PDA

View Full Version : отново хелп



maistorluk
12-06-2009, 18:51
здрасти! пак съм аз. само да ви кажа за миналото момиче че не ме харесвало и също не ме е използвало. така. към настоящия проблем. харесвам едно момиче което е с две години по-голямо от мен но е на мойта височина. ние сме си приятели от 2-3 години и се сбижихме ако може така да се нарече. от един и същ блок сме. в едно и също даскало учим. срещаме се всеки ден в даскало и се поздравяваме. аз си мисля че тя няма интерес към мен но искам да я спечеля. знам също че не харесва никой и си няма гадже. има обаче 2 проблема. през тези няколко месеца напълнях с около десетина-двайсетина кила. няма представа как да ги сваля по-бързичко. втория проблем е че тя си пада по метъла. не много разбира се. слуша и други песни но най-много харесва метъла. може би това не е проблем за други но за мен е. по няква тъпа случайнос до сега харесвах само кифлички тоест глезли и пикли. незнам как да действам с такива момичета. по принцип съм си срамежлив но и тея килца просто пропаднах яката. ако може да ми помогнете и по двата проблема ще съм ви много благодарен. само да уточня че търся в момичето сериозна връзка а не само секс или нещо друго. не искам да установя връзка която няма да трае повече от два три месеца. аз съм сериозен човек и не обичам да ме използват. много ще съм ви благодарен ако ми помогнете. пишете спешно е.

sunshinepp
12-06-2009, 18:55
тя е момиче като всички останали..би трябвало да я спечелиш със себе си , а не да се правиш на такъв какъвто не си..

ии

10 или 20 килца?!!!!

soul1199
12-07-2009, 08:28
ходи на фитнес или на някъв друг спорт,а тва,че е метълка няма особенно значение,тя ще те хареса заради това,което си,а не да се праиш на някъв друг,просто покани я на кафенце и така :)

Bixel
12-07-2009, 09:29
горкичкия ти, използван от момиче и влюбен в друго ако бях на твое място щях да си прережа вените :?

MetalZone
12-07-2009, 10:39
тя си пада по метъла



:smt047

LadyDi
12-07-2009, 10:45
Проблем 1: Диета + спорт
Проблем 2: Разговор + ... разговор?

Ако не я заговориш, как изобщо ще се сближиш с нея?

maistorluk
12-07-2009, 14:51
тя е момиче като всички останали..би трябвало да я спечелиш със себе си , а не да се правиш на такъв какъвто не си..

ии

10 или 20 килца?!!!!

20 кила


горкичкия ти, използван от момиче и влюбен в друго ако бях на твое място щях да си прережа вените :?

що бе живота е пред мен.

плс други мнения

YaNcHeToOo
12-07-2009, 14:57
Щом пускаш теми във форума, значи си в няква супер безизходица 8-)
Кво толкова мислиш, дръж се естествено, опитай се да говорите за теми, които я интересуват, запознай се по-подробно с метъла, разбери коя група харесва..места, на които обича да ходи.Кво си се спекъл :) ..Най-красивото и най-ценното се крие в простите и малки неща ;)

PsychologicalDisorder
12-07-2009, 15:00
Има си фитнес за тая работа, шишко

maistorluk
12-07-2009, 15:06
Има си фитнес за тая работа, шишко

я си дай адреса че ми потрябва за малко. баси ко ся заяшдаш. да не си по различен. баси и човека. аз го питам за съвет той ме хока. наистина много се ядосвам като някой ме обиди. ако искаш щи дам скайпа на едно момче дето са дразнеше, дразнеше и му разбих фасона. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x


Щом пускаш теми във форума, значи си в няква супер безизходица 8-)
Кво толкова мислиш, дръж се естествено, опитай се да говорите за теми, които я интересуват, запознай се по-подробно с метъла, разбери коя група харесва..места, на които обича да ходи.Кво си се спекъл :) ..Най-красивото и най-ценното се крие в простите и малки неща ;)

ми чесно да ти кажа в безисходица съм. ако я попитам директно тя ще разбере че нещо има. а пък нямам идеи как да я питам така че да не разбере. ако живееше в къща щях да и направя серенада (шегичка). плс някой да даде идеи.

YaNcHeToOo
12-07-2009, 15:08
Е, като разбере, КАКВО, нали това е целта?Ти искаш да не разбира, че я харесваш, но да ходи с теб? :lol:

maistorluk
12-07-2009, 15:15
Е, като разбере, КАКВО, нали това е целта?Ти искаш да не разбира, че я харесваш, но да ходи с теб? :lol:


не бе :D :D :D :D . глупости. на първо време да не разбира а пък после да я изненадам като събера инфо. пък и 2 години по-голяма от мене. тъй че незнам как ще го приеме.

YaNcHeToOo
12-07-2009, 15:18
Е, като разбере, КАКВО, нали това е целта?Ти искаш да не разбира, че я харесваш, но да ходи с теб? :lol:


не бе :D :D :D :D . глупости. на първо време да не разбира а пък после да я изненадам като събера инфо. пък и 2 години по-голяма от мене. тъй че незнам как ще го приеме.

в любовта няма граници, ако те харесва, двете години няма да и пречат изобщо ;) Амиии разпитай приятелки/приятели и нейни и твои, може да знаят нещо за нея..аз така съм научавала толкова неща, които не съм подозирала, че ще чуя от даден човек :)

maistorluk
12-07-2009, 15:22
Е, като разбере, КАКВО, нали това е целта?Ти искаш да не разбира, че я харесваш, но да ходи с теб? :lol:


не бе :D :D :D :D . глупости. на първо време да не разбира а пък после да я изненадам като събера инфо. пък и 2 години по-голяма от мене. тъй че незнам как ще го приеме.

в любовта няма граници, ако те харесва, двете години няма да и пречат изобщо ;) Амиии разпитай приятелки/приятели и нейни и твои, може да знаят нещо за нея..аз така съм научавала толкова неща, които не съм подозирала, че ще чуя от даден човек :)


точно тва. сигурно тя няма да ме харесва. незнам как да я накарам да ме хареса. тва е адски трудно.

YaNcHeToOo
12-07-2009, 15:26
Трудно е, да, но може и да успееш.Не бъди нахален, не и се натрапвай, опитай се да бъдеш искрен и добър с нея..Намери и скайпа, все пак сте от едно даскало?!Нали сте от един блок, не се ли засичате като тръгвате за даскало, попитай я съвсем небрежно "Имаш ли нещо против да отидем заедно на училище?" (колко тъпо прозвуча 8-) ) Той разговора ще тръгне сам, не вярвам само да мълчите не сте 5ти клас, все пак..

maistorluk
12-07-2009, 15:34
Трудно е, да, но може и да успееш.Не бъди нахален, не и се натрапвай, опитай се да бъдеш искрен и добър с нея..Намери и скайпа, все пак сте от едно даскало?!Нали сте от един блок, не се ли засичате като тръгвате за даскало, попитай я съвсем небрежно "Имаш ли нещо против да отидем заедно на училище?" (колко тъпо прозвуча 8-) ) Той разговора ще тръгне сам, не вярвам само да мълчите не сте 5ти клас, все пак..

ми да ти кажа имам и скайпа дори и аха-то. тва със ходенето до даскало е добра идеа. и да ти кажа не обичам да нахалствам така че тва не ми е проблем. не обичам също да се натрапвам но имам доста голямо проблемче че когато говоря с хората се притеснявам. когато си търсих iPod и като говорих с продавачите там и малко заеквах. също съм срамежлив. незнам как ще надделея над тези недостатъци.

YaNcHeToOo
12-07-2009, 15:52
любовта е способна да направи и най-невъзможното, ще ги преодолееш..тва със заекването аз го намирам за много сладко :)

maistorluk
12-07-2009, 15:53
любовта е способна да направи и най-невъзможното, ще ги преодолееш..тва със заекването аз го намирам за много сладко :)


едно момиче което да не се дразни на недостатъка ми. благодаря ти. други мнения.

maistorluk
12-07-2009, 16:03
ехоооооооооооооооооооо. ко замлъкнакте бе хора.