PDA

View Full Version : Въпрос относно първия път, с по-голямо момче.



VaneskataV
12-05-2009, 22:49
Taka moita tema e polu sexualna polu lubovna. az sam na 13 toi na 16, no az mn go haresvam , ako sadim po dumite mu toi men sa6to.. no problema mu e 4e sam devstvena, toi qvno ima opit s takova momi4e i ne iska da "otvarq" pove4e.. takav izvod pravq az.. eto sega kakvo si mislq az :
dali e redno da se borq za nego PO VSQKAKAV NA4IN (da spq s dr) dali e po dobre da go ostavq ili da mu pokaja 4e ima dr po-vajni ne6ta koito moje da polu4i s men bez da pravim sex (ili pone 1 pat da mi e s nego) .. i moeto 4udene stigna do dilema posledniq varqnt koito mi se struva nai- uda4en se okaza i nai-slojen , parviq est. e nai-elementaren .. no az ne sam ot tezi momi4eta.. pak i obi4am trudnostite (ili pone taka izliza v kraina smetka) kajete mi kakvo da pravq ;(
________________
Кирилицата е задължителна ! Следващата ваша тема, която не е написана на кирилица ще бъде изтрита/заключена.
hamilcar

m1nik
12-05-2009, 22:54
На 13...с батко на 16 хъх
мм кфо ще го направиш с някъф там, колкото да те разпечата и ще продължиш с приятеля си... на къде отива тоя свят..
зае*авай го..достойнството ти е по ценно от фактът, че е загорял, че и с претенции
ако те обича ще те обича каквато си !!

VaneskataV
12-05-2009, 22:58
На 13...с батко на 16 хъх
мм кфо ще го направиш с някъф там, колкото да те разпечата и ще продължиш с приятеля си... на къде отива тоя свят..
зае*авай го..достойнството ти е по ценно от фактът, че е загорял, че и с претенции
ако те обича ще те обича каквато си !! E da i az tfa mislq i go vqrvam ... ama kat' go vidq i kat' se zagovorime .. nz prosto kva prostotiq 6e izmislq ;xx qvno ne sam dostata4no obedena i iskam dr mneniq ;)

Metatron
12-05-2009, 23:27
На 13...с батко на 16 хъх
мм кфо ще го направиш с някъф там, колкото да те разпечата и ще продължиш с приятеля си... на къде отива тоя свят..
зае*авай го..достойнството ти е по ценно от фактът, че е загорял, че и с претенции
ако те обича ще те обича каквато си !!

Егати от 13 вече ли се почва.... на къде отиваме.........
Както и да е, по въпроса: Както ''m1nik'' каза, не се занимавай с такива... продължавай напред, с горе вдигната глава и не го мисли!

Pwnmaster
12-05-2009, 23:28
13 годишна с 16 годишен!?
*зарежда автомата*

BePoHuKa
12-05-2009, 23:32
Мисля, че като цяло е доста рано. Само като прочетох "ако съдя по думите му и той ме харесва" :shock: Хората казват много неща мило дете. :) Самия факт, че не ще да си направи труда да те сефтоса си говори сам. Той въобще казал ли ти е, че иска, но не и да ти е първия? :? НЕ го прави! Това е най-разумното решение ;) От колко време сте заедно въобще?

mArMaLaDkA
12-05-2009, 23:35
Да (про)дадеш себе си, за да "не му е неприятно" на тоя? Себеуважение? Достойнство?
Какви трудности можеш да обичаш ти, като си едва на 13, нищо не си видяла от живота и вече знаеш, че обичаш предизвикателствата! :-o
"Много го харесвам" не е достатъчен довод, за да дадеш нещо толкова значимо за теб на някой си на такава малка възраст. Да не говорим, че той явно иска да ти влезе под гащите, но пък не му се занимава. Уж "много те харесва", но го е гнус от теб, няма желание да си губи времето да те предразполага, изобщо неговата работа е на принципа "Нека някой друг свърши цялата работа, аз само ще бера плодовете".
Ти си малка и глупава. Много глупава. И писането на НЕкирилица ти е най-малкият проблем. Родителите ти имат голяма вина за това, че си едно момиче(бъдеща жена) без никакви принципи и морални ценности. Личи си къде липсва възпитание и диалог родител-дете.
И няма смисъл да ти се налива акъл в главата - твърде късно е вече. Няма смисъл и някой да се опитва да ти помага в така "трудният" избор - ти пак ще направиш това, което си измъдрила по-рано на своя глава, или пък, което 16-годишния, който не може да си го държи в гащите, ти е казал, че ТРЯБВА да направиш, иначе ще скъсате.
Единственото ми желание е да не виждам тема след седмица 2-3, месец, за мнима бременност на 13-годишна, понеже й свършили върху корема.

Metatron
12-05-2009, 23:50
Да (про)дадеш себе си, за да "не му е неприятно" на тоя? Себеуважение? Достойнство?
Какви трудности можеш да обичаш ти, като си едва на 13, нищо не си видяла от живота и вече знаеш, че обичаш предизвикателствата! :-o
"Много го харесвам" не е достатъчен довод, за да дадеш нещо толкова значимо за теб на някой си на такава малка възраст. Да не говорим, че той явно иска да ти влезе под гащите, но пък не му се занимава. Уж "много те харесва", но го е гнус от теб, няма желание да си губи времето да те предразполага, изобщо неговата работа е на принципа "Нека някой друг свърши цялата работа, аз само ще бера плодовете".
Ти си малка и глупава. Много глупава. И писането на НЕкирилица ти е най-малкият проблем. Родителите ти имат голяма вина за това, че си едно момиче(бъдеща жена) без никакви принципи и морални ценности. Личи си къде липсва възпитание и диалог родител-дете.
И няма смисъл да ти се налива акъл в главата - твърде късно е вече. Няма смисъл и някой да се опитва да ти помага в така "трудният" избор - ти пак ще направиш това, което си измъдрила по-рано на своя глава, или пък, което 16-годишния, който не може да си го държи в гащите, ти е казал, че ТРЯБВА да направиш, иначе ще скъсате.
Единственото ми желание е да не виждам тема след седмица 2-3, месец, за мнима бременност на 13-годишна, понеже й свършили върху корема.
Не се карай така на момичето/в кръга на шегата разбирасе/, все още е неосъзнато :-D :-D

Но Евала за думите! Личи си, че най-добре жена на жена може да си го каже! Определено огрома роля играят родителите тук... за съжаление не от към добрата страна.
Но нещото което ме учудва е, че днешните девойки на тази възраст та дори и малко по-големи не разбират какво дават, неразбират, че това което ще им бъде отнето е толкова значимо, че се помни цял живот.
Дори ме хваща яд на такива хора... Себеуважението го няма, има малко чувства и се спира всякаква мозъчна активност....

mArMaLaDkA
12-05-2009, 23:59
Нека кажем, че е неосъзната и да я потупаме по рамото!
Когато аз бях на тея години(не, че е било толкова отдавна) използвах разсъдъка си за нещо ползотворно, а не дали да дам на някакъв си страничен човек да ми отнеме девствеността, за да може приятелят ми да не ме зареже. :-o
И какви чувства? То тук чувства няма. Има един пубер, който го сърби, та две не вижда и една малка госпожица, тепърва навлизаща в пуберитета, която е като мекотело - без собствено мнение, без собствена позиция, без акъл.

Metatron
12-06-2009, 00:13
Занчи от общи сведения забелязвам, че ако сравняваме хора от '89-та, '90-та, '91-ва та дори и от части '92-ра година с хора от '94-та натам разликата в мисленето, действията и всичко останало е Огромна/за съжаление в много малко случаи положителна/... Но както всички знаем всеки си е индивидуален стига да го осъзнае иначе...

След като написа това за годините се замислих и наистина...неможе да става въпрос за чувства... Нека се почешем по главата :-o и да продължаваме да се учудваме на новите поколения...определено ще променят света!

YouKnowImBetterThanYou
12-06-2009, 00:54
Търсенето ти приключи! Аз ще те разпечатам, за повече инфо пиши на ЛС. 8)

Sh@d0w
12-06-2009, 04:48
Ти виждаш ли се въобще какво пишеш?И това го пише 13 годишна...на къде отива младото поколение не ми се мисли...

Надявам се темата да е ебавка. :?

Violenza
12-06-2009, 05:19
13 годишна с 16 годишен!?
*зарежда автомата*
Стига глупости. И аз на 13-14 ходех със 17-18 годишни. Но и през ум не ми е минавало (буквално) да се стигне до нещо повече от целувка.

А авторката ако го направи това, което си мисли, един ден сама много ще съжалява, че заради някакъв 16 годишен малък келеш е загубила достойнството си.

sladka_celuvka
12-06-2009, 05:23
Момиче ти к*рва ли ще ставаш или какво? Напрао отиди на магистралата на бързо ще те отвори някой загорял старец... :-x Акъл поне малко имаш ли в главата ми кажи... "харесвам го много" и какво като го харесваш и аз харесвам да ям шоколад айде ся щото няма шоколад да се хвърлям от моста :x "според думите му и той ме харесва" да си чувала че хората казват това което искат да чуят другите? 1во на 1во това е харесване никаде не става дума за чуства и то истински.Това че той не иска да те отвори а иска друг само си говори че не те обича...а просто иска да си те е*е...Осъзнай се малко бе момиче та ти си на 13...аз на 13 си мислих за това как да влезна в свястно училище,а не как някой батко ще ме изч*ка и после ще се дам на друг батко който да ме използва за секс играчка...Вярно и аз си изгубих девствеността раничко...ама не бях на 13 бях на 15 и скоро щях да стана на 16..и не съжалявам знаеш ли защо защото с това момче сме заедно вече година и половина :) а ти с този използвач ще си докато не намери друга "малка пикла" която да му върви по свирката. :-x
Това е истината надявам се да се осъзнаеш,а не да съжаляваш и да изхабяваш всички носни кърпички във вас. Айде със здраве :)

0nem0retIme
12-06-2009, 08:13
1. Той,ако наистина те обича,няма да те кара да правите секс.
2. Дори и да се стигне до секс,ако те обича,няма да мисли как ще те отваря,а дори ще се радва,че ти е първият.
3. Нещо ти е объркана историята и не знам какво иска той и какво ти.Само едно ще ти кажа.Любовта не се показва,а се доказва.Ако ти говори само на думи,без да ти го доказва,недей да му вярваш и да спиш с него.А и си малка,недей да правиш това толкова рано,след време ще има по-подходящ човек,който да ти е доказал,че това не е най-важното за него,повярвай ми.А за това,което каза,че искаш да спиш с друг,за да не те отваря той и да е доволен,ще най-тъпата ти постъпка,която би могла да измислиш.
С една дума - остани си девствена и не прави глупости.

Hilary_
12-06-2009, 08:20
.. no problema mu e 4e sam devstvena, toi qvno ima opit s takova momi4e i ne iska da "otvarq" pove4e..

Като не иска да си го на*ука сам .. :-x Първо си прекалено малка за секс, второ ако нещо стане на него ще му е през патката за тебе, трето не си заслужава първия ти път да е с някъв путьо .. ЗАРЕЖИ ГО!!! :-x :-x

VaneskataV
12-06-2009, 10:14
mersi na vsi4ki koito otg. temata ne e bazik ... i to4no tova iskah da 4uq... ot nqkoi drug... sa6tnost tarsq podkrepa ot nqkoi po-zdravo misle6t, za6toto izgubih nai-dobrata si priqtelka.. sega tq ne e v BG i nemoga da se svarja s neq .. a "vsi4ki ostanali" vie znaete kakvo imam predvid me navivat na prostotii ;xx pak kazvam blagodarq za otg. :-)

anichka12345678
12-06-2009, 10:27
Taka moita tema e polu sexualna polu lubovna. az sam na 13 toi na 16, no az mn go haresvam , ako sadim po dumite mu toi men sa6to.. no problema mu e 4e sam devstvena, toi qvno ima opit s takova momi4e i ne iska da "otvarq" pove4e.. takav izvod pravq az.. eto sega kakvo si mislq az :
dali e redno da se borq za nego PO VSQKAKAV NA4IN (da spq s dr) dali e po dobre da go ostavq ili da mu pokaja 4e ima dr po-vajni ne6ta koito moje da polu4i s men bez da pravim sex (ili pone 1 pat da mi e s nego) .. i moeto 4udene stigna do dilema posledniq varqnt koito mi se struva nai- uda4en se okaza i nai-slojen , parviq est. e nai-elementaren .. no az ne sam ot tezi momi4eta.. pak i obi4am trudnostite (ili pone taka izliza v kraina smetka) kajete mi kakvo da pravq ;(
________________
Кирилицата е задължителна ! Следващата ваша тема, която не е написана на кирилица ще бъде изтрита/заключена.
hamilcar
На 13 години си какъв секс, кажи му че си малка и да почака да пораснеш ако не е съгласен го заеби ,щом се чудиш значи неискаш да го направиш ,небъди от модата "модерно е да съм курва '' на 13 да се ебем като животни''

BlueFace
12-06-2009, 10:33
Авторке на 13 си и си прекалено малка да правиш секс .Къде си тръгнала да се ебеш на тия години.Още 2 годинки можеш да изчакаш преди да се ебеш.Той ако те обича наистина ще остане с теб.
Моето мнение е ,че нямаш никакъв акъл в главата.Ако искаш се еби с други ако искаш недей мен не ме бърка особено ,но ти казвам ,че си малка за такива работи.

aloveyou
12-06-2009, 12:29
:shock: На 13 да правиш секс :shock: ?

-Бе ти добре ли си..??Прекалено малка си за секс,а и той ми се струва доста загорял..Изчакай поне 2-3 години докато го направиш..А и той щом те обича би трябвало да те изчака..А и не си заслужава - първият ти път да е с такъв човек..Махни го



az mn go haresvam , ako sadim po dumite mu toi men sa6to..
________________
Кирилицата е задължителна ! Следващата ваша тема, която не е написана на кирилица ще бъде изтрита/заключена.
[b]hamilcar

Добре,той ти го казва - ама показва ли го..Любовта не се казва,а се доказва

VaneskataV
12-06-2009, 12:44
ами аз май не разказах всичко: Значи той ми каза че нямало как да тръгнем, защото немога да му давам всичко (секс) и каза че ако бях с 2 години по-голяма нямало да има никакъв проблем! Та аз реших: ще продължим да си пишем.. да си говориме да излизаме насам натам .. един вид да поддържам огъня :Д .. и след 2 - 3 годинки :Д ... в смисъл няма да го отрежа напълно, просто няма да искам да съм с него :Д pak mss za otg. :-)

revolver
12-06-2009, 12:47
13 :shock: :shock: :shock: :shock: Еб*хти хората :-x

VaneskataV
12-06-2009, 12:50
n0-cepuo3en npoB/\eM ~> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=302755

Biskfitka
12-06-2009, 17:40
Мисля, че като цяло е доста рано. Само като прочетох "ако съдя по думите му и той ме харесва" :shock: Хората казват много неща мило дете. :) Самия факт, че не ще да си направи труда да те сефтоса си говори сам. Той въобще казал ли ти е, че иска, но не и да ти е първия? :? НЕ го прави! Това е най-разумното решение ;) От колко време сте заедно въобще?+1

Авторката-не бъди толкова найвна...

marti93
12-06-2009, 18:25
1 много си малка
2 той е малък
3 любовта за тинейджъри които се влюбват и разлюбват не е любов
4 може да иска само секс
5 подсъдим е
6 целия живот е пред теб
не бързай с нищо

chocolatee
12-06-2009, 19:39
не си ли малко малка за секс ? :lol:

xactoR
12-11-2009, 20:51
Ти си на 13 и си мислиш , че ще тръгнеш с 16 годишен батко ? хъъъх .. не лъжеш се ;) само ще те използва няколко дена , колкото да си напрай кефа и няма повече да го видиш , за което много ще съжаляваш .. но решението е тфое ;) мисля , че си мн малка за такова предизвикателство 8)

Msonic
02-25-2010, 11:34
Занчи от общи сведения забелязвам, че ако сравняваме хора от '89-та, '90-та, '91-ва та дори и от части '92-ра година с хора от '94-та натам разликата в мисленето, действията и всичко останало е Огромна/за съжаление в много малко случаи положителна/... Но както всички знаем всеки си е индивидуален стига да го осъзнае иначе...

След като написа това за годините се замислих и наистина...неможе да става въпрос за чувства... Нека се почешем по главата :-o и да продължаваме да се учудваме на новите поколения...определено ще променят света!

Абе, не съм много съгласна, защо да няма чувства на такива години, в случая май наистина няма такива, обаче според мен няма значение дали ще си на 13 или на 45, когато ще заобичаш. Въпроса е в отделните индивиди, някой може да сбърка любов със нещо друго (зависи от ситуацията), не мислите ли?

LambOfGod
02-25-2010, 12:11
Всичко зависи от теб, разбираш ли? Ние, нито те познаваме, нито познаваме момчето, нито знаем какви са ви взаимоотношенията.

playboyche
02-25-2010, 12:35
1.АРЕ пиши на КИРИЛИЦА аа???
2.като толкова искаш да си с него ... зако трябва да му изневеряш с някой който да те "отвори" както казваш и тфа е само да се възползваш да ти направи услуга един вид като толкова искаш да не си девствена и той да прави секс с теб ми "отвори" се с една краставица ... ;) съсипи си първия път с неудушевен предмет или с някой който не обичаш, не харесваш, мразиш, а може би даже и не познаваш .... по-добре си намери друг а не да се прецакваш но ако не искаш да късаш с него направи го с краставица ..... не се бз ;)

ReachlessGirl
02-25-2010, 13:20
ako sadim po dumite mu toi men sa6to..
ако съдим по думите му? Ти с думи ли живееш или с действия? :?
Не си прави разни заключения съдейки по еди какво си, а погледни реално на нещата .. на 13 и неси готова за секс .. :?
няма да коментирам "изводите" до, които си стигнала .. :?

no problema mu e 4e sam devstvena ..
да ти имам проблема просто .. :?

Cucko0
02-25-2010, 13:27
гръмни се келешче заблудено :smt098 :smt098

Brook
02-25-2010, 21:59
Виж сега моето момиче не можеш ли да разбереш ,че той иска да прави секс с теб и после най-вероятно след като си е задоволил своите нужди ще те зареши и че ще се почувстваш много зле ще се чувстваш използвана и като евтина кур..,и това не е довод ,че го харесваш и заради това да изгубих нещо толкова важно като своята девственост,да не говорим че си прекалено малка за да водиш полов контакт.Съветвам те първо намери истинската си любов и чак тогава прави каквото искаш или поне да станеш на 16-17 години. Още нещо не си видяла от живота а за секс ми говориш. По-добре гледай учението прителите си и забавлението с умерени граници отколкото секса. Това е лично твой избор но ти казвам правиш грешка и то голяма.Мисля че трябва сериозно да говориш с родителите си по тази тема преди да е станало прекалено късно и като пораснеш да станеш някоя която е е е..ва с един тон мъже. Не искам да те обидя но мисля че ти искаш да правиш секс само защото сигурно приятелките ти вече са го правили и се хвалят и се чувстваш някакси не на мястото сред тях или те те потикват но помни от тях нищо няма да излезе. Държи се на девствеността ,защото си прекалено малко и не му е времето да мислиш за такива неща. По точно мисли ама не го прави разбирам че си в пубертет и че хормоните те блъскат в сичка сила но се контролирай .

xXxSmilexXx
02-26-2010, 19:20
Първия път трябва да е с човек с който наистина се обичате недей да спиш с 1вия срешнат заради него .. помисли малко заслужава ли си? Щом не иска да го направи значи не те обича достатъчно. Разликата в годините според мен е допустима няма значение стига да се обичате това ти е най малкия проблем.

Моя съвет е да останеш с него,но недей да го правиш с друг само за да му угодиш даже си мисля,че като стигнеш до този момент с другото момче ти самата ще се откажеш.Продължи да си с него, но той е по голям има си нужди една от които е да бъде сексуално задоволен.Може би след време ще се реши да го направите.Просто се опитай да му покажеш какъв човек има до себе си и,че не трябва да те игуби.Остави той да реши ако те обича достатъчно няма да му е проблем.. :) И успех .

Maltesiers
02-27-2010, 01:13
ти си ритард! ](*,) ](*,)

HotSexyDoll
02-27-2010, 07:36
абе момиче зарежи го

paniko
02-27-2010, 09:10
не иска да отваря?? интересен тип хах а ти откъде си го правиш този извод,смисъл казвал ли ти го е или ти си го мислиш поради някаква причина? ако е второто,ще ти кажа,че за да има някакъв проблем с тва значи трябва да се е случило нещо особено,щото те обикновено обичат да 'отварят'..както и да е.според мен на 13 си малка, и аз на 13 имах период,в който си мислех,че искам секс хах,обаче в последствие осъзнах,че съм грешала-почакай малко.пък и той е на 16-повярвай ми, не може да е чак толкова опитен,като прибавим тва,че ти си прекалено малка,значи не смятам че си заслужава тва да ти е първият път.на 13 не можеш да прецениш толкова добре кога харесваш някого и кога го харесваш дотолкова че като настъпи първия път да не се почувстваш НЕготова и да стане една каашааа..почакай малко и ще видиш,че ще срещнеш някого,когото ще харсеваш толкова,че няма да ти дойде наум да пишеш такива теми,защото ще знаеш,че го искаш със сигурност:)

Sa6eks
02-27-2010, 09:39
Ще ти кажа само една дума: ПОРАСНИ

crazy7oo
02-27-2010, 17:40
както виждам освем че си малка не си и готова за това а пък не си губи дественоста толкова рано поне изчакай най малко до 14 и половина :wink: абе ако почне да те кара да го правите и ти досажда много значи те използва така една приятелка имаше гадже и като го направиха той я заряза така че НЕ ГО ПРАВИ !! :? по добре изчакай :) :wink:

BiGBaDWolF
02-27-2010, 21:09
Питай ваще те ще ти кажат какво да правиш...И спри да гледаш филми...

rtpghhfcz
02-27-2010, 22:01
..,а преди имаше хубави филми-детски.
по темата- стани на 18..., на 13 години, ЛЕЛЕ

didi06
02-28-2010, 17:39
vij moito momi4e ne se hvurlqi s glavata napred s ne6to podobno.... posle 6te ima da sujalqva6 dulgo vreme... suvetvam te da go zareje6 toq idiot qvno 4e ne si zaslujava... :-x

DjPiRgOs
02-28-2010, 18:09
Taka moita tema e polu sexualna polu lubovna. az sam na 13 toi na 16, no az mn go haresvam , ako sadim po dumite mu toi men sa6to.. no problema mu e 4e sam devstvena, toi qvno ima opit s takova momi4e i ne iska da "otvarq" pove4e.. takav izvod pravq az.. eto sega kakvo si mislq az :
dali e redno da se borq za nego PO VSQKAKAV NA4IN (da spq s dr) dali e po dobre da go ostavq ili da mu pokaja 4e ima dr po-vajni ne6ta koito moje da polu4i s men bez da pravim sex (ili pone 1 pat da mi e s nego) .. i moeto 4udene stigna do dilema posledniq varqnt koito mi se struva nai- uda4en se okaza i nai-slojen , parviq est. e nai-elementaren .. no az ne sam ot tezi momi4eta.. pak i obi4am trudnostite (ili pone taka izliza v kraina smetka) kajete mi kakvo da pravq ;( Колкото и гадно да ти звучи той просто ще те изчука и ще те хвърли на боклука като мръсна кърпичка
________________
Кирилицата е задължителна ! Следващата ваша тема, която не е написана на кирилица ще бъде изтрита/заключена.
hamilcar

justonegirlwithonehope
02-28-2010, 18:47
Не мисля, че на 13 му е правилната възраст за секс.Залягай над учебниците и не мисли за такива глупости.

6ykaritetnata31
02-28-2010, 23:20
qqq po dobre go ostavi nito 6te e purviqt nito posledniqt koito nqma da go ogree,6te si nameri6 dryg koito da te otvori da ne bi da sa se svur6ili mom4etata,a i spored men toi ne zaslyjava da se jertva6 za nego,namerisi nqkoi koito da hresva6 istinski i toi da te haresva razbirase,az sum sigyrna 4e sled izvestno vreme 6te go zabravi6 i dori nqma da se se6ta6 za nego,vse pak kakvoto i da napravi6 ti pojelavam kusmet \:D/

xXxAngerfisTxXx
03-01-2010, 07:19
стани поне на 15, тогава мисли за секс... :)

nikity9926
03-01-2010, 14:43
Дете, малка си още, какво значи "според думите му и той ме харесва"? Ако наистина те харесваше, мислиш ли, че ще те кара да правите секс? Ти си просто някаква секс играчка за него, и недей да ставаш ку*ва на 13 години. След година да кажем ще срещнеш някой по-добър и ще ти се иска да не си си изгубила дественоста с този... Е, вярно е че и аз правих секс млада (на 14) ама пък не с такъв идиот! Не се давай на тоя! Ако те обича с радост ще те "отвори" и ще се радва че е първият с който си го правила!
Съвета ми е: Не!!! Зарежи тоя идиот!