PDA

View Full Version : изневяра



nedostupna
12-05-2009, 19:50
здравейте незнам как да започна толкова ми е объркано и толкова гадно и толкова много съм виновна всичко започна когато се преместих в ново даскало запознах се с едно момче от 11 клас а аз съм 9 клас излизахме заедно и станахме гаджета в началото всичко беше много хубаво докато той спря да ми обръща достатъчно вниманиъе не ми званеше както преди и се виждахме само в даскало за 5 минутки докато бившия ми приятел ми званеше постоянно искаше да излизаме вечер като си ляга ми пишеше сутрин като стани пък и аз реших че трябва да скъсам с приятеля ми писах му смс и му казах какви са причините а в събота бях поканена на рожден ден на бившия ми приятел той ставаше на 18 години и му обещах че ще ходя приятеля ми като видял смс ми звънна и ме помоли да се видим събота или неделя ако сам свободна аз казах че сма заета в понеделник така ли иначе щяхме да се видим и казах че тогава ще си поговорим и сште решим какво ще правим речено сторено в събота аз ходих на рождения ден целувах се с бившия ми приятел и ми беше много хубаво с него на другия ден даже ме закара до нас с неговата кола и най стене дойде понеделник приятеля ми ме чакаше пред въода на даскало рано сутрин и аз ходих при него хвана ме за ръката и искаше да ме целуне обаче аз се дърпах и предложи да излезнем на кафе за да си поговорим и аз се съгласих той ми каза че ще се промени че всичко може да се оправи насълзиха му се очите и каза че има силни чуства към мен и беше на косъм да зареве дади ми един пръстен и ма помоли да го нося аз му казах че съм била на рожден ден и сам прекалила с алкохола но немайах да му кажа че съм му изневерила за което направих голяма грешка като се върнахме в даскало той научил и ми каза да не го търся повече аз му се обадих и му се извиних и му казах че не съм искала така да се получи че съм много виновна но той не ма послуша мина една седмица през това врмее аз му писах смси казах че съм внивона но не получих отговор опитах се да му варна пръстена защото нямаше никакъв смисъл да го нося разминавахме се по коридорите и на мен ми ставаше още по гадно той не приъе да му варна пръстена и аз ресих да го дам на най добрия му фр за да му го върне явно му го е върнал той ми се обади и каза че иска пръстена да си остане в мен а аз му казах че няма смисъл той каза че има и ме попита защо сам направила така с него казах му че съм била пияна че съм искала да му кажа кавко сам направила обаче неможала сам и казах че съм виновна че много сажелявам и мисля че всеки човек има право на втори шанс и той каза че ще си поговорим и иска дам и върне в понеделник пръстена и затвори телефона..аз говорих с неговите фр и те ми казаха че няма да ми даде втори шанс сега ми е много гадно събрах се с бившия ми приятел обаче осъзнах че съм направила грешка и искам да си варна приятеля от даскало много сажелявам осъзнах си грешаката всяка вечер рева моля ви помогнете ми в понеделник като се видим какво да му кажа и как да оставя сегашния ми приятел щото направих грешка и искам да си го варна отново да сме заедно помогнете ми моля ви се
:smt022

Cheese
12-05-2009, 20:13
zdraveyte neznam kak da zapochna tolkova mi e oburkano i tolkova gadno i tolkova mnogo sam vinovna vsichko zapochna kogato se premestih v novo daskalo zapoznah se s edno momche ot 11 klas a az sam 9 klas izlizahme zaedno i stanahme gadjeta v nachaloto vsichko beshe mnogo hubawo dokato toi sprq da mi obrushta dostatachno vnimaniye ne mi zvaneshe kakto predi i se vijdahme samo v daskalo za 5 minutki dokato bivshiq mi priqtel mi zvaneshe postoqnno iskashe da izlizame vecher kato si lqga mi pisheshe sutrin kato stani pak i az reshih che trqbwa da skasam s priqtelq mi pisah mu sms i mu kazah kakvi sa prichinite a v sabota bqh pokanena na rojden den na bivshiq mi priqtel toi stavashe na 18 godini i mu obeshtah che shte hodq priqtelq mi kato vidql sms mi zvanna i me pomoli da se vidim sabota ili nedelq ako sam svobodna az kazah che sma zaeta v ponedelnik taka li inache shtqhme da se vidim i kazah che togava shte si pogovorim i sshte reshim kakvo shte pravim recheno storeno v sabota az hodih na rojdeniq den celuvah se s bivshiq mi priqtel i mi beshe mnogo hubavo s nego na drugiq den daje me zakara do nas s negovata kola i nai stene doyde ponedelnik priqtelq mi me chakashe pred vxoda na daskalo rano sutrin i az hodih pri nego hvana me za rakata i iskashe da me celune obache az se darpah i predloji da izleznem na kafe za da si pogovorim i az se saglasih toi mi kaza che shte se promeni che vsichko moje da se opravi nasalziha mu se ochite i kaza che ima silni chustva kum men i beshe na kosam da zareve dadi mi edin prasten i ma pomoli da go nosq az mu kazah che sam bila na rojden den i sam prekalila s alkohola no nemajah da mu kaja che sam mu izneverila za koeto napravih golqma greshka kato se varnahme v daskalo toi nauchil i mi kaza da ne go tarsq poveche az mu se obadih i mu se izvinih i mu kazah che ne sam iskala taka da se poluchi che sam mnogo vinovna no toi ne ma poslusha mina edna sedmica prez tova vrmee az mu pisah smsi kazah che sam vnivona no ne poluchih otgovor opitah se da mu varna prastena zashtoto nqmashe nikakav smisal da go nosq razminavahme se po koridorite i na men mi stavashe oshte po gadno toi ne priye da mu varna prastena i az resih da go dam na nai dobriq mu fr za da mu go varne qvno mu go e varnal toi mi se obadi i kaza che iska prastena da si ostane v men a az mu kazah che nqma smisal toi kaza che ima i me popita zashto sam napravila taka s nego kazah mu che sam bila piqna che sam iskala da mu kaja kavko sam napravila obache nemojala sam i kazah che sam vinovna che mnogo sajelqvam i mislq che vseki chovek ima pravo na vtori shans i toi kaza che shte si pogovorim i iska dam i varne v ponedelnik prastena i zatvori telefona..az govorih s negovite fr i te mi kazaha che nqma da mi dade vtori shans sega mi e mnogo gadno sabrah se s bivshiq mi priqtel obache osaznah che sam napravila greshka i iskam da si varna priqtelq ot daskalo mnogo sajelqvam osaznah si greshakata vsqka vecher reva molq vi pomognete mi v ponedelnik kato se vidim kakvo da mu kaja i kak da ostavq segashniq mi priqtel shtoto napravih greshka i iskam da si go varna otnovo da sme zaedno pomognete mi molq vi se :smt022

КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ! - КЛЮЧ !

1989mitty
12-05-2009, 22:26
момиче та ти първо на първо незнаеш какво и с кого искаш да бъдеш.Първо седни и си помисли с кой от двамата искаш да си,забрави завинаги другия и каквото имаш да си казваш му го кажи щом толкова много те обича и пръстен ти дава и въпреки глупавата ти постъпка продължава да те кара да го носиш това значи че той иска да бъде с теб.

nedostupna
12-05-2009, 23:00
ne az veche znam sas sigornost iskam da si varnaa priqtelq no kazvat che vtori shans nqma da mi dade kakvo da naprawq za da go varna mnogo mi e gadnu

m1nik
12-05-2009, 23:14
Момиче как може да искаш съвети от приятелите му това не са момИчета...той щи каже на кафе еди си къде еди си кога и ще каже на момчетата да ти кажат, че ще отреже, не за друго, а да види дали ти наистина съжеляваш, че това е грешка като всяка друга и въпреки всичко искаш да си го върнеш и то на всяка цена дори да знаеш, че нямаш шанс \защощо знаеш от приятелите му нали какво щи каже\ иска да види дали си готова на всичко..А на него очевидно му пука за теб. Малко късно си го осъзнала, но по добре-късно отколкото никога. Ние не го познаваме, за да ти кажем как да го трогнеш, ти си едниствената, която може да намери най-точните думи, за да повярва той отново в теб. Няма да е лесно..но точно така една връзка става по-здрава..След всичко, когато мине време, защото аз малко или много вярвам, че ще се събере ще си имате повече доверие. :) :)

nedostupna
12-05-2009, 23:21
mnogo vi blagodarq za savetite az nishty ne sam kazvala na priqtelite mu te me pitaha dali sajelqvam i az kazah i da sajelqvam nqma da se promeni nishty i im kazah che mislq che vseki chovek ima pravo na vtori shans che vseki greshi i ediniq mi kaza emi sigorno ama toi nqma da ti dade 2 shans

aloveyou
12-06-2009, 09:23
Пиши на кирилица !!!

nedostupna
12-09-2009, 15:49
blagodarq vi za komentaritee niye se sabrahmee otnovoo i mnogo se radvam :grin: samo da mi kajete kak moje da go iztriya tova koeto sam go napisala

aloveyou
12-09-2009, 15:52
blagodarq vi za komentaritee niye se sabrahmee otnovoo i mnogo se radvam :grin: samo da mi kajete kak moje da go iztriya tova koeto sam go napisala

радвам се
ами мисля,че само модедаторите могат да трият теми

m1nik
12-09-2009, 16:29
.След всичко, когато мине време, защото аз малко или много вярвам, че ще се събере ще си имате повече доверие.

:) :-P :) :) :) :) :) :)