PDA

View Full Version : Аниме



MichellePhan
12-06-2009, 22:47
Скоро почнах да гледам анимета.Може ли да ми кажете нещо подобно на K-On! и Lovely Complex (комедиини и предпочитам да са свързани с музика).Благодара предварително :)

MeTal_HeArT
05-10-2010, 15:12

K-ON! = Lucky Star /препоръчително е да си гледкала малко повечко анимета, за да го гледаш обаче, ама ако харесваш сладко, все там ще ти хареса =D/ = Sora no woto /но да РЕЧЕМ, че е доста по-сериозничко, но не и достатъчно :D Не знам как да се изразя; = Minami-ke = Azumanga Daioh...
Колкото до музиката, но не са така "захарни" като К-ОН: NANA /omfg <3/ и Beck ;o

Lovely Complex е шоуджо, затова ще ти кажа любимите си... Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Kimi ni Todoke, Skip Beat! ... Kaichou wa Maid-sama /не го харесвам, ама разни хора, разни идеали/
Имай предвид, че Lovely Complex повече набляга на комедията и някои от изброените са по-романтични, да го кажем, но има и комедийни. ;Р

А ако се отцепя от шоджо жанра, просто ще се сцепя да изброявам, защото романс сейнените са ми любимият жанр и няма да се спра :razz: Но да речем: Clannad + After Story, Kanon 2006, Air, True Tears, Kimi ga nozomu eien, ef - a tale of memories + ef - a tale of melodies, Hatsukoi limited, Myself;Yourself, School days /не ме псувай, ако не ти хареса, предупреждавам те, че е твърде истинско и главния е леке и краят е психо леко ;д / , Shuffle, Sola, ToraDora!
Някои не са по игри де /любимото ми/, и някои не са и сейнени, ама боли ме сърцето към шоджото да ги сложа :D

И съвсем фенгърлско предложение: Angel Beats! Музика ИМА наистина, но да кажем, че е повече екшън (: Но тъй като е по игра, има и много драма, пък и да речем, че има и вплетен романс :P

Едва ли ще видиш това, ама си нямам друга работа и така...