PDA

View Full Version : въпросче



maistorluk
12-05-2009, 14:44
искам да задам по 1 въпрос и към двата пола.

към момичетата: кое е по-важно за вас-момчето да е красиво или да има ум в главата си?

към момчетата: какви момичета харесвате-кифлички или мъжки момичета?


благодаря за отговорите предварително.

pitbullxx
12-05-2009, 14:45
да ти кажа честно повече мъжките момичета кифличките не! :o

ivcheto0o
12-05-2009, 14:49
много ясно 4е предпо4итам да има ум в главата но все пак и да не е някои грозник :-D

BloodyAmy
12-05-2009, 14:50
Да има обзавеждане на втория етаж, както казва даскала по литература.

aloveyou
12-05-2009, 14:52
към момичетата: кое е по-важно за вас-момчето да е красиво или да има ум в главата си?.

Не мога да кажа,кое е по-важно..Но мисля,че и двете неща трябва да ги има..
:-D

Valento
12-05-2009, 14:52
"Мъжки момичета" извинявай ама като се скараме да вземе да ми потроши зъбите и ребрата от бой .. не не , кифличките също не ги харесвам защото им е потекъл мармалада ... харесвам момичета които държат на истината , вярват в любовта и не тръват с някое момче за 1 , 2 седмици и после е*и си майката....

s3nsual
12-05-2009, 15:08
И двете неща са важни.Не мога да кажа кое повече :neutral:

balon4eeeee
12-05-2009, 15:16
ъъъ аз мисля че под мъжки момичета се няма предвид културистки които се обличат баш като мъже и плюят , псуват и пърдят , нали ? Става въпрос за свесни момичета , които не са лигли , мгат да се справят сами с проблемите си , вярват в истинскте неща и имат акъл в главата си , нали така ? :)
Аз за уточня ... евентуално .

DevilWish
12-05-2009, 15:22
Пф характера му е най-важен ;)

nezabelejimata
12-05-2009, 15:27
Ем естествено че искам да има ъкъл в главата да не е някакав прост селянин, но все пак да си има и някаква визия, да е приличен,обичлив ии т.н. :-) :-) :-D :-D

MaLkaTa_LaDy
12-05-2009, 15:34
Да, по-важеш е характера. Но това, че някой е гений не го оправдава например, че не поддържа хигиена.
Да има ум в главата си не е точният израз, който определя момчето, което търся. Да е интелигентен е по-правилно. Да е красив - също не ми харесва. Красотата е относителна. Да е поддържан. ;)

Wrathchild
12-05-2009, 15:48
И двете са важни.

LoveRetroMusic
12-05-2009, 15:49
И двете са важни.

BlueGirl
12-05-2009, 16:17
към момичетата: кое е по-важно за вас-момчето да е красиво или да има ум в главата си?


Най-добре да има някакъв баланс.

Al3ksandra
12-05-2009, 16:47
Важно е когато ме погледне да знам че мисли за мен а не за оная зад мен.
Важно е когато има проблем, той да се притече на помощ а не да се крие като олигофрен.
Важно е да знае че за мен е по-важна любовта а не секса, и ако пойскам, мога да сторя чудеса за да докажа думите си.
Важно е да знае за мен, че по природа мога да легна с абсолютно всеки когото си пожелая, но понеже съм инат не искам никого ;)
Важно е да не забравя че колкото той може да ми прави номера, толкова мога и аз. :D
Не съм нито мъжко момиче (защото отвътре ме е страх когато поемам отговорност и има риск) нито кифла (нямам с какво да заместя мармалада/шоколада), но бих се радвала на някой достатъчно разумен, но и достатъчно привлекателен мъж, които да ме забележи и отбележи в своето съзнание , като нещо по-различно от останалите... :)

ef4etyYy
12-05-2009, 16:51
към момичетата: кое е по-важно за вас-момчето да е красиво или да има ум в главата си? и двете, не е задължително да е много мозъкът, въпроса е поне понякога да си личи че го има ;) :-) 8-) :booooomb:

razores
12-05-2009, 17:34
От двете по малко :P

maistorluk
12-05-2009, 17:48
"кифлички или мъжки момичета"

ТИ ТЪП ЛИ СИ, БЕ

ами ако не ми харесват нито кифлички, нито мъжки момичета, к'во прайм?


ми тогаз кажи ко ти харесва бе малоумник :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

maistorluk
12-05-2009, 17:50
ъъъ аз мисля че под мъжки момичета се няма предвид културистки които се обличат баш като мъже и плюят , псуват и пърдят , нали ? Става въпрос за свесни момичета , които не са лигли , мгат да се справят сами с проблемите си , вярват в истинскте неща и имат акъл в главата си , нали така ? :)
Аз за уточня ... евентуално .

точно. не както каза Valento някоя която да му потроши кокалите

Bellatrix
12-05-2009, 18:03
към момичетата: кое е по-важно за вас-момчето да е красиво или да има ум в главата си? - Апф, важно е да е забавен, усмихнат и с някакви интереси (демек хобита), за да си личи, че не е поредния интересуващ се само от бира и спорт мачо. За красиво хич не ми пука, то въпросът не е в красотата, а в излъчването. Има пълни красавци, които изобщо не ме привличат, а около някои не толкова красиви момчета лети такъв силен ореол от секс, химия и чар, че направо те замайва :)

buntar90
12-06-2009, 11:21
уточни какво имаш в предвид мъжки момичета, щото съм виждал такива мъжки момичета , че се сдухах колко ми е малка брадата :D

anity92
12-06-2009, 12:04
и двете неща са важни .. не може да е красив а да няма и грам мозък в главата си .. и обратното ако е някъф супер умен в повечето случаи ще е задръстен т.е. ще е някой олигофрен който даже няма да знае значението на думите "козметика" "поддръжка" "външен вид" и т.н. 8-)


за това по малко от всичко тряя 8) :-D

Tempest
12-06-2009, 12:55
искам да задам по 1 въпрос и към двата пола.

към момичетата: кое е по-важно за вас-момчето да е красиво или да има ум в главата си?

към момчетата: какви момичета харесвате-кифлички или мъжки момичета?


благодаря за отговорите предварително.

защо момичетата се делят на кифли и мъжки момичета? Ограничаваш ми избора само в две възможности.. харесва сериозни момичета, които знаят какво искат, а не някакви пикли, които, на всичкото отгоре, са метросексуални, често искат да са кучки, но все пак си остават, както казах преди, пикли :) Харесвам момичета с мнение, със собствен стил. Общо взето земни момичета, здраво стъпили на земята.. явно са малко такива. УВИ! :(

Linns
12-06-2009, 13:00
Момчетата не се делят на умни и грозни, и красиви и тъпи !!
Едно момче, независимо от това дали е най-красивия, трябва да ме прави щастлива, да ме кара да се усмихвам, да знае какво иска, да не се лигави, но да е забавен, да е разумен.. А дали е умен или не, точно на тая възраст, сред всички неща, едва ли забелязвате точно това! Интелекта на един човек се преценява от решенията му в дадени ситуации, не в това дали е хубав или не..
Плюс това когато си влюбен човека който обичаш е най-прекрасния за теб дори да не е първа хубост..