PDA

View Full Version : Проблем



varSAritai
12-06-2009, 16:09
Здравейте,

не намерих по подходящо място за моето запитване ако има и не сам видял нека някой модератор да премести темата .

Така по същество проблема м ие следния - заминах за чужбина кадето практически живея връщам се в България за по месец и не си заварших шофьорския курс зех си часовете и вътрешните изпити но на държавен не сам ходил и нямам кога. Въпроса ми е някои зн ли човек с когото мога да разговарям за закупуването на шофьорска книжка ?

мерси предварително

daru6a1
12-06-2009, 19:06
Хаха .. това не е ли незаконно ?! :D

gLoRiToO
12-06-2009, 22:10
Незаконно е и още как!Те не прекъснато говорят за тези купени книжки,ето го и тоя-поредния потенциален убиец на пътя .Купуваш си книжката,убиваш човек и лежиш 3 години-тва само в Бг. може да стане!

Valento
12-06-2009, 22:27
Здравейте,

не намерих по подходящо място за моето запитване ако има и не сам видял нека някой модератор да премести темата .

Така по същество проблема м ие следния - заминах за чужбина кадето практически живея връщам се в България за по месец и не си заварших шофьорския курс зех си часовете и вътрешните изпити но на държавен не сам ходил и нямам кога. Въпроса ми е някои зн ли човек с когото мога да разговарям за закупуването на шофьорска книжка ?

мерси предварително
Първо тряя а си пуснеш заявление да се явиш на изпит пред ДАИ ... а заявленията се пускат при инструктора който те е учил ... ако там те скъсат , тогава мисли да си купиш изпитите ...

maistorluk
12-07-2009, 14:54
само да си посмял да си купиш книжка. помисли за хората които можеш да блъснеш. не го заслужават. помисли малко преди на направиш нещо.

plmn
12-07-2009, 18:19
не знам как може да си я купиш, а и да знаех нямаше да ти кажа...
аз си взех всички изпити (теория, бчк, кормуване) от първия път, абсолютно законно, с което съм горд. съветвам те и ти да направиш така. липсата на време не може да е оправдание, ако после отнемеш човешки живот

vesito0
12-07-2009, 18:45
точно поради тази причина в БГ стават такива неща по улиците..
Невинни хора измират без война, а виновни продължават свободни.. :x

aloveyou
12-08-2009, 08:45
Хаха .. това не е ли незаконно ?! :D

М`да,незаконно е !!!

Valento
12-08-2009, 15:19
Запомнете едно ... шофьорската книжка не управлява колата ...

Korrnyy
12-08-2009, 15:45
После - "Защо има толкова жертви по пътищата" :booooomb: Ми как няма да има...

Valento
12-08-2009, 16:05
После - "Защо има толкова жертви по пътищата" :booooomb: Ми как няма да има...
Виш сега , има 2 вида закупени книжки ...
1:неможеш да караш , отиваш плащаш и зимаш !!
2:минал си курс,научил си се да караш , трудни са ти някои изпити плащаш и зимаш!!
Каде е разликата : разликата е там че тези дето не могат да карат правят тези "катастрофи,а тези които могат да карат си карат .. !

varSAritai
12-12-2009, 21:10
дам не ми тря мнение дали ше газа някой или не :) въпроса е в това че кола ми трябва а няма време просто се разминавам с групите за държавния ;) и както момчето по горе каза не книжката управлява колата та в крайна сметка намерих 1 момче с което да говоря за таз работа все пак тази тема ми беше от полза ;)