PDA

View Full Version : Да й кажа ли че съм влюбен в нея?



rikido
12-05-2009, 19:57
:X

SkiCatA
12-05-2009, 20:12
на колко години си не се разбира :-o :-o :-o

rikido
12-05-2009, 20:13
:X

SkiCatA
12-05-2009, 20:16
не й казвай директно, я обичаш - понажи й го чрез жестове , покажи й че се интересуваш от нея и еава ли не, че би дал живота си за нея :D :D :D преди как си си хващал гаджетата :D :D

Metatron
12-05-2009, 20:18
Би трябвало да си наясно с тези неща вече, но все пак...
Поговори с нея, покани я на кафе, разходка в парка /ако е хубаво времето разбирасе :D / Започни разговор с нея, намекни това-онова, виж тя как реагира на ситуацията която си и устроил. Но бих те посъветвал след като проведеш разговор с нея и видиш как тя се държи и т.н. тогава да прецениш дали да и го кажеш, защото ако и го кажеш направо има вероятност тя да реагира по не толкова приятен начин за теб и ти само ще останеш с болката... Така, че излезте, "опипай" почвата и разбери дали ще е умесно да и го признаеш :)

rikido
12-05-2009, 20:26
:X

SkiCatA
12-05-2009, 20:29
кажи й веднъж за винаги какво чустваш към нея и да видим как ще раегира :) :) :) :) :)

rikido
12-05-2009, 20:46
:X

Metatron
12-05-2009, 20:49
До сега не съм имал сериозни връзки.. може би в това се таи проблема ми..

За пръв път ми се случва да се влюбя толкова силно и паниката надделява пред здравия разум, явно..

До сега сме излизали все с някой друг, никога само двамата.. случвало се е да се връщаме от училище заедно, вечер да я изпращам до тях след купон или събиране.. Дори е имало случаи да ходя до тях сутрин и заедно да отидем на кафе, но винаги е имало някой от познатите ни..

Проблема е че тя, може би без да осъзнава, ми дава някъкви надежди (или поне аз така си мисля) и същевременно е имало моменти в които да говори пред мен за някое момче.. стигало се и до случка в която аз трябваше да я "пазя" от бифшия й.. :shock:

Относно разходките, не знам как ще реагира на такова нещо, не искам да я уплаша защото до сега не е имало такива моменти.. Пък и дори да излезем аз съм 100% сигурен че ще се паникьосам и няма да знам какво да й кажа, за какво да си говорим..

Знам че звуча като някой супер тъп, но както не спирам да казвам, за пръв път ми се случва да изпитвам толкова силни чувства към момиче и просто не искам да сгреша някъде и по този начин да я отблъсна
Да разбирам, че внезапната покана да излезнете на саме би я "стреснала". Тогава бих те съветвал да го направиш постепенно. Започвай да се виждаш повече с нея, да си около нея по-често /но не като лепка, защото всеки трябва да си има собственото пространство :) /, да си пишете в скайп-а или там която и др. програма да е по-често. С 2 думи направи го плавно с малки, но значими стъпки! Отново ще кажа, че идеята да и го изръсиш "Влюбен съм в теб" не е най-добрата идея... като гръм от ясно небе...
Лека-по-лека и се надявам нещата да се наредят. :)
Успехче, надявам се да съм помогнал :)
След като решиш, че обстоятелствата да достатъчно добри за да можеш да и го кажеш, сподели тук какво и как е станало :)

andrags
12-05-2009, 20:52
Бъди истински приятел - изчукай я :D :D

Сега на сериозно: не и го казвай! ама изобщо! първо разбери тя какво мисли за теб ;) т.е. започни да и намеква а не: аа иванке как да ти го кажа... абе едно такова.. абе обичам те.. и какво очакваш да ти отговори: оо Пешо, ама ти найстина ли? и да те прегърне... 8-) :lol:

pebals
12-05-2009, 20:58
Какво увърташ нещата?! Иди и кажи какво изпитваш и не си губи времето... По - смело го раздавай.. :) :) :)

rikido
12-05-2009, 20:59
:X

Addiced
12-05-2009, 21:03
Какво увърташ нещата?! Иди и кажи какво изпитваш и не си губи времето... По - смело го раздавай.. :) :) :)
На тфоя място не бих я послушал тя не е от най-смелите и уверените (просто я познавам мн добре ) :D
Иначе по темата кафенце а у не бъди стеснителен ... пък и не сте деца .......

andrags
12-05-2009, 21:03
Не мнго се бъркаш, ако си мислиш, че се подигравам с теб и може би не схвана лекия намек от моя страна ;)
Аз имам същия проблем, но мен ме отрязаха май по по-гадния начин - научих от приятел, а не от момичето, защото тя си мислела... ( да *** ма*ката)
Т, затова ти казвам да не й го казваш директно ;)
Вкарай й малко филми в главата, почни да я зарибяваш и ще разбереш тя какво мисли ;)

Metatron
12-05-2009, 21:07
Еми вие сте доста често заедно което би трябвало да направи нещата по-лесни. А колкото до Скайп-а, не е нужно да са кой знае колко дълги разговорите, важно е съдържанието, пускай по някой намек... Някой път като си пишете и кажи, че излизаш да се поразходиш, питай я дали иска да се присъедини и т.н. има много такива малки неща, които биха обърнали подчти всяка една ситуация в твоя полза. Най-важното е комуникацията.. гледай да се отпускаш покрай нея, а не да се чудиш какво да и кажеш, как да и го кажеш и т.н., защото обикновенно като си влюбен тези мисли ти минават през главата постоянно... :)
Радвам се, че до някъде съм ти помогнал, но нали знаеш, че всичко си зависи само и единствено от теб! :)

Bixel
12-05-2009, 21:09
бий чекий и пий бира

andrags
12-05-2009, 21:10
пича явно е като мен... все гледа да не убиди въпросното момиче... все си мисли какво тя ще си помисли за него от това което той е написъл ;)

rikido
12-05-2009, 21:16
:X

andrags
12-05-2009, 21:18
Приятелю... точно спонтанните неща са най-хубавите :)
Нагласените... са някакси изкуствени...
аз винаги като искам да направя с въпрсноот момиче което харесва... никога не става, а понякога точно като не си и представям се получават нещатата :)

Addiced
12-05-2009, 21:21
абе напии я наеби я и ще те заобича :D :D :D :D

Metatron
12-05-2009, 21:29
Приятелю... точно спонтанните неща са най-хубавите :)
Нагласените... са някакси изкуствени...
аз винаги като искам да направя с въпрсноот момиче което харесва... никога не става, а понякога точно като не си и представям се получават нещатата :)
Абсолютно съм съгласен :-P
То, че трябва да облисляш всяка една ситуация, това е нещо нормално, НО не прекалявай... гледай да не ти се върже езика като си покрай нея... и се отпусни!!! :grin:

ivcheto0o
12-06-2009, 05:52
и ти мисли6 4е можете да бъдете приятели :shock: независимо дали тя знае или не ти не може6 да си и приятел така 4е по добре и покажи с жестове пък квото стане :)

0nem0retIme
12-06-2009, 08:00
не й казвай директно, я обичаш - понажи й го чрез жестове , покажи й че се интересуваш от нея и еава ли не, че би дал живота си за нея :D :D :D преди как си си хващал гаджетата :D :D

+1
Ако ти отвръща на интереса и т.н. , действай.

ToniStoraro
12-06-2009, 08:35
опитай се да се сближиш с нея повече, но не натрапвайки й се. Каза, че ходите в една обща компания, накарай я да си мисли, че си нещо повече от останалите. Показвай интерес към нея, пак без да се натрапваш, и така, лека полека нещата ще потръгнат. Но не й натрисай в един момент Обичам те, защото няма да се получи. Просто се сближи с нея и постебенно нещата ще станат.

rikido
12-06-2009, 08:55
:X

loliii
12-06-2009, 09:07
Ако смяташ, че тя ти е дала някакви надежди или сигнали, действай. Отиди и й кажи, че я харесваш. Не вярвам да се "изплаши". Аз не виждам нищо страшно в това някой да те харесва. :? И й кажи, че много искаш да си с нея, че не издържаш повече така, без тя да знае чувствата ти към нея, но с уговорката, че ако тя не те харесва, ще си останете приятели и всичко ще си дойде по старому, без тя да бяга от тебе. ;)

buntar90
12-06-2009, 10:56
и най-красивити момиче да дойде и да ми каже , че ме обича ще бия отбой
не и казвай ами и покажи

malkazlatna
12-06-2009, 11:34
E! така или иначе искаш да и го кажеш, ако държи на теб и да те одреже няма да си промени отношението към теб.. така че нищо не губиш, ако и го кажеш независимо дали директно или чрез излизания и т.н. :P :P действай

anity92
12-06-2009, 11:46
Приятелю... точно спонтанните неща са най-хубавите :)
Нагласените... са някакси изкуствени...
аз винаги като искам да направя с въпрсноот момиче което харесва... никога не става, а понякога точно като не си и представям се получават нещатата :)
Абсолютно съм съгласен :-P
То, че трябва да облисляш всяка една ситуация, това е нещо нормално, НО не прекалявай... гледай да не ти се върже езика като си покрай нея... и се отпусни!!! :grin:


съгласнааа :grin:

lipsvashh_mi
12-06-2009, 17:01
кажи й!И да не отговори със същото няма дасъжаляваш и да се чудиш какво е щяло да стане ако беше надскочил страха си от отхвърляне.

DoomShadow
12-06-2009, 17:04
ОМГ? да я чукнеш или нещо поече? според мене ш си развалите отношенията само. моя съвет да не са занимааш с глупости, да удариш 2 ракий и да си намериш друго животно 8-)

YaNcHeToOo
12-06-2009, 17:29
Честно казано, за първи път чувам момче да говори толкова мило за момиче, сигурно изглеждате много сладко един до друг.. :) Мм, аз те съветвам да действаш постепенно и както казаха по-горе не и се натрапвай, много е неприятно, повярвай ;) Успех, дано мацката изпитва чувства към теб! :)

chocolatee
12-06-2009, 17:40
действай

rikido
12-06-2009, 17:49
:X

YaNcHeToOo
12-06-2009, 18:32
Ще и мине сърдитото, тва да не те притеснява ;) И аз понякога се държа толкова глупаво и необмислено, за което после съжелявам..но жени, какво да се прави 8-)

buuu
12-06-2009, 18:40
казваййй иии :grin: :-)

rikido
12-06-2009, 18:58
:X

andrags
12-06-2009, 19:31
А нз :)
Веднъж аз тази която харесваx ми написа от една песен:
if you want be my boy, lick my pussy for my joy :D
а аз и отговорих:
if you want be my for girl put my dick in your hand
като разбира се това се пее в песента и тя ми прати отговори:
ама найстина ли искаш.. и после не се сещам кво и казах :D
но явен беше резултата, че нищо не излезе

rikido
12-06-2009, 19:36
:X

andrags
12-06-2009, 19:46
пич стига се вкарва във филми ;)
пп. вие кво си лафите е :? да не са некви тъпотии

пп2. поздравия със 2pac - how do you want it ;]

ScarletBite
12-06-2009, 19:49
Поискай да излезете само двамата. :)
А по време на срещата, ако го усетиш така - целуни я.Думите само пречат... освен ако не говорим за "обичам те", но ми се струва, че не трябва да бързаш да го казваш - поне докато не си 99,99% сигурен, че е така (100% никога няма) . :)

rikido
12-06-2009, 19:50
:X

rikido
12-06-2009, 19:52
:X

andrags
12-06-2009, 19:58
ами докато отивате към кафето... си полафете малко е брато
ако живеете в по-голям град е по-добре ако кафето е по-далеч от вас ;)

rikido
12-06-2009, 19:59
:X

andrags
12-06-2009, 20:23
ами прегърния и може да се стопли ;)
аз веджъж на въпросното момиче си додох жилетката и аз ходех по дъжда по къс ръкав и това става към 20 Ноември ;)

rikido
12-06-2009, 20:31
:X

andrags
12-06-2009, 20:43
няма е човек.. вие сте в един клас от... колко 5 години ли колко бяха... т какво ще ти каже за тва че си я прегрърнал?!?!
Ако се отдръпне... става проблем и имаш май само 1 вариант: да се откажеш от нея колко и да е секси, добре, чаровна, готина и всично, защото ще е явно, че не си пада по теб

rikido
12-06-2009, 21:32
:X

andrags
12-07-2009, 09:48
тая вечер пиши пак да видим кво е станало ;)

YaNcHeToOo
12-07-2009, 12:37
:lol: :lol: :lol:

Това с Андреа-Предложи ми ми се случи снощи и на мен, но беше малко по-различно 8-) Излязох с едно момче и като се върнахме си чатихме, но той реши да става и си сложи на скайпа Андреа-Предложи ми 8-) Не знам как да го тълкувам това, а се държа доста добре, въпреки, че преди да излезем аз не съм имала някакви надежди, че може да има нещо м/у нас...и днес на даскало доста мило се държа :) Аз цяла тема мога да направя 8-) Момче, има нещо.Просто и кажи, струва ми се, че вече няма смисъл от заобиколки, и на двамата май ви е ясно :) Действай! ;)

rikido
12-07-2009, 16:29
Мии.. поговорихме си.. казах и го...


"Съжалявам мн но чувствата не са взаимни"

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Направо умирам...

ToniStoraro
12-07-2009, 16:36
е, нищо, ще си намериш друга. Карал си прекалено направо, нали?

rikido
12-07-2009, 16:41
:X

alexchooo
12-07-2009, 16:42
Мии.. поговорихме си.. казах и го...


"Съжалявам мн но чувствата не са взаимни"

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Направо умирам...

съжалявам че ти пиша толкова късно но с мене се случи абослютно същтото...

аз бях (сега не съм сигурен дали още) лудо влюбен в едно момиче
1во бяхме приятели и постепенно започнах да имам чувства към нея

много се чудех как да и го кажа...приятелите ми помагаха (всеки с ралични мненния)
накрая се реших...викнах я за малко да и кажа нещо (в този момент явно слуховете бързо са тръгнали) казах и:
Аз: ....има нещо което съм написал на клипа за който ти говорех но реших да ти го кажа в очите. Обичам те.

....: И аз, но само като приятел :(

От тогава чво отношенията станаха по различни тя ме отбягваше нискаше да ми говори но сега станахме по близки въпреки че малко по малко тя пак ме отбяягва.

Сега тя ми помага да тругна е едно друго момче. Чудя се дали да я попитам за онзи момент....

YaNcHeToOo
12-07-2009, 16:44
Ехх, надеждата умира последна..след време може и да промени чувствата си и тя да ти се обеснява, да осъзнае какво е изгубила :) Пък и нито е първата, нито последната..Горе главата ;)

rikido
12-07-2009, 16:46
:X

YaNcHeToOo
12-07-2009, 16:51
Защооо да те избягва, много остро ли реагира?Всеки е индивидуален, това, че момичето, за което се говори в предния пост избягва момчето, не значи, че и при теб ще стане така.. :)

NamelessRomantic
12-07-2009, 16:54
ДА НЕ СИ ПОСМЯЛ!
Стой та я гледай.

rikido
12-07-2009, 16:55
:X

alexchooo
12-07-2009, 16:56
Защооо да те избягва, много остро ли реагира?Всеки е индивидуален, това, че момичето, за което се говори в предния пост избягва момчето, не значи, че и при теб ще стане така.. :)

така е миналата година всичко се случи по това време до към нова година и коледа ме избягваше после малко се отпусна и сега започнахме да си говориме повече споделя ми неща за сегашното и гадже и ми казва че на мене би разчитала да ми казва каквото и да е и че съм бил добър слушател

Linns
12-07-2009, 16:58
Aко стои далеч от теб ще е за да не те наранява повече ..

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:00
Знам, че сега ти е трудно, но с времето може и седмица да е, може и месец, два празнотата ще се запълни..сега мислиш, че е единственната, ще осъзнаеш, че не е.Няма как, ти сам трябва да го възприемеш, не мисли за нея, колкото и да е трудно.Банално е всичко, което ти казвам, но е така.Времето лекува. :)

Linns
12-07-2009, 17:02
Оффф, това е много тъпо..
Времето НЕ лекува!!! Кога най накрая ще го разберете, мамка му, и ще спрете да залъгвате хората!! Толкова ли ви е трудно да му кажете истината!?
Ще те боли, ще страдаш, ще ревеш, ще си депресиран, но ще свикнeш.. Като го изживееш ще започнеш отначало !!

cinderella_gugutka
12-07-2009, 17:02
еми покани я да излезнете само 2-та (или ако можеш без покана да уредиш нещата пак става).на срещата се зака4айте,сваляй я и ако нещо може да стане то ще стане.няма как да не си проли4и ако изпитва нещо към теб

alexchooo
12-07-2009, 17:03
не искам да те плаша но на мене ми стана и гадно когато тя си хвана нов тази година при това от училището и от саседната стая като ги лгедам понякога междучасието в стаята направо се побърквам, но това беше преди да ми кажа нещата за който тя е с него

rikido
12-07-2009, 17:03
Оффф, това е много тъпо..
Времето НЕ лекува!!! Кога най накрая ще го разберете, мамка му, и ще спрете да залъгвате хората!! Толкова ли ви е трудно да му кажете истината!?
Ще те боли, ще страдаш, ще ревеш, ще си депресиран, но ще свикнаш.. Като го изживееш ще започнеш отначало !!

+1

;(

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:05
Оффф, това е много тъпо..
Времето НЕ лекува!!! Кога най накрая ще го разберете, мамка му, и ще спрете да залъгвате хората!! Толкова ли ви е трудно да му кажете истината!?
Ще те боли, ще страдаш, ще ревеш, ще си депресиран, но ще свикнаш.. Като го изживееш ще започнеш отначало !!

Ти сама го каза, "ще" означава бъдеще време, значи след време той ще свикне, ще започне отначало, което означава, че ще забрави, да не напълно, ще се сеща за нея, но това е живота!

Linns
12-07-2009, 17:06
^ Това не е времето, болката не е излекувана а притъпена до търпимото.. Ако случайно я почувства "излекувана" значи не я е обичал достатъчно !!

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:06
Напротив, не е така според мен.Няма да споря повече :)

Scouser
12-07-2009, 17:09
не искам да те плаша но на мене ми стана и гадно когато тя си хвана нов тази година при това от училището и от саседната стая като ги лгедам понякога междучасието в стаята направо се побърквам, но това беше преди да ми кажа нещата за който тя е с него

Така, както си ги гледал заедно е трябвало да хванеш един стол и да трошиш всичко, което ти падне.. Вярвай ми, помага!

andrags
12-07-2009, 17:11
@rikido и при мен положението беше нещо от тоя род, но аз не и го казвах, една вечер като много се бях напил и бях заспал тъпите ми приятели са си писали със момичето и са й казали, че съм си я харесал след което тя се промени коренно. Една вечер бяхме аз и още 2 момчета и нямахме какво да прави и изпушихме 1 джос и аз с всичкия си тръгнах към другата част на града където живееше въпросното момиче и като и се обадих малко преди да ида до тях тя ми каза, че като съм до нейния вход да и взънна и тя ще слезе.. да ама не... висях 45 минути никой не дойде... така... пребрах се в къщи по скайпа я наредих едно хубаво... и още съжелявам за това :( :( ;( от тогава се променни коренно... затова пичове неправете тъпотий като мен ;) само си проваляте живота и всичко останало... в момента аз буквално се пропивам тука само заради мисълта, че изпуснах един от най-големите шансове, тъй като сме в ново училище никой не те знае какъв си и що си и винаги можеш да бъдеш по-различен стига да не се набутваш сам :) :)

т, брат не те знам как си и го казал, а тя как е реагирала, но така или иначе момичето няма да е вече същото към теб (т.е. в разговорите и т.н.) защото тя те е възприела като приятел на който може да се довери, а ти я имаш за съвсем друг човек (според нейните мисли)
сега няма да ти казвам да я забравиш и да си намериш друга, защото знам, че е трудно особенно ако сте в един клас, защото при мен се получава точно същото :)

alexchooo
12-07-2009, 17:11
не искам да те плаша но на мене ми стана и гадно когато тя си хвана нов тази година при това от училището и от саседната стая като ги лгедам понякога междучасието в стаята направо се побърквам, но това беше преди да ми кажа нещата за който тя е с него

Така, както си ги гледал заедно е трябвало да хванеш един стол и да трошиш всичко, което ти падне.. Вярвай ми, помага!

Гаджето й като го знам какъв е несериозен ще вземе да я нарани и на мене ще ми стане по гадно за нея :( :( :( :(

rikido
12-07-2009, 17:14
:X

rikido
12-07-2009, 17:19
http://vbox7.com/play:8cfdce3a

Поздрав, andrags.

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:20
Утре купувам едно шише водка, изпивам го, намирам най-високия блок в града и край.

Яяя, стига глупости, два шамара?
Как ще си проваляш живота ти, заради едно момиче?
Я се стегни малко, на 18 си, живота е пред теб!!
Мислиш ли, че си струва заради едно момиче?
Не прави глупости

rikido
12-07-2009, 17:23
:X

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:26
На мен живота ми също не е приказен, имала съм моменти, в които ми е било адски самотно, безразлично към всички и са ми минавали какви ли не мисли през главата, но се замисли, знаеш ли колко ще страдат твоите близки, приятели? ;( Моля те, тази история не трябва да завършва така, бъди силен!Ще го преодолееш..

rikido
12-07-2009, 17:28
:X

Linns
12-07-2009, 17:30
Абе ти добре ли си!?
На колко си!????
Замислял ли си се за родителите си!?
Омг...
Тоа е най-егоистичното, и възможно НАЙ-ТЪПОТО нещо което един човек може да направи !!!!!

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:31
Не го прави отново, това не е решението!!
Виждаш ли, това е било знак, че грешиш, че трябва да живееш, ти си един млад човек, нямаш ли мечти?
Самоубийството показва слабост, толкова е трудно..
Моля те, недей, колко пъти да ти повторя, ТОВА НЕ Е РЕШЕНИЕТО!!!
Бъди силен, поговори с приятелите си.

rikido
12-07-2009, 17:34
:X

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:36
Как да не са се замисляли?
Значи мислиш, че ако отидеш и им кажеш, че ще се самоубиеш, те ще стоят и ще бездействат?
Не говори глупости, ако не ги интересуваше, мислиш ли че щяха да се грижат за теб?

Проклета любов..

Linns
12-07-2009, 17:37
Тцтцтцтцтц ..

AntiFashionGirl
12-07-2009, 17:39
да и кажеш, че я обичаш = просиш си секс по най-изтъркания начин. :)
ухажвай я, покани я да ти е дама на бала, ала бала...

YaNcHeToOo
12-07-2009, 17:40
да и кажеш, че я обичаш = просиш си секс по най-изтъркания начин. :)
ухажвай я, покани я да ти е дама на бала, ала бала...

ти да беше прочел последните мнения..

andrags
12-07-2009, 17:51
Абе стига е пич! Сега ОК разбирам те напълно, въпреки че съм доста по-малък от теб, но защо трябва да си проваляш живота заради 1 момиче?
Знаеш ли още колко ще срешнеш красиви, умни, забавни и т.н. :)
Немисля, че вашия град е толкова малък, че да не можеш да си намериш едно такова момиче или няокой приятел да те запознае.
Не си струва да се проваляш заради момиче ;)
Предполагам си добър човек и си готов на всичко, само и само на момичето да му е добре, а тя в повечето случай неможе да ти се отблагодари по начина по който ти искаш... затова се стягай сега и без това ще имаш матури и изпити, така че след това ще си намериш някое момиче :)
Апък и без това сега се цепите класа (ако сте 12 клас) и всеки отива на накъде и си поема своя път :)

rikido
12-07-2009, 17:52
:X

andrags
12-07-2009, 18:01
Незнам човек... тая да не е някой бедна курва която ходи да се натиска на богатите батковци с големите *** и БМВ-та? ОК и аз си ходя облечен в маркови дрехи, ама момичетата не се рядат... всичко е до човека ;)
Парите нямат значение, важен си ти, самия ти ;)

suckmycock
12-07-2009, 18:01
rikido
стегни се момче! няма "немога" има само неща които неискам да правя!
искаш ли да се справиш... вярвам че ще успееш! бих ти помогнал ако си в моя град... бих ти дал гръб... и първото което бих направил е да седя до момче като теб и да му помагам.... намери си добър пеиятел! преди да правиш нещо се саветваи с него....! един истински мъй има нуйда от човек до него които да му помага... а да имаш жена вече незнам кфо е...

YaNcHeToOo
12-07-2009, 18:03
Разбирам те, НО не може ли просто да осъществиш мечтата си с друга?Както казаха по-горе ще имаш изпити, ще си студент, ще се запознаеш с коренно различни хора, почакай, това не може да е края на един човешки живот!
Дръж се!

rikido
12-07-2009, 18:07
:X

YaNcHeToOo
12-07-2009, 18:11
"Търпението е 50% от успеха" - това е добър показател, не виждаш ли, опитва се да ти каже, че трябва да почакаш :grin: Стига с глупостите, новини, знаеш ли кви новини ще ти дам :o

rikido
12-07-2009, 18:15
:X

YaNcHeToOo
12-07-2009, 18:16
карам те, ако искаш вече на лични..

rikido
12-07-2009, 18:23
:X

andrags
12-07-2009, 18:25
И още наполувината път, ще осъзнаеш, че няма смисъл да се самоубиваш ;)
Ако искаш дай й на мен на ЛС чата ви да видим какво ти е казала там и да видим кво ще я правим тогава

Едит:
Aз пък сега се радвам, че сървърчето ми на ЦС процъфтява, т.. земи си пусни и ти едно и ще си 6 точки ^^

rikido
12-07-2009, 18:28
слабо ме вълнуваш

Разкарай се, нещастнико. :-x

rikido
12-07-2009, 18:31
слабо ме вълнуваш

Разкарай се, нещастнико. :-x

кавале,
ше ми викаш нещастник след като ходиш да целуваш на куранския ви поп гъза

Върни се обратно в кочината си, научи се да пишеш, научи термина "чувства" и тогава пиши тук.

rikido
12-07-2009, 18:38
:X

rikido
12-07-2009, 18:50
Утре ще поговоря пак с нея.. ако продължи да се държи гадно.. нз.

andrags
12-07-2009, 18:50
Ам само един въпрос? Защо в скайпа и го каза? Поне ако беше на живо би видял реакцията и би разбрал доста повече... но явно е, че трябва да се откажеш от нея :( Няма начин - ако тя реши, че искам да имате нещо общо ще те потърси тя... спри да се занимаваш с нея ;)

rikido
12-07-2009, 18:53
:X

fenastz
12-07-2009, 18:59
Кажи й

DrIfteRbg
12-07-2009, 19:04
Здравейте.

От известно време имам един огромен проблем, само за това мисля и нямам никъква идея какво да направя..

Влюбен съм в едно момиче, непрекъснато мисля за нея, всеки път като я видя и направооо :grin:

Проблема е , че не знам какво да направя за да разбера дали тя изпитва нещо към мен и дали изобщо да имам надежди че нещо ще се получи..

Учим в един и същи клас, в една и съща компания сме, може да се каже че се възприемаме като приятели.. но нищо повече.

От начало я мислех точно и единствено като част от компанията, приятел и нищо повече.. но с времето започнах да се привързвам към нея, даже вече едва ли не започва да си личи.. Тя е всичко което мога да си представя в перфектното момиче - умна, забавна, красива, невероятно готин човек..

Не зная какво да направя, не спирам да си мисля че ако призная чувствата си към нея тя ще ме отхвърли и ще сложи край на нашето приятелство.. а мисълта за това че може да не съм близо до нея ме кара да превъртам :cry:

Моля ви, дайте ми съвет как да постъпя, с всеки изминал ден аз се влюбвам все повече и повече, само тя ми е в главата.. до сега не съм изпитвал толкова силни чувства към момиче и не мога дори да си представя какво ще правя ако тя не е наоколо.. 8-[

Благодаря ви предварително.
И аз имам такъв проблем, но си изгубих времето и сега дори не сме в едно училище а бяхме в клас! Не мога да повярвам! Тя знае че съм влюбен в нея и бих дал всичко за да сме заедно, но тя ме избягва.
Може ли да е поради причината че сме на 15 и тя не знае как да постъпи или вината е моя? И само да кажа че от 2 клас съм влюбен в нея и всеки ден си мисля за нея. Не съм ли доказъл любовта си?

rikido
12-07-2009, 19:07
Ако ще пишете в тази тема прочетете последните две страници...

Също така ще помоля някой от модераторите да я изтрие, вече е безполезна.

peshost
12-07-2009, 19:09
Здравейте.

От известно време имам един огромен проблем, само за това мисля и нямам никъква идея какво да направя..

Влюбен съм в едно момиче, непрекъснато мисля за нея, всеки път като я видя и направооо :grin:

Проблема е , че не знам какво да направя за да разбера дали тя изпитва нещо към мен и дали изобщо да имам надежди че нещо ще се получи..

Учим в един и същи клас, в една и съща компания сме, може да се каже че се възприемаме като приятели.. но нищо повече.

От начало я мислех точно и единствено като част от компанията, приятел и нищо повече.. но с времето започнах да се привързвам към нея, даже вече едва ли не започва да си личи.. Тя е всичко което мога да си представя в перфектното момиче - умна, забавна, красива, невероятно готин човек..

Не зная какво да направя, не спирам да си мисля че ако призная чувствата си към нея тя ще ме отхвърли и ще сложи край на нашето приятелство.. а мисълта за това че може да не съм близо до нея ме кара да превъртам :cry:

Моля ви, дайте ми съвет как да постъпя, с всеки изминал ден аз се влюбвам все повече и повече, само тя ми е в главата.. до сега не съм изпитвал толкова силни чувства към момиче и не мога дори да си представя какво ще правя ако тя не е наоколо.. 8-[

Благодаря ви предварително.
Почти по-същия начин бях ама ми мина с времето и аз не знам как може би като съм я опознал не е била точно за мен. П.П. на 15 съм

DrIfteRbg
12-07-2009, 19:22
аре бе помагайте. Влюбен съм "до уши". Не ми се скача през някой прозорец с бмх-а.

soul1199
12-07-2009, 19:46
:shock: :shock:

Linns
12-07-2009, 20:15
Още ли не се е отказал? :razz:

NeedPassion
12-07-2009, 21:17
не искам да те плаша но на мене ми стана и гадно когато тя си хвана нов тази година при това от училището и от саседната стая като ги лгедам понякога междучасието в стаята направо се побърквам, но това беше преди да ми кажа нещата за който тя е с него

Ще ти кажа кое е по-лошо. Тя е от моя клас и минава вече втора година и аз не съм я преодолял. ;) Времето определено не лекува, а само ни кара нещата да изглеждат далечни, но ако обичаш някой много никога няма да го забравиш. Трябва да се научим да живеем с това, за съжаление ;)

rikido
12-08-2009, 10:17
Още ли не се е отказал? :razz:

От кво да се откажа?

Днес си поговорихме.. потвърди че нямам шанс, но пък не спира да ми казва че иска да сме приятели и че не иска да се тормозя..

alexchooo
12-08-2009, 19:06
Още ли не се е отказал? :razz:

От кво да се откажа?

не спира да ми казва че иска да сме приятели и че не иска да се тормозя..

те всички ти казват така ама после.....нема ме :X :shock: :cry: