PDA

View Full Version : Напрегнатост



Al3ksandra
12-05-2009, 17:23
От около седмица станах много напрегната..толкова напрегната че възсприемам нещата с 2 часа закъснение (чак аз се стряскам сама на себе си) след като се реших че най на края като най-голямата куражлийка ще отида най-на края при момчето което ми взе сърцето.. и което за да забравя 2 3 месеца се правих на идиот.. и излизах с толкова странни момчета толкова различни момчета и отново след всеки един от тях си давах сметка какво злато е бил Той. И ..как този метод не проработи "клин клин избива" ... не и при мен.. :(
Та.. извинете ме! Да се върна на темата.. трудно ми е да се съсредоточа :( ..въпроса ми е същия от преди половин година(Струва ли си? Има ли смисъл? ) когато пак писах пост за това момче, но не помня тук ли беше точно в този форум.. и след това го истрих за да не се сещам за него и да дерзае душата ми.
Иска ми се на моменти да се извикам силно пред всички ОТИВАМ ПРИ НЕГО - ГРЕША ЛИ ? ЛОШО ЛИ Е? но едно нещо крещи в мене " А последствията ПОСЛЕДСТВИЯТА КАКВИ ЩЕ СА ОТ ТОВА ТИ ДЕЙСТВИЕ..."
Сигурно виждате объркването ми и ще ви се стори че не съм много наред - ами да.. прави сте.. Той ме побърка.. Да срещнеш някой, който наистина е НЯКОЙ , който може да ти даде ОБИЧ, може да ти даде много стойностни неща, които едно 90% от днешните момчета не могат, и ти дА му кажеш "МАЙНАТА ТИ" само защото се е държал добре с теб, той да ти прости.. след дълги дълги безсънни нощи, изживяни в плач.. да се опитате да задържите "тръпката" между вас... и на края да разбереш че всичко това е обсипано с много задкулисни номерца от други хора, да разбереш че най-красивото е било просто заговор срещу самата теб,един ужасен театър, от едно момиче само защото не си знаела че ходиш с момче с което е ходела и тя и е карала най добрия си приятел ( човека който така сладко ти бърка в сърцето) да те сваля докато се влюбиш в него и после да ти погоди жесток номер ;( ..... ЗАЩОООООООООООО????????????
И все пак в края на всички крайща.. след опитите безбройни да го забравиш.. да не се получава.. и в един красив момент, да разбереш че това момче има нужда от ПОМОЩ , Той както казваше самия той "голямата работа" има нужда от помощ... Да се окаже че той не те мрази, да си кажете много истини.. и след всичко което си претръпнала да се решиш че за зло или добро ще отидеш там където е той.. при него.. защото се нуждаеш болезненно от него, както наркомана от дрога :(
От миналата седмица насам.. от както разбрах че той наистина иска да отида при него, просто отвътре ми е... не мога да го опиша с думи какво... ужасно разсеяна.. щом колегите вече го забелязват :( И щом аз не го забелязвам.. Страх ме е да мисля за самия ден.. ако не припадна от напрежение... сигурно ще е чудо.. макар че не искам така да ме види той.. припаднала ..... сякаш съм толкова слаба и немощна.. че не мога да стоя на краката си от омаята на неговия чар :D Повярвайте ми, той е найстина чаровен.. Но не това е проблема.. проблема е че в гърлото ми е заседнала буца която не мога да махна, че устните ми пресъхват че езика ми е вързан като на ученичка на първа среща и аз понякога съм безсилна да сторя каквото и да било...
Страх ме е че може би се притеснявам прекалено много..
Просто ми кажете лек срещу тая шибана напрегнатост преди да се взривя..

ef4etyYy
12-05-2009, 17:29
направи нещо, това е решението. или отиди при него или го забрави по някакъв начин, все нещо ще те накара да го забравиш, знам, сложно е, ама не е невъзможно!

кой е на аватара ти?

Al3ksandra
12-05-2009, 17:33
направи нещо, това е решението. или отиди при него или го забрави по някакъв начин, все нещо ще те накара да го забравиш, знам, сложно е, ама не е невъзможно!

кой е на аватара ти?

Аз.

Миличка.. повярвай ми.. досега не съм вярвала че мога да обикна с такава сила.. В началото знаеш ли че не ме ебеше хич за това момче.. той направи така че първо да заслужи моето уважение, и второ да ме накара да мисля за него с месеци.. Не знам как го стори.. но го стори...за което просто само мога да му кажа евала.. и знам че досега можеше да има всяка дето си пойска.. гледам разни ревът за него.. а той .. с мен се занимава още... Така че не мога не знам дали ще мога някога да го забравя.. след като преди близо 10 дни стана това.. просто всяка негова по мила дума кара фантазията ми да работи на пълни обороти и досега никой друг не е могъл да ме накара да почуствам същото както той :(

ivcheto0o
12-05-2009, 17:39
просто рискуваи пък квото стане :) друго не мога да те посъветвам 6тото ти не иска6 и неможе6 да го забрави6

kukli4kata001
12-05-2009, 17:40
просто рискуваи пък квото стане :) друго не мога да те посъветвам 6тото ти не иска6 и неможе6 да го забрави6
мм да, май ще да е това.

Al3ksandra
12-05-2009, 17:45
Найстина ли ме съветвате да рискувам?
Да поема риска...
Вие бихте ли го направили - някое момче заслужава ли това? Има ли такова момче което го заслужава..
Ох признавам си че искам от сърце да го видя.. но ме страх да не ме отблъсне.... :(

ivcheto0o
12-05-2009, 17:49
дали го заслужава знае6 само ти :) но аз мисля 4е когото оби4а6 си заслужава всеки риск ....Пък и по добре да разбере6 какво 6те стане отколкото жял живот да се 4уди6 какво би станало....

Al3ksandra
12-05-2009, 17:55
И аз все така си казвам, дай да поема риска защото иначе все ще съжалявам че не съм го сторила.. Само дайте ми съвет как да изглеждам спокойна? Не искам да съм като някаква дето му е там в краката и може да си прави с нея каквото си иска.. :(

ivcheto0o
12-05-2009, 18:00
представи си 4е си с някои друг с които се 4уства6 спокоина или не ти пука за него....бъди максимално естествена.Направи се хубава (в смисал грим,дрехи,при4еска и т.н.)така 6те ти се вдигне само4уствието ....бъди самоуверена и МИСЛИ ПОЗИТИВНО :)

Al3ksandra
12-05-2009, 18:06
За дрехите, грима, визията.. го измислих още миналата седмица.. и вече знам перфектно с какви дрешки ще съм грим и коса.. това ми е най-малкия проблем.. По-големия проблем ми е че ще трябва да направя нещо за да остана спокойна вътрешно.. иначе при най-малката емоция от мен.. той ще разбере че се вълнувам и не знам какво точно ще направи.. но дори да разбере, дано да не злоупотреби с това ...имам му някакво доверие поне засега, щом реших че ще поема тоя риск..


Може би за по голямо спокойствие ще си взема hensfree-то и ще слушам 3 часа музика докато стигна.. може би ще ме поуспои.. или пъкк.. ще спя! :) (happy) най спокойна съм след сън така че може би като първия пич когато сляза от влака и той дойде при мен ще му кажа " Ей пич добро ти утро, кво праим? :) без да се замислям хич и даже ще му се усмихна най-небрежно току виж му паднала шапката от учудване :P

ivcheto0o
12-05-2009, 18:12
радвам се 4е си ре6ила да рискува6 :) пожелавам ти успех и вси4ко да мине както трябва :-) иии след това да разлаже6 :)

Al3ksandra
12-05-2009, 18:15
:):):) Ахх.. разбира се че ще разкажа.. :)
Само да дойде деня.. и стискай ми палци да не се улея много пред момчето.. :oops:

ivcheto0o
12-05-2009, 18:18
а то кога е деня ? инъ4е задължително 6те стискам палци :)

Al3ksandra
12-05-2009, 18:24
Понеделник.. направо ме е страх.. добре че първо имам лекции та ще ходя да се посъвзема и после.. при него олеллее.... ех тия емоции..

Metatron
12-05-2009, 18:51
Вие бихте ли го направили - някое момче заслужава ли това? Има ли такова момче което го заслужава..

Не мисля, че има смисъл от цитата... всеки Човек е индивидуален и ми писна да се слагат Общи знаменатели и т.н.
По темата: И аз бих те съветвал да рискуваш, по-добре да направиш нещо по въпроса от колкото да само да седиш и да затормозяваш психиката си. Успехче :)

ef4etyYy
12-05-2009, 20:00
Понеделник.. направо ме е страх.. добре че първо имам лекции та ще ходя да се посъвзема и после.. при него олеллее.... ех тия емоции.. само споко! много спокойствие! музиката или спането са добра идея. айде късмет :-)

Al3ksandra
12-05-2009, 20:54
Ахх мерси мерси!! :) Стискайте палци да няма издънки и когато се върна ще драсна тука отново какво се е случило.. :)
А за успокоение това са двете неща които ми действат... :oops: :-)