PDA

View Full Version : Моите герои. Детски и не толкова.



Canis_Dirus
12-05-2009, 17:33
Кои са вашите герой? Вашите образци за поведение и държание.

Аз като по-малък исках да съм като Клинт Истууд. Корав мъжкар с дрезгав глас, на когото не му пука от нищо.
Но пораснах. Осъзнах, че той е повече, или по-малко медиен образ и такива образи в реалния живот не са много възможни. Затова се ориентирах към по-реални поведенчески модели като Ал Бънди и сюблимния и недостижим негов български аналог - Евлампи Груев.

Искам да съм като Евлампи, дори на 10%! Евлампи е велик. Представете си го само, как излиза от кръчмата - очите му мъждукат в кърваво-червено като стоповете на Вартбург, гърлото му боботи със специфичния звук на двутактов мотор, а от устата му излиза съответната ароматизация. Житие-битието на Евлампи просто удря в земята луксозния живот на Ал Бънди. Евлампи - българската мечта!

Ако не знаете кой е Евлампи Груев, то ви давам шанс да се запознаете с тази ИЗКЛЮЧИТЕЛНА личност, дело на бляскавия ум на KiroGligorofff:
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1733
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1744
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2984

spenZo
12-05-2009, 18:20
Като малък исках да съм Спайдърмен. Като станах на 10 исках да съм сериен убиец. А сега искам да съм... Като се замисля, все ми е тая. К'ъвто ще да съм, само да съм себе си.

А на Евлампи Груев, тук в село, си имаме перфектен еквивалент - Менди. Живее си живота човека. :)

Pliok0019
12-05-2009, 22:00
Харесвала съм:
Меган от "Малкото пони"
Аника от "Пипи дългото чорапче"
Следващите са доста...
Божана от "Железния светилник"
Соколов от "Под игото"
Елисавета от "Крадецът..."
и още, и още...

Но най-запомняща се за мен е Лила от "Тютюн" (въпреки политическите убеждения)

Pwnmaster
12-06-2009, 00:12
Swasti the Swastinator :smt066
И разбира се FPS_DOUG-BOOOM HEADSHOT!

SWASTIKA
12-06-2009, 00:28
Swasti the Swastinator :smt066
И разбира се FPS_DOUG-BOOOM HEADSHOT!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Killah187
12-06-2009, 01:35
Гошо , защитникът на всички клети надрусани копеленца 8)

gsh
12-06-2009, 02:00
Исках да съм като Силвестър Сталоун, с когото целата мъжка част от фамилията имаме е`баси приликата, или Жан Клод Ван Дам

Pliok0019
12-06-2009, 07:10
Но най-запомняща се за мен е Лила от "Тютюн" (въпреки политическите убеждения)

Ирина от Тютюн е яко с е к с :oops:

още преди да гледам филма (с божествената Невена Коканова),бях влУбен в образа и от книгата :-D
Да, Ирина е страшно красива, но...доста объркана. Харесвам я в началото на книгата, но след това ми става противна. Виж Лила е друга работа - комунистка, но целенасочена. И много, много влюбена в Павел.

padnaloblak
12-06-2009, 09:33
аз винаги съм искал да бъда таен агент :D супер мн ме кефеше тая професия!

Mooo6no
12-06-2009, 11:32
Лила дори не присъства в оригиналния "Тютюн", който, както и трябва, вече се изучава в училищата. Тя е нереален герой, който е вкаран, за да има някакви комунисти, които да са положителният пример.

А героите, хмм:
Изобщо не съм се замислял, но за мен човек за пример би трябвало да е Иван Вазов. Цял живот е живял добре, правил е това, което харесва, и е печелил от него. Обиколил е цяла България, повечето Европа. Ако се вярва на сведенията за него, той е бил страшно контактен и е можел да си разговаря с всеки: и спростите хорица на техния селски език, и с интелектуалците на висок език. Направил е много за собствения си народ, написвайки редица велики произведения, които ще останат вечни и накрая - умрял си е като пич. 8-) Поне му е била щастлива смъртта.

П.п. Иначе напоследък (но не е героят ми за подръжание) много ме кефи доктор Хаус. Направо прекалявам от гледане на този сериал. :-o

realantisocial
12-06-2009, 13:19
като изключим, че е педал, моя герой бе Фреди Меркюри 8)

Pwnmaster
12-06-2009, 13:25
като изключим, че е педал, моя герой бе Фреди Меркюри 8)
Велик човек!
Моите герои са Карем Абдул-Джабар, Меджик Джонсън и Ланс Армстронг.

w0sh
12-06-2009, 13:26
кучето лайка

BlueAvalanche
12-06-2009, 14:47
Исках да съм е тоя, бях полудял по детското
http://boonage.pjss2.net/images/content/starsheriffs-saberrider.jpg

antiWHAT
12-06-2009, 16:39
аз исках да съм Батман

сега искам да съм Спайдърмен 8-)

cherinka
12-06-2009, 16:44
Ариел. Мила, добра, ума, красива.
8-)

Сега героинята на Ванеса Уилямс (както и самата тя) в двуименния сериал. 8-) Красива, интелигентна, властна, надменна, жена на място.

госпожата ми по БЕЛ също ми е образец за подръжание. <3