PDA

View Full Version : Тениски SOUTH PARK



wentura
12-05-2009, 18:05
Здравейте! Отдавна си търся тениски на известното децко South park,но така и не мога да си намеря.Намирам , но във амазон.ком .. Искам някакъв български сайт да мога да си поръчам.. Помогнете ми ... Благодаря предварително:))

Pliok0019
12-05-2009, 18:10
Направи си в портокал.

Иначе гледах някакви дрехи в "На тъмно" със сауд парк, ама толкова и съм запомнила имаше ли баш тениски. Помня боксерките. :-D

wentura
12-05-2009, 18:19
Направи си в портокал.

Иначе гледах някакви дрехи в "На тъмно" със сауд парк, ама толкова и съм запомнила имаше ли баш тениски. Помня боксерките. :-D

не искам да си правя искам нещо такова http://www.amazon.com/South-Cartman-Kenny-Butters-T-Shirt/dp/images/B002RCF4IM/ref=dp_image_x_0?ie=UTF8&s=apparel&img=0&qid=1260037146&sr=1-9&color_name=x

Pliok0019
12-05-2009, 18:20
Можеш да направиш същото.

antiWHAT
12-05-2009, 18:22
ОБЕСНЯВАМ!

намираш си некой приятел да може добре да борави с фотошоп, той ти прави щампата, качвате я в сайта, правиш си тениската, поръчваш я, плащаш я... аеее сеш се

wentura
12-05-2009, 18:29
ОБЕСНЯВАМ!

намираш си некой приятел да може добре да борави с фотошоп, той ти прави щампата, качвате я в сайта, правиш си тениската, поръчваш я, плащаш я... аеее сеш се

А бе братле аз ако исках да си направя, нямаше да пускам изобщо тука тем:) сешшш ли се ?...Много добре зная ,че мога да си направя, но искам готова направо...

antiWHAT
12-05-2009, 18:33
ОБЕСНЯВАМ!

намираш си некой приятел да може добре да борави с фотошоп, той ти прави щампата, качвате я в сайта, правиш си тениската, поръчваш я, плащаш я... аеее сеш се

А бе братле аз ако исках да си направя, нямаше да пускам изобщо тука тем:) сешшш ли се ?...Много добре зная ,че мога да си направя, но искам готова направо...

търси в e-bay togawa.

wentura
12-05-2009, 18:39
ОБЕСНЯВАМ!

намираш си некой приятел да може добре да борави с фотошоп, той ти прави щампата, качвате я в сайта, правиш си тениската, поръчваш я, плащаш я... аеее сеш се

А бе братле аз ако исках да си направя, нямаше да пускам изобщо тука тем:) сешшш ли се ?...Много добре зная ,че мога да си направя, но искам готова направо...

търси в e-bay togawa.

Човече ти обаче изобщо не четеш какво съм писал под темата :)

lDoLLl
12-05-2009, 18:44
Готова да ти кажа честно никъде не съм виждала.. с други анимационни герои - да, ама точно такава..
Ти каза, че не искаш да си правиш, ама все пак.. не става ли да помолиш някой приятел, (на) познат, който може да рисува хубаво да ти направи? Така ще стане точно каквато искаш.

antiWHAT
12-05-2009, 18:45
ti obaче не разбра, че нема такива схеми... или плащаш 2 лева за тениска и 20 долара за доставка или ще си правиш!
в тениските дето се правят имат щампи на саут парк, ама не такива каквито искаш... явно.

spenZo
12-05-2009, 18:49
Ще ти помогна, но първо се научи да пишеш грамотно! :?

BrainlessROCKBABY
12-05-2009, 18:49
omg..ако тфа ти е проблема, да ти кропна на Ps картинката..

wentura
12-05-2009, 18:51
ti obaче не разбра, че нема такива схеми... или плащаш 2 лева за тениска и 20 долара за доставка или ще си правиш!
в тениските дето се правят имат щампи на саут парк, ама не такива каквито искаш... явно.

само 20 долара ли е доставката?!?!?!
ако е няма никъв проблем

antiWHAT
12-05-2009, 18:53
ti obaче не разбра, че нема такива схеми... или плащаш 2 лева за тениска и 20 долара за доставка или ще си правиш!
в тениските дето се правят имат щампи на саут парк, ама не такива каквито искаш... явно.

само 20 долара ли е доставката?!?!?!
ако е няма никъв проблем

всъщност зависи от доста неща, примерно, от коя държава ти я пращат :)

wentura
12-05-2009, 19:07
ti obaче не разбра, че нема такива схеми... или плащаш 2 лева за тениска и 20 долара за доставка или ще си правиш!
в тениските дето се правят имат щампи на саут парк, ама не такива каквито искаш... явно.

само 20 долара ли е доставката?!?!?!
ако е няма никъв проблем

всъщност зависи от доста неща, примерно, от коя държава ти я пращат :)

пълен шит май ще се прави мамка му

spenZo
12-05-2009, 19:15
Толко ли не можеш да идеш в някоя шивачна фирма и да си поръчаш? xD

wentura
12-05-2009, 20:23
Толко ли не можеш да идеш в някоя шивачна фирма и да си поръчаш? xD

а ти толкова много ли си прост?

IrrieSkyline
12-05-2009, 21:10
С какво тази, която си поръчаш и тази, която си купиш от магазинчето, ще са различни една от друга?!

wentura
02-01-2010, 22:05
С какво тази, която си поръчаш и тази, която си купиш от магазинчето, ще са различни една от друга?!

Не знам ..... не ми харесват