PDA

View Full Version : Иска да го зарежа.



Fiki_
12-05-2009, 19:40
Всичко започна преди седмица.Така приятелят на майка ми има скрити пари,а на моя приятел му трябваха 100лв,помоли ме ако имам мои да му дам,и изрично ме предупреди да не взимам от друг.Аз го обичам страшно много и затова взех от приятеля на майка ми.Той разбра и днес си поговорихме,и такаа.Приятелят ми ходи на покер от 1 месец някъде и мама знае,каза ми че щял да ме заложи и прочие.Преди го харесваше много.Казах им защо съм взела парите,и преди 5 мин майка ми ми заяви,че иска до 1 седмица да скъсаме,не искала да го вижда,чува и прочие.Не иска да чува нищо свързано с него.Не знам какво да правя.Той ме обича,знам го.Аз също го обичам.И в момента съм много объркана и не знам какво да правя.Затова ви моля за съвет.

plmn
12-05-2009, 19:48
приятеля си пилее парите и вече е стигнал до там, че пилее и твоите
майка ти се притеснява, че покрай него ще затънеш и ти и е права
вразуми го

Neftochimic
12-05-2009, 20:08
хазарта е много кофти болест...
говори с него и му кажи, че ако не спре ще го зарежеш и т.н.
деба нямате ли си глави на раменете вееееееееее

chocolatee
12-05-2009, 20:32
Нормално е майка ти да иска да го зарежеш, щом играе покер. Разбери я, мисли за теб и за твоето добро. Опитай се да й обесниш, че се обичате.. не знам и аз.. :?

anity92
12-06-2009, 00:40
тоя хазарт ;xx .. майка ти е напълно права в този случай .. послушай я тя никога няма да ти мисли лошото .. приятелят ти е тръгнал в много грешна посока .. и както каза Neftochimic "хазарта е много кофти болест" .. поговори с момчето и ако наистина както казваш че те обича ще престане да играе хазарт .. пък ако ли не зарежи го .. не е само той на тази планета ;)

Biskfitka
12-06-2009, 09:38
Майка ти е права...щом е стигнал до там,че да иска пари от теб за това...

aloveyou
12-06-2009, 09:41
приятеля си пилее парите и вече е стигнал до там, че пилее и твоите
майка ти се притеснява, че покрай него ще затънеш и ти и е права
вразуми го

buffalo88
12-06-2009, 09:44
Приятелят ти ще заложи и черния ти дроб след време... вървят по 10 бона попринцип :lol:

marilyn
12-06-2009, 09:48
Майка ти е права... щом е започнал и пари от тебе да иска, вразуми се! Ок, обичаш го, ама все пак гледай и кое е най -добро за теб!

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-06-2009, 12:13
Накарай го да избере между хазарта и теб! Ако те обича ще се откажа от хазарта и ще се опита отново да се докаже като стойностен човек! Ако не го направи,послушай майка си и незабавно го остави...не си струва да провали и теб!

Korrnyy
12-06-2009, 13:21
На твое място:
1. Никога нямаше да му дам пари да ги пилее за хазарт.
2. Щях да се опитам да го вразумя и да се опитам да го откажа от хазарта и...
3. Ако не успея, нямаше да чакам мама да ме светне да го зарежа.

viksit0y
12-06-2009, 17:38
Майка ти е права... щом е започнал и пари от тебе да иска, вразуми се! Ок, обичаш го, ама все пак гледай и кое е най -добро за теб!

remix1912
12-06-2009, 19:11
Много ясно ГО ЗАРЕЖИ.Не си заслужава.Обичала го,само дето той теб не ,щом ти иска пари за такива работи.Не те заслужава.Майка ти е права.
Хазарта няма оправия.Остава в повечето случаи за цял живот(или докато свършат парите му).
ЗАРЕЖИ ГО

Rofl4e
12-06-2009, 20:12
Майка ти е права,колкото игадно и болно да ти е!
Остави го,не дай си боже имаш дете от този мъж един ден.. няма да имаш пари да го гледаш защото той ще ходи по казина и ще пилее всичките ви пари(колкото и грубо и в бъдеще да е това за вас.. във всеки един момент може да стане дори и дане ог искате).
Не ти го пожелавам просто!

Бившия ми приятел също ходише да играе хазарт,зарязах го(не само заради това имахме куп други причини),но това не са здраво мислищи хора.. това е като болест,колкото можеш толкова по скоро се махни от този човек!

Ама и ти си си виновна..защо му даваш пари,все едно заставаш на негова страна и не ти пука,че ходи да играее,един вид ставаш му като "съучастница".

Връзуми се.. защото той едва ли ще може..!Това е като наркотиците.. бивш наркоман няма..!

iiordanova
12-06-2009, 20:38
Хазарта определено проваля човек.
Майка ти е права. Почти съм сигурна , че и ти си на това мнение.
Поговори с приятелят си .. кажи му всичко.
И все пак , ако той държи на теб ще се промени.
Дай му шанс , ако той иска. Нека опита да се откаже от хазарта.. трудно е , защото е като неизлечима болест.
Не е трябвало да му даваш пари. Но пред свършен факт ..
Ако решиш може и да скъсате.
Ако смяташ , че не може да се промени .. зарежи го.
Ти решаваш .. успех.

Wrathchild
12-07-2009, 06:42
Права е майка ти. Недей да си имаш работа с хазартно-зависим.

Linns
12-07-2009, 08:20
Тва покера е адската болест, защо въобще му позволяваш да се занимава?
Опитай се да му помогнеш, ако наистина го обичаш не го оставяй, защото ще затъне още толкова ..

sladkish_14
12-07-2009, 16:07
За мен хазарта е = на наркотици,,
Захванеш ли се трудно излизаш от калта чист ..
Не мога да разбера защо си му дала пари ? Ако утре ти каже дай ми за наркотици ти пак ли ще му дадеш ?
Или опитай да вкараш приятеля си в релси или бягай..

anonimchetou
12-07-2009, 18:59
така като гледам на авторката не и пречи че приятеля и е хазартен тип.. аз не бих допуснала такова нещо.

aniie
12-08-2009, 19:25
Нормално е майка ти да иска да го зарежеш, щом играе покер. Разбери я, мисли за теб и за твоето добро. Опитай се да й обесниш, че се обичате.. не знам и аз.. :?


+

bloodyF
12-09-2009, 13:10
На твое място:
1. Никога нямаше да му дам пари да ги пилее за хазарт.
2. Щях да се опитам да го вразумя и да се опитам да го откажа от хазарта и...
3. Ако не успея, нямаше да чакам мама да ме светне да го зарежа.