PDA

View Full Version : "Гаден характер"?



ventof
12-07-2009, 11:50
Харесах си едно момче, нещо като колега, защото работим в различни обекти на една и съща фирма. Един път ме изпратиха на този обект, защото нямаха хора и бях с него на смяна, тогава се запознахме. В началото не ми направи особено впечатление. Но когато се прибирахме след работа, понеже сме в една посока, слушахме музика (на неговата група) и той ми пееше, което мен явно много ме е впечатлило, защото от тогава не мога да спра да мисля за него. Писахме си в скайп да се видим, но когато дойде времето той ми каза, че ще ходи на дискотека с негови приятели и ме убеждаваше да дойда, аз не приех, за което сега леко ме е яд. На следващия ден дойде да ме види на работа, заради това, че не се видяхме. Тогава бяхме много хора и нямаше как да стане нещо особено. Мен нещо ме беше хванала лигата и му казах да ме вземе след работа на другия ден, за да му се отсърдя, че е отишъл на дискотека, вместо да излезе с мен, той учудващо се съгласи. На следващия ден по ирония на съдбата го сложиха да кара нощна смяна и нямаше как да ме вземе и да излезем, за това аз и една колежка отидохме да видим колегите на другия обект. Беше голяма веселба, когато бяхме всички. Моята колежка го придърпа навън да говори с него, след това разбрах, че го е питала да не си ме е харесал и той казал да, но бил "гаден характер" и само щял да ме нарани, при което тя му казала, че и аз съм си го харесала, той се бил учудил приятно. После останахме само аз и той, аз реших да остана да му правя компания за нощната смяна. Той знаеше, че го харесвам и аз знаех, че той ме харесва, но все ми се струваше, че не е така. Той ме гушна пръв, когато се оплаках, че ми е студено, след което аз го гушках доооста... и ми стана неудобно, извиних му се, но той каза, че не му е неприятно, придърпа ме да седна м/у краката му, докато решавахме кръстословици и това беше единственото нещо което направи за цялата нощ. Аз се бях изнервила и на сутринта като се прибирахме подхванах директно, но той почна да увърта.. бил "гаден характер" отново. После му пратих смс и той ми отговори, че ме харесва. След това... никаква инициатива, писах му, той ми отговори кратко, студено, никакво... пак му писах и вече дори не ми отговори, казах му, че няма само аз да го търся и е време той да направи нещо... От тогава, 2 дена, нищо.. :( Не мога да го разбера този човек, казва, че ме харесва и не прави нищо.. и на нощната смяна се държа някак дистанцирано... Какво да правя? Не мога да му досаждам всеки ден ... :(
Извинявайте, че се получи толкова дълго, но реших, че ще е по-добре да разкажа всичко, за да получа реални съвети...

antifashionshit
12-07-2009, 11:56
според мен ако искаш да се получи нещо между вас трябва да подходиш малко по-настоятелно...

Valento
12-07-2009, 12:00
Ти какво искаш , да те изчука още на 2-та среща ли ... просто явно трябва да поговориш с него , кажи му какво изпитваш към него (без да спестяваш и най-малката подробност) всичко става с разговори ... !

ventof
12-07-2009, 12:01
Повярвайте ми настоятелна съм до досада... Казах му и че го харесвам... не директно де, но... не мисля, че ако му го кажа директно ще подейства... Мисля си че ако съм още настоятелна, ще му стана досадна, от това се притеснявам...

Linns
12-07-2009, 12:10
Ти вече си показала, че го харесваш, търсила си го..
Кажи му, че никой не е перфектен, плюс това може би ти трябва да решиш дали да му позволиш да те нарани с "гадния си характер" ..

LadyDi
12-07-2009, 12:30
Какво искаш? Той си ти е казал, че е "гаден характер"... Не може да очакваш от него да е най-милото и сладко момче.

ventof
12-07-2009, 12:37
Очаквам след като ме харесва, да покаже някакъв интерес...

LadyDi
12-07-2009, 12:40
Той каза ли ти "Харесвам те"?

Valento
12-07-2009, 12:53
Той каза ли ти "Харесвам те"?
Пише си в поста на автора .... виш ако той иска да има нещо по-сериозно от някви закачки , е щял да ти каже и да действа ... ние мъжете ако искаме нещо го постигаме без да чакаме жените да кажат "ела , изяж ме" ... :grin:

LadyDi
12-07-2009, 12:55
Той каза ли ти "Харесвам те"?
Пише си в поста на автора .... виш ако той иска да има нещо по-сериозно от някви закачки , е щял да ти каже и да действа ... ние мъжете ако искаме нещо го постигаме без да чакаме жените да кажат "ела , изяж ме" ... :grin:
Със СМС. Аз докато не го чуя с ушите си и не го видя с очите си да го произнася, всичко останало е безпредметно. За да увърта, значи има причина. За да страни от нея, значи пак има причина.
Никой не бяга съзнателно от щастието си. Ако той я "харесва" и бяга от нея, значи или лъже, че я харесва, или е много прост и изобщо не си заслужава да се занимава.

Korrnyy
12-07-2009, 12:57
Остави го... ако не те потърси, значи няма интерес. :?

Valento
12-07-2009, 12:59
Той каза ли ти "Харесвам те"?
Пише си в поста на автора .... виш ако той иска да има нещо по-сериозно от някви закачки , е щял да ти каже и да действа ... ние мъжете ако искаме нещо го постигаме без да чакаме жените да кажат "ела , изяж ме" ... :grin:
Със СМС. Аз докато не го чуя с ушите си и не го видя с очите си да го произнася, всичко останало е безпредметно. За да увърта, значи има причина. За да страни от нея, значи пак има причина.
Никой не бяга съзнателно от щастието си. Ако той я "харесва" и бяга от нея, значи или лъже, че я харесва, или е много прост и изобщо не си заслужава да се занимава.
Колежке , съгласен съм с твоето мнение , обаче авторката няма как да се съгласи със нас ... тя иска да бъде с този човек и каквото да кажем било то че лъже или че си играе на котка и мишка , тя ще каже ... че незнаем за какво става на въпрос .... мисля че тя ще разбере след време какво е било неговото отношение към нещата и специално към момичето ... според мен ще има болка и разочарование

LadyDi
12-07-2009, 13:03
Чак болка не вярвам, но ще се разочарова...

ventof
12-07-2009, 13:15
Значи според вас не ме харесва, така ли? :(

LadyDi
12-07-2009, 13:24
Не.
Според нас, не си заслужава да се занимаваш с него.
Има някакъв шанс да се получи нещо, но според мен (а и като гледам - според повечето от нас), вероятността да си наранена и разочарована е по-голяма.

ventof
12-07-2009, 13:30
Аз не искам сериозна връзка, защото наскоро приключих една. Искам просто да ми обърне някакво внимание. Не мога да си го избия от главата, просто не мога ... Колкото и да е голям шанса да съм наранена и разочарована, не искам да оставям нещата така...

12-07-2009, 13:33
Сигурно има хемороиди и затова се държи така. Докато гледа отстрани пробвай да му бръкнеш отзад, да извикаш "ЧЕРВЕН СЛОН!!!" и да си извадиш пръста - това ще го промени коренно. А ако реагира естествено - играе ти тупаник и си остане същия - значи само се прави, че има хемороиди.

LadyDi
12-07-2009, 13:34
Ами щом си го решила, действай.
Ние не можем да те спрем :) Пък и главата си е твоя - ако е я пукаш, решението си зависи от теб :)
Може пък да грешим и да се получи.

ThePowerOfLove
12-07-2009, 13:56
Ти всъщност опознала ли си го? Знаеш ли що за човек е?
Според мен това с "гадния характер" е някакво тъпо извинение. Може би просто не иска връзка. Ако толкова пък много ти е грабнал вниманието, вижте се и наживо изяснете нещата, без други хора да се месят!

aloveyou
12-07-2009, 14:06
Ти какво искаш , да те изчука още на 2-та среща ли ... просто явно трябва да поговориш с него , кажи му какво изпитваш към него (без да спестяваш и най-малката подробност) всичко става с разговори ... !

InloveAgain
12-07-2009, 14:57
Може още да осмисля нещата.Почакай малко,не го търси,остави да видиш дали ще направи нещо от негова страна,дали ще те потърси,ако не направи нищо,значи е ясно,че не те харесва .. или поне не дотолкова,че да иска нещо повече ; ).

sladur4etyYy
12-07-2009, 17:49
грешката е направила приятелката ти, като му е казала, че го харесваш. той, щом се е учудил, като е разбрал, значи не го е очаквал, не е мислел, че ще му е така лесно. щом те е канил насам- натам преди да научи, значи е искал да ти спечели вниманието и да си паднеш по него. в момента, в който е научил, че е постигнал толкова лесно целта си, си му станала безинтересна. трябвало е още да го мъчиш. спри да му звъниш. изчакай да мине известно време и тогава, ако изобщо още ти се занимава, нека някак си случайно уж да научи, че си падаш или излизаш с някой друг. ако наистина те е харесвал първоначално, може и да му се върне интереса.

AntiFashionGirl
12-07-2009, 18:23
предложи му секс на работното място

umri
12-07-2009, 21:08
Харесах си едно момче, нещо като колега, защото работим в различни обекти на една и съща фирма. Един път ме изпратиха на този обект, защото нямаха хора и бях с него на смяна, тогава се запознахме. В началото не ми направи особено впечатление. Но когато се прибирахме след работа, понеже сме в една посока, слушахме музика (на неговата група) и той ми пееше, което мен явно много ме е впечатлило, защото от тогава не мога да спра да мисля за него. Писахме си в скайп да се видим, но когато дойде времето той ми каза, че ще ходи на дискотека с негови приятели и ме убеждаваше да дойда, аз не приех, за което сега леко ме е яд. На следващия ден дойде да ме види на работа, заради това, че не се видяхме. Тогава бяхме много хора и нямаше как да стане нещо особено. Мен нещо ме беше хванала лигата и му казах да ме вземе след работа на другия ден, за да му се отсърдя, че е отишъл на дискотека, вместо да излезе с мен, той учудващо се съгласи. На следващия ден по ирония на съдбата го сложиха да кара нощна смяна и нямаше как да ме вземе и да излезем, за това аз и една колежка отидохме да видим колегите на другия обект. Беше голяма веселба, когато бяхме всички. Моята колежка го придърпа навън да говори с него, след това разбрах, че го е питала да не си ме е харесал и той казал да, но бил "гаден характер" и само щял да ме нарани, при което тя му казала, че и аз съм си го харесала, той се бил учудил приятно. После останахме само аз и той, аз реших да остана да му правя компания за нощната смяна. Той знаеше, че го харесвам и аз знаех, че той ме харесва, но все ми се струваше, че не е така. Той ме гушна пръв, когато се оплаках, че ми е студено, след което аз го гушках доооста... и ми стана неудобно, извиних му се, но той каза, че не му е неприятно, придърпа ме да седна м/у краката му, докато решавахме кръстословици и това беше единственото нещо което направи за цялата нощ. Аз се бях изнервила и на сутринта като се прибирахме подхванах директно, но той почна да увърта.. бил "гаден характер" отново. После му пратих смс и той ми отговори, че ме харесва. След това... никаква инициатива, писах му, той ми отговори кратко, студено, никакво... пак му писах и вече дори не ми отговори, казах му, че няма само аз да го търся и е време той да направи нещо... От тогава, 2 дена, нищо.. :( Не мога да го разбера този човек, казва, че ме харесва и не прави нищо.. и на нощната смяна се държа някак дистанцирано... Какво да правя? Не мога да му досаждам всеки ден ... :(
Извинявайте, че се получи толкова дълго, но реших, че ще е по-добре да разкажа всичко, за да получа реални съвети...

Не виждам как може зрял човек, който вече работи да търси съвети от подобен форум. Тук средната възраст е 13-16, с малки изключения.

Извинявай, но цялата ситуация ми се струва прекалено детска. Аз го харесвам, приятелката ми пита дали ме харесвал...

Моето мнение е, че ако има някакви симпатии ще направи крачка. Недей да му досаждаш и да му пишеш повече, защото действа отблъскващо. Играи пасивно. Той вече много добре знае, че го харесваш и от него зависи.

Може наистина да е кофти характер и да не трябва да се занимаваш с него, но вие винаги се врете между големите шамари. :booooomb: 8-)

Аз лично съм на мнение, че не трябва да се сереш там, откъдето ядеш. Има шанс да се забъркаш в такива филми, че си ибало майката. Ама вие жените си ги обичате филмчетата, то ще е лошо за момчето.