PDA

View Full Version : има ли останали човеци моля ви помогнете



1989mitty
12-06-2009, 14:57
:lol: по принцип не обичам да хленча,но не издържам вече.Незнам какво да направя.Денонощно съм замаян изтощен,като препил или дрогиран,немога да мисля за нищо.Само лежа,а спя по 2-3 часа.Ходя на работа връщам се и непрекъснато съм в това състояние.Всичко което правя го правя без никакво желание и то с големи усилия.Ходих по лекари пих антидепресанти,но нищо не ме оправя.Взимах си почивки,отпуск,но не ми минава.Просто незнам дали е дълбока депресия,дали е недоспиване и преумора.Немога не издържам живее ми се иска да се оправя да си имам семейство и да гледам напред,но ми е толкова замаяно и съм толкова напрегнат.Помогнете.Моля ви!

clever
12-06-2009, 15:27
дИпресия
спортувай и ще се оправиш.

pe6osa
12-09-2009, 02:42
дИпресия
спортувай и ще се оправиш.

Ходи на фитнесче нещо

gab4i7o
12-09-2009, 12:45
Или си го изкарай на някоя здрава врата/стъкло/стена ..

ОБОДРРЯВъ

aloveyou
12-09-2009, 13:35
Или си го изкарай на някоя здрава врата/стъкло/стена ..

ОБОДРРЯВъ

8-) 8-)

1989mitty
12-09-2009, 16:43
почнах и физически да заслабвам сякаш нещо ме изпива.никаква памет или мислене нищо

gab4i7o
12-09-2009, 17:28
Момче или момиче?

evalin
12-09-2009, 18:23
Момче или момиче?


Денонощно съм замаяH изтощеH...


имам съмнения че е момче :x

четете преди да питате пъти въпроси бе хора.. :x


по темата: мисля, че е депресия, поспивай повечко, почивай си, ходи насам натам, фитнесче .. тва онова. :) би трябвало да се оправиш. :-o

gab4i7o
12-09-2009, 18:55
сори :? :? :? :? :-o :-o :-o

PhantomAR
12-09-2009, 19:26
Евалин, тихичко. Понякога хората не виждат някои неща, човека е много несъвършенно същество.

по темата:
Никакъв фитнес, това е най-голямото губене на време.
Просто пусни умът ти да мисли свободно, прави това, което ти се прави.
Ако това не помогне, гледай снимки от миналото, някакви които могат да те разплачат, плачът оправя нещата също.
Сънят е много важен, ако не можеш да спиш и те тормози нещо постоянно, каквото и да става трябва да СПИШ. Тъпия човешки организъм и нервна система не могат да издържат без почивка(сън), взимай приспивателни, ако трябва.
Ходи с приятели някъде, смей се.
Прави това, което ти е кеф.
А пък за спорта... фитнеса не е спорт, това е глупост, по която всичките мъжаги са се запалили отдавна и си мислят, че правят нещо, а всъщност нищо не правят. И най-важното -- на теб фитнеса няма да ти помогне. Трябва ти нещо много динамично, в което имаш малко време за мислене и не мислиш много. Хокей на лед ще ти предложа, като аз тренирам вече 12 години.. най-добрият спорт човеко най-динамиката има.
Късмет.

gab4i7o
12-09-2009, 19:28
Ти обаче продължаваш!!! :D :-) :D :D :D :D


Ее.. ко е туй нещо! :grin: :D :D
само ми четеш мислите..
А мерси се пак :D :D

Sissy90
12-10-2009, 21:17
Сега сигурно много хора ще ми се присмеят, че съм глупава и суеверна, но все пак ще ти го кажа: лятото бях в подобно състояние, не толкова зле, но нямах желание да ходя на работа (а всъщност я харесвах и започнах с желание), не ми се излизаше, будех се по няколко пъти на нощ, стрясках се от сънищата си... и после отидох при една циганка, която ми ля куршум. Може и да си внушавам, но ми помогна. А жената ми каза без да споменавам нищо от какво съм се наплашила. Започнах да спя по-спокойно след това. Препоръчвам ти да отидиш при някоя такава жена (по-добре разпитай там, където живееш, защото тези, които наистина са спосбни, хората ги знаят). На мен ми взе по 3 лева на сеанс, ходих общо 3 пъти - все пак не бива да се печели от нещастието на хората, като някои, които ти искат по една камара пари за глупости.

YouKnowImBetterThanYou
12-11-2009, 01:16
Сега сигурно много хора ще ми се присмеят, че съм глупава и суеверна, но все пак ще ти го кажа: лятото бях в подобно състояние, не толкова зле, но нямах желание да ходя на работа (а всъщност я харесвах и започнах с желание), не ми се излизаше, будех се по няколко пъти на нощ, стрясках се от сънищата си... и после отидох при една циганка, която ми ля куршум. Може и да си внушавам, но ми помогна. А жената ми каза без да споменавам нищо от какво съм се наплашила. Започнах да спя по-спокойно след това. Препоръчвам ти да отидиш при някоя такава жена (по-добре разпитай там, където живееш, защото тези, които наистина са спосбни, хората ги знаят). На мен ми взе по 3 лева на сеанс, ходих общо 3 пъти - все пак не бива да се печели от нещастието на хората, като някои, които ти искат по една камара пари за глупости.

То е все тая колко ще ти вземат, достатъчно тъпи хора има на земята. Не си единствената, на която да леят крушуми. Икономически изгодно е да е евтино - по 3 лв, за да зарибява по-лесно. Едва ли между 3те сеанса си била единствената.

Sissy90
12-11-2009, 07:27
И на мен ми е икономически по-изгодно, защото алтернативата е психоаналитик (защото явно не мога да се справя сама). И на двете целта е да ти внушат, че си добре, но това с куршума е по-евтино. Пък и не знам кой колко е тъп, но щом ми казва защо съм нервна и не мога да спя без да й казвам каквото и да било, може и да има нещо вярно в цялата работа. Надали толкова бързо се е разчуло, че съм имала инцидент с колата и че работата ми ме изнервя понякога.

1989mitty
12-11-2009, 21:47
хора,хора.Извинявайте,но обърнахте темата на фитнеси на врачки.Казвам ви готов съм на всичко само и само да се оправя.Просто вече незнам какво обаче.Едни ми казват магия е,други,че имам нужда от чаровна приятелка с поне 2 до 3 и повече години по-голяма от мен,която да ме побутва и да свикна да не бездействам.Да бъда по-активен.Просто преди бях физически много здрав.Нямах дреха която,да не напълня от мускули,а психически правех неща,които малко хора можеха.Разглубявах компютри,коли,правих им ремонти.Сега просто сякаш съм в един лош сън далеч от обществото.Сякаш сънувам и искам да се отдалеча от всичко и всички.Ходих по врачки по лекари.Ама немога да спя.Спа по полвин до 2 часа.Чувствам че искам да се натоварвам много физически,но нямам нужната енергия искам да мога да мисля и да помня но и това немога.

1989mitty
12-11-2009, 22:06
преди готвех,чистих,перях.Не ми дремеше от никой.Ходих да се състезавам изпитвах адреналин от силна музика бързи коли.Всичко отшумя изведнъж.Започнах да се затварям в себе си,немога да се понасям,сякаш умирам бавно и малко по малко.Денонощно съм като надрусан,а дори не пия и не пуша вече.Какво да правя.HELP ME!!!Сякаш на училище съм бил в друг живот и всичко останало което съм преживял е било в другия ми минал живот.

shisharkatapz
12-19-2009, 22:03
Това е някакъв период и той просто ще отшуми.Ако искаш пробвай със аргинин той е доста силен не е скъп и не е вреден.Обаче не е сигурно,че ще ти подейства а и е временно решение.Трябва да някаква мотивация,някаква цел за да мине всичко това.

1989mitty
12-23-2009, 11:58
всичко ми е пределно ясно и разбирам какво трябва да правя,но нямам мотивация и желание.Освен това съм свикнал постоянно да съм с някои приятел,а съм останал единствено със сестра си,майка си и приятелката,но за нещастие не се разбирам с майка ми и сестра ми,а приятелката ми почти не намира време да ми обърне внимание.

nyx
12-25-2009, 23:52
И аз бях така...Причината е на чисто психическа основа и самонастройка...Депресирах се тотално,а имах абсолютно всичко-работа,пари,момичета,запис х където исках и пак бях толкова нещастен че не виждах накъде да тръгна...Както каза-коли,мотори, скорости,скочих от мост с бънджи,скандали какво ли не опитах...И нищо...Това е просто период,който ще отмине-трябва просто да стискаш зъби и да не оставаш сам!Старай се да се набутваш само във весели компании!И най-вече приятни!На мен и момичета не ми помогнаха-започнах да излизам с един приятел,гаджето му и още някой друг пр. но предимно с тях двамата защото ми беше яко...Започнах фитнес(за който говореха че е грешка-всичко е до човека,който каквото харесва) и само това ми беше в главата-спорта и нищо друго...Наистина спорта му е майката и много витамини..и много чалга ;]

1989mitty
12-29-2009, 20:39
така е но аз дори и приятели вече няма всички хукнаха по големите градове да учат.останалите,които също хванаха работа не ги виждам,а и освен това явно всеки гледа себе си и не се интересува от другите около него.липсват ми предишните събирания,купони и тн.Просто бяхме много хора имаше с кого да общувам на различни теми,а сега обратното затворих се в себе си и край.Ако имам приятели които да ми вдъхнат надежда и кураж,да ме върнат към предишния ми начин на живот(буквално да ме съживят)ще ми бъде мн. по лесно.Но такъв е животът.

xrisko
01-02-2010, 10:30
Според мен депресия... фитнесче или бягане трябва да ти помогне :(

sunshine955
01-02-2010, 10:51
Или си го изкарай на някоя здрава врата/стъкло/стена ..

ОБОДРРЯВъ

8-) 8-)

parcalino0juso
01-02-2010, 20:54
Според мен,фитнеса,хапчетата и спорта не се намесват тук. Както каза някои от пишещите не помня кои,дължи се на психиката,можеби и е от загуба на ценни хора,или от това,че не виждаш нормални хора около себеси.Гледаш подобия на човешки безцелни същества заобикалящите и сякъш си в някъв филм,в който си сам и вече не намираш смисъл в нищо.Опитай се да намериш нещо ново в живота си,запознай се с нови хора,заговори някой в метрото докато пътуваш за работа,опитай се да се засмееш на глупавите шеги на колегитети,изчукай страсно приятелката си без тя да го очаква,спомни си просто що е живот.Не се филмирай,че си в филм,а се опитай да изживееш живота си ! Изгледай филма Yes Man,мисля че ще ти помогне ;)

JDeel
01-02-2010, 21:39
Ако преди си бил ОК, можеш ли да се сетиш какво се е променило за да се чувстваш сега по този начин?
Сигурно някои неща около теб те дразнят, кои са те?

1989mitty
01-07-2010, 22:08
Много неща ме дразнят,но немога да ги променя.Другото е че знам и причината поради която е така всичко за немога нищо да променя.До известна степен си давам сметка за абсолютно всичко,но немога да променям нищо сам.Първо това,че баща ми почина,а ми беше най-добрия приятел,второ,че вече нямам възможност да уча нагоре и за по-добра работа.Най-лошото е че животът ми стана сив и скучен.Няма приятели,няма развлечения.Само ядове глупусти,простотии и тн.Ако имах приятели и някой който да ми подадае ръка за да се наддигна всичко ще е ОК,но няма такива.

st3f1too
01-08-2010, 07:40
Или си го изкарай на някоя здрава врата/стъкло/стена ..

ОБОДРРЯВъ

8-) 8-)

8-) 8-) 8-) :D

filmimilmi
01-09-2010, 05:42
Ще карам накратко.

Голям си, за да хленчиш! Нищо не идва на готово. Стегни се и почни да учиш ако това действително ти е мерак и чувстваш, че ще те реализира. Вече всеки следва висше, а и сам казваш, че никой от приятелите ти не е останал в града, всеки е заминал да следва, следователно и за теб не е невъзможно. Пък който е останал явно поне бачка здраво. Едва на 20 си сигурно, за да си чак толкова отчаян (1/3 от живота си дори не си изкарал) и все пак прекалено възрастен, за да се чувстваш толкова неориентиран... Да, живота не е лесен, но не е извън силите ти да осъзнаеш какво искаш! Почвай поетапно нещата. Фитнеса или друг спорт няма да ти помогне, а ще ти е приоритет едва когато подредиш ежедневието си по смислен начин - например с хубава и удовлетворяваща работа. Просто въпроси от типа "защо живея" зададени към друг освен към теб самия са безмислени.

winex86
01-09-2010, 16:24
Приятелю, всичко е в главата ти. Потърси книжката на Джон Кехоу - Подсъзнанието може всичко се казва. Евтина е и се чете бързо. Ще ти отвори очите за неща, които не си и подозирал и гарантирано ще подобри състоянието ти! А между другото ти препоръчвам - шоколад и секс за да вдигнеш нивото на хормона на щастието - серотонин (влияе се изключително добре от шоколада). Успех и горе главата - само на 20 години си, най-хубавото тепърва предстои !