PDA

View Full Version : Не мислите ли че трябва да има функция



BrainPants
12-06-2009, 15:35
Не мислите ли че трябва да има функция за изтриване на собствения профил.. ?

machoka
12-06-2009, 15:48
Не. Ако всеки можеше да си трие регистрацията сам, щеше да настане истински хаос. Освен това щяхме да имаме много злоупотреби, хората щяха да го използват за лоши цели, незаконни ако щеш.

12-06-2009, 17:39
Ако имаше тази опция можеше и смъртни случай да има!
Представете си един слънчен хубав ден machoka става, измива си зъбите (хаха), подмива си Дто, без да си измие ръцете отива да яде, сяда пред 'компа' да лапа кренверши.. пуска 'компа' влиза през IE6цата в любимия си сайт (знам, че много от вас си помислиха redtube) teenproblem и гледа "този потребителски акаунт не съществува" ако края на случката не завърши със смъртен случай от негова страна пък НА.

plmn
12-06-2009, 20:23
Не мислите ли че трябва да има функция за изтриване на собствения профил.. ?

трябва да има, да.
всеки създал акаунта си по свое собствено желание, трябва да може да го премахне пак по свое желание. независимо какви са му мотивите, просто трябва да може.

hamilcar
12-06-2009, 20:57
Къде пише, че трябва да може ? Мисля, че само потребителите на headoff имаха тази функция. В други форуми не я срещал.

Тянко - абе ... другия път ще ти кажа.

12-06-2009, 21:12
кажи ми на ЛС :o

machoka
12-06-2009, 23:12
Не мислите ли че трябва да има функция за изтриване на собствения профил.. ?

трябва да има, да.
всеки създал акаунта си по свое собствено желание, трябва да може да го премахне пак по свое желание. независимо какви са му мотивите, просто трябва да може.

А ако решиш да въртиш далавери, измами... ако склоняваш към проституция, ако си педофил - всики тези примери сме ги имали, и цялата информация отива при органите на реда, защото за тях прокситата не вАжат...сега покрай новите закони )

GirlfromHell
12-07-2009, 08:00
Аз пък не мисля,че ако например използвам прокси сървър някой ще ме хване.То ако беше така да бяха изловили онези дето източваха сметките на хората ,чрез троянски кон.За справка - БТВ репортерите -"троянец в сметката".Проследяват ги до едно место и след това всичко изчезва и хората с пръст в уста. :D :D :D

GirlfromHell
12-07-2009, 08:27
Лелей, какви сме интелигентни...

Елементарно е да идентифицираш потребител, който минава през прокси...

Сигурно..Последния си индефицирал сметката с минус 50 бона,дори му се обадили да го поздравят,че ги напраивил посредни по сделката хихихи.... :D :D :D :D

amk933
12-07-2009, 13:12
Във Фейсбук я има същата опция, така че не смятам, че страховете за злоупотреби са основателни...

Да, ЗА тази опция съм. Поне 50 000 от тези 110 000 акаунта са неактивни и не виждам причина някой, ако иска, да не може да си го изтрие. :)

12-07-2009, 13:38
това е сайта на руската мафия 8)

machoka
12-07-2009, 15:06
Лелей, какви сме интелигентни...

Елементарно е да идентифицираш потребител, който минава през прокси...

Сигурно..Последния си индефицирал сметката с минус 50 бона,дори му се обадили да го поздравят,че ги напраивил посредни по сделката хихихи.... :D :D :D :D

що сте толкова заблудени, не мога да разбера.. с 2 клика ще ви разберат и кътните зъби, а вие ползвате някви клизмарски уеб проксита и си мислите, че са ви големи пишките.. пуу, нервят ме такива лаишки истории..ама вярвайте си, така е по-добре ;)

Мисля, че дадох ясни и конкретни примери защо НЕ може да позволим произволното триене на акаунти. Никой тук не е на конкурс за бройката и това най-малко ни интересува, че да ви ги къткаме. Във фейсбук като си изтриеш акаунта, пак могат да разберат какво си правил при нужда.. тук обаче не могат да те 'проследят', защото триенето е безвъзвратно..ето защо акаунтите ви ще остават.

12-07-2009, 15:21
кажи го на tqnko ;д