PDA

View Full Version : Adobe Dreamweaver



sexmaniaka
12-05-2009, 15:36
Здравейте! Решил съм да я поразуча програмката, но незнам откъде да я захвана и за това ако знаете някой сайт с по - подробно обяснени уроци( основни техники, инструменти ... ) ще съм ви много благодарен ;)

doomkillerr
12-05-2009, 16:07
Тук има малко: http://uroci.net/uroci/10/DreamWeaver.html

sexmaniaka
12-06-2009, 08:34
Окей ;) А можеш ли да ми покажеш някой сайт, направен с дрийм-а, като пример така , ако се сещаш да видя :)

doomkillerr
12-06-2009, 10:23
Ами имай в предвид, че всеки един сайт може да се направи с програмата! Тя подържа много от езиците за програмиране и така спокойно може да се създават много професионални и сложни сайтове... :)

sexmaniaka
12-06-2009, 17:55
А колко време му е нужно на човек да я изучи програмата и да започне да прави що - годе сайтчета ?

doomkillerr
12-06-2009, 21:12
Ами от теб зависи - колко бързо възприемаш нещата! В нета има доста видео уроци за програматя - вярно, че повечето са на английски език, но се разбира какво и как се прави, пък и без английски език за къде си?!?! - За около седмица упорито обучение ще можеш да си направиш аматьорски сайт с анимациики и т.н. Както казах програмата автоматично вързпоривежда кода - е какво по-лесно от това?!?! :neutral:

Maskata
12-07-2009, 19:22
А колко време му е нужно на човек да я изучи програмата и да започне да прави що - годе сайтчета ?
под "що-годе сайтчета" разбирай по-простички :)
само един елемент като "регистрация" вече ти променя целия сайт и ти трябва и друга програма освен dream-a ... поне аз до този извод стигнах :?

Outlaw87
12-08-2009, 11:55
програмър ли искаш ли да си или дизайнер?

sexmaniaka
12-08-2009, 13:17
А колко време му е нужно на човек да я изучи програмата и да започне да прави що - годе сайтчета ?
под "що-годе сайтчета" разбирай по-простички :)
само един елемент като "регистрация" вече ти променя целия сайт и ти трябва и друга програма освен dream-a ... поне аз до този извод стигнах :?

Там вече трябва MySQL, Apache, че ако ли не и други ;) Ама така като съм начинаещ мисля това по - нататък да го направя ;Р За сега искам само един простичък сайт ;)


програмър ли искаш ли да си или дизайнер?

Ми за сега дизайнер, но има време да се ориентирам вече професионално и/или към програмиране ;) Знам само, че не е лесна работа :)

sexmaniaka
12-11-2009, 16:41
А искам да попитам, мога ли да го поддържам от нас онлайн сайта и също така в Adobe Flash мога ли да използвам готови елементи смисъл http://www.youtube.com/watch?v=VHVYWcNitq4 от това клипче както е показано, само че примерно с фотошоп да съм си направил елементите и в Флаш да ги събирам и т.н ??