PDA

View Full Version : Оформяне на тялото



iwancho
12-05-2009, 18:14
Здравейте,значи имам 1 молба към всички момчета (може и момичета) ,които тренират (ходят на фитнес) да ми препоръчат някакви упражнения за стягане на тялото.. Имам възможност да ходя на фитнес всеки ден (има само круша,лежанка и още 1 уред,който се дърпа ,не мога да го обясня точно). А под упражнения имам предвид такива упражнения,че да направя малко мускулна маса в коремната област и ръцете.. главно ръцете,защото съм почти постоянно по тениска,а много съм се отпуснал напоследък. Надявам се да има бързи отговори и да сте ме разбрали какво искам,мерси предварително. :(

iwancho
12-05-2009, 19:38
Някой няма ли да пише? :(

POLLINA
12-05-2009, 21:06
еми предполагам има инструктор, който ще ти направи програма.
за корем коремни преси.. за долни, горни мускули
а за ръце - не ви знам момчетата кво правите 8-)

balon4eeeee
12-05-2009, 21:22
Ти си на 8 години с времето ще се оформиш , споко .

POLLINA
12-05-2009, 21:23
да ее
как ша са оформи без трениране ?!

balon4eeeee
12-05-2009, 21:26
Ама той е на 5 години , стига му да плува примерно . Той изгаря много калории , защото се намира в процес на растеж . Достатъчно му е това . Не е нужно да блъска 150 от лежанка още ... :lol:

POLLINA
12-05-2009, 21:27
как ша е на 8 години ее
не е ли на 14 нали уж бил заек :lol:

balon4eeeee
12-05-2009, 21:29
ее не знам Така като го гледаам не му давам повече от 8 години :D Май верно има проблем с оформянето 8-)

iwancho
12-06-2009, 10:09
На 14 съм... :x

Little_Lady93
12-06-2009, 10:20
Ъъъ какъв е тоя фитнес с круша един уред и лежанка :-D :-D :-D
Отиди на някоя истинска зала.Там на уредите си е означено какво трябва да правиш и за кои мускулни групи са.Първия път когато аз ходих
мислех че няма да знак какво да правя ама гледах другите хора четах в нета и нещата написани по уредите и вече половин година си тренирам и има голям ефект.Нз как да ти обясня уредите просто иди в някоя по голяма и модерна зала и ще разбереш

tenniSFan4e
12-07-2009, 15:53
Бахти хора аз чета тоя форум от незнам колко време и не видях един свестен отговор направен, оформен и най-важното - да е по темата! :x
Ходи на някакъв фитнес и к'во като няма много уреди - пак си е фитнес.

А иначе по темата:
Значи за корем прави серийки коремни преси, там на онова, дето се дърпа сигурно има и с краката да буташ или да вдигаш, и него прави, но в началото недей да почваш с много тежко, за да не си докараш някоя травма. И лицеви опори - те са за гърди и малко за гръб. Кардио също не е лошо да правиш, това ще рече упражнения на велоаргометър, пътека, степер...
И преди тренировка винаги загрявай по някакъв начин, за да не си докараш травми.
Това е от мен :)

iwancho
12-11-2009, 11:25
Бахти хора аз чета тоя форум от незнам колко време и не видях един свестен отговор направен, оформен и най-важното - да е по темата! :x
Ходи на някакъв фитнес и к'во като няма много уреди - пак си е фитнес.

А иначе по темата:
Значи за корем прави серийки коремни преси, там на онова, дето се дърпа сигурно има и с краката да буташ или да вдигаш, и него прави, но в началото недей да почваш с много тежко, за да не си докараш някоя травма. И лицеви опори - те са за гърди и малко за гръб. Кардио също не е лошо да правиш, това ще рече упражнения на велоаргометър, пътека, степер...
И преди тренировка винаги загрявай по някакъв начин, за да не си докараш травми.
Това е от мен :)



Още някакви отговори като този? (::

silwinka
12-11-2009, 12:58
Има си една дума за това- Диета.
дигане=фитнес
пиене=вода,кафе (без газирани напитки)

повдигане на щанга от лег-3 серии
скрипец зад врат-3 серии
разгъване на скрипец-3 серии
повдигане на щанга от стоеж-3 серии
разтваряне с дъмбели встрани-2 серии
клек-4 серии
лег-кърл-3 серии
преди всички упражнения правиш 1 разгряваща серия:за крака-20,а за другите мускули-15.В останалите серии повторенията варират между 10-12,почивката е30-45 секунди между всяка серия.

Успех!

iwancho
12-12-2009, 18:58
Има си една дума за това- Диета.
дигане=фитнес
пиене=вода,кафе (без газирани напитки)

повдигане на щанга от лег-3 серии
скрипец зад врат-3 серии
разгъване на скрипец-3 серии
повдигане на щанга от стоеж-3 серии
разтваряне с дъмбели встрани-2 серии
клек-4 серии
лег-кърл-3 серии
преди всички упражнения правиш 1 разгряваща серия:за крака-20,а за другите мускули-15.В останалите серии повторенията варират между 10-12,почивката е30-45 секунди между всяка серия.

Успех!


какво е "скрипец" и "лег-кърл" .. лег е крак.. но кърл? ;ss