PDA

View Full Version : Изкуствени зъби



thoronaro
12-06-2009, 00:40
Можете ли да ми дадете някой линк или да ми препоръчате сайт където мога да прочета всичко за слагането на изкуствени зъби.
Вие лично какво мислите за слагането на изкуствени зъби.Аз искам да си сложа защото не си харесвам зъбите,но роднините ми не одобряват защото мислят,че не е достатъчна причина това.Вие какво мислите и ако има запознати може ли да ми кажете какви са предимствата и недостатъците на и.з.

EarthShaker
12-06-2009, 07:22
я спри да гледаш американските бози за 'преобразяване', където на всеки втори му слагат фасети..

amk933
12-06-2009, 17:13
Можете ли да ми дадете някой линк или да ми препоръчате сайт където мога да прочета всичко за слагането на изкуствени зъби.
Вие лично какво мислите за слагането на изкуствени зъби.Аз искам да си сложа защото не си харесвам зъбите,но роднините ми не одобряват защото мислят,че не е достатъчна причина това.Вие какво мислите и ако има запознати може ли да ми кажете какви са предимствата и недостатъците на и.з.

Нямам си идея как в България, но в Америка струва 2500-3000 долара НА ЗЪБ! За да се възстаовиш напълно минават 4-6 месеца...и накрая какво? Все едно си си лепнала фаянсови плочки в устата. Е имаш ли 100 000 долара и нервите? :-o

Да не говорим, че по-хубаво от естествените бели зъби няма. Това никога няма да е пълноценно освен за пред фотоапарата. Нито ще дъвчеш като с твои зъби, нито нищо. Зарежи тази глупост.

cooool
12-06-2009, 18:21
Ако искаш да се откажеш за винаги да отхапваш разни неща.. защо не... То бабите не искат да си слагат протези, ти от рано ще си с такива... Не ми се иска да видя как ще си като станеш на 50... Още повече като няма основателна причина да го правиш.

Di
12-06-2009, 18:27
Исках да си слагам металокерамика на долните,но стоматолога ми каза да не го правя..

Abigoria
12-06-2009, 19:51
Издухан народ... Иди на зъболекар, да ти ги види, и щом не си ги харесваш, и да ти каже как могат да се оправят. Не изпростявай чак толкова. Пък и в Куку- магазинчетата продават изкуствени вампирски зъби за 5- 6 лева...

DarkWitch
12-11-2009, 07:55
А защо не си сложиш брекети или скоби ???

Hayashi
12-11-2009, 15:44
Разбирам да си ти развалени, ама това да са ти здрави зъбите и да си ги извадиш. Май имаш по-голяма нужда да поговориш с психолог.

albertog
12-11-2009, 20:11
Маиками си слага в момента изкуствени зъби защото на времето не си ги е пазила на нея и излезе 1500 лева 11 зъба с мостове иначе за сега и сложиша 4 зъба и на мен лично ми харесва как стоят еднакви са с другите такаче както ти си прецениш

daru6a1
12-12-2009, 13:51
Това са формалности ,, а и както казаха преди мен тази керамика и тези фасети са адски скъпи и срока в който се възтоновяваш след това е болезнен и с твърде голям брой дни, седмици и месеци с ограничена храна , внимателност и съобразителност ! :)