PDA

View Full Version : Първата крачка



teenspiritt
12-07-2009, 12:46
Как се прави тя от страна на момчето? :-)

LadyDi
12-07-2009, 12:46
С десния крак!

teenspiritt
12-07-2009, 12:47
аре без ебавки плс :grin:

Linns
12-07-2009, 12:47
^ :smt023 :razz:

LadyDi
12-07-2009, 12:49
аре без ебавки плс :grin:
Стига де :) Животът ще е много скучен.

Иначе как - отиваш при нея и казваш "Здрасти" :)

Valento
12-07-2009, 12:50
Като Джоуи от "Приятели" .... Как сииииииииииии? :grin: :D

Valento
12-07-2009, 12:50
Като Джоуи от "Приятели" .... Как сииииииииииии? :grin: :D

YaNcHeToOo
12-07-2009, 12:52
Има цялааааа тема!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

aloveyou
12-07-2009, 14:08
С десния крак!

:razz: :razz: Ми да :lol: ,а момичетата с лявата :lol: :razz: :razz:

Ами YaNcHeToOo ти отговори

12-07-2009, 14:35
Като почнеш настървено да си чешеш мъдята пред нея. Така тя ако реши да ти отвърне ще те помоли и тя да ти ги почеше.

InloveAgain
12-07-2009, 14:45
^^ 8-) виж хората какви добри съвети дават,възползвай се ..кой знае може да има успех ;д

ScarletBite
12-07-2009, 16:48
Като почнеш настървено да си чешеш мъдята пред нея. Така тя ако реши да ти отвърне ще те помоли и тя да ти ги почеше.
:razz:

valdesbg
12-07-2009, 16:53
С левия крак се прави крачката. Поне войниците така почват да маршируват.

cinderella_gugutka
12-07-2009, 17:06
ама това и 5-годишните го знаят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LadyDi
12-07-2009, 17:18
С левия крак се прави крачката. Поне войниците така почват да маршируват.
Тей си е, по дяволите. Но младежът не е ходил войник.

suckmycock
12-07-2009, 17:23
ми защо непробваш като за начало да и подариш нещо! аз лично съм постигал успех с цвете... не е нищо особено но момичетата обичат цвета! попитай я за лиубим цвят.... избери и картичка с него... купи и нещо и и го подари! излезте само двамата... разходете се на някаде! за предпочитане е природата... момичетата харесват паркове и места кадето може да се осамутиш с нея.... и вече секи си има подхот.. излизаш и ти деистваш! изпращаш е задалжително и гледаш да не си като селянин.. бъди кавалер! покани я след ден два три... пак! ако сичко е било прекрасно... и по план ще ти приеме поканата! а вече... втора крачка е целуфката... може да непребързваш на първата среща.... не всяка обича още на първа среща да се целува! това вече идва по краен варянт... ако тя покаже че би се целунала... неим отказваи а го направи! и т.н..... :)

valdesbg
12-07-2009, 17:27
С левия крак се прави крачката. Поне войниците така почват да маршируват.
Тей си е, по дяволите. Но младежът не е ходил войник.

Научихме го, сега с чиста съвест може да каже че знае, как се прави първата крачка.

Ся ако е намесена и девойка работата е друга :)

suckmycock
12-07-2009, 17:31
еи ханибал защо си правите пишки с момчето.... тука едно мнение което да му помогне няма да навреди ! кажи как може да му помогнеш а не да му се пресмивате! ако ти незнаеш как да направиш нещо и попиташ... немисля че ще очакваш някои да се ебава с теб!

LadyDi
12-07-2009, 17:38
Никой не се ебава с него. Както виждаш, отговорили сме му на въпросите.

AntiFashionGirl
12-07-2009, 17:39
с шамар по дупето

MaLkaTa_LaDy
12-07-2009, 19:11
ми защо непробваш като за начало да и подариш нещо! аз лично съм постигал успех с цвете... не е нищо особено но момичетата обичат цвета! попитай я за лиубим цвят.... избери и картичка с него... купи и нещо и и го подари! излезте само двамата... разходете се на някаде! за предпочитане е природата... момичетата харесват паркове и места кадето може да се осамутиш с нея.... и вече секи си има подхот.. излизаш и ти деистваш! изпращаш е задалжително и гледаш да не си като селянин.. бъди кавалер! покани я след ден два три... пак! ако сичко е било прекрасно... и по план ще ти приеме поканата! а вече... втора крачка е целуфката... може да непребързваш на първата среща.... не всяка обича още на първа среща да се целува! това вече идва по краен варянт... ако тя покаже че би се целунала... неим отказваи а го направи! и т.н..... :)
Прекалено романтично и розово го разказа. Не би ми харесало нито някой ей така да ми се изтърси с цвете и да ме покани на среща, нито да ме изпращат. Противно на очакванията ви, момчета - НЕ всички момичета са еднакви.

Според мен първата крачка не трябва да е голяма, а сигурна. Затова я покани неангажиращо. Не я кани "да излезете", разбери какво харесвате и двамата, някакви общи интереси. Например билярд, аз обожавам да играя билярд. Или пък я покани да гледате някой филм, от жанр, който и двамата харесвате. Или например и предложи да изиграете някой тенис мач двамата. Цаката е да е нещо по-оточнено, а не просто да излезем, защото искам да те видя. И моля те, не бъди стеснителен. Трябва да изкараш всичката увереност от себе си.

soul1199
12-07-2009, 19:45
:grin: :grin: [-o< [-o< :-| :twisted: :evil: :---) [-X :| :smt002 :smt012 :smt020 :smt021 :smt029 :smt044 :smt109 :smt117 :smt116 :smt115 :smt114 :smt098 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt075 :smt074

lipsvashh_mi
12-07-2009, 19:53
с един простичък поздрав от твоя страна и малко повече смелост...страхът е най-голямата спънка,проваляща живота ни :?

suckmycock
12-07-2009, 22:34
MaLkaTa_LaDy
всяко момиче е особено! има някои които харесват романтиката... някои обичат директно да и се казва сичко... има ги сякакви! аз несъм добър в любовта но доста момичета съм забърсал! мога да преценя коя как да е накарам да спи с мен... но за съжаление нататак неме бива !

suckmycock
12-07-2009, 22:34
с каквото можах помогнах... ся секи си има подхот! споделям моя!

t0d1t0
12-08-2009, 05:05
фащаш я с 1та ръка за цицката,а с другата за шундата и после и пускаш език стигащ до гърлото,момичето ще е толкова радостно,че направо няма да иска да те пусне! http://s2.rimg.info/0baf0acba15620e29e1bf6c7d85ea28a.gif

LadyDi
12-08-2009, 05:27
фащаш я с 1та ръка за цицката,а с другата за шундата и после и пускаш език стигащ до гърлото,момичето ще е толкова радостно,че направо няма да иска да те пусне! http://s2.rimg.info/0baf0acba15620e29e1bf6c7d85ea28a.gif
Сигурно ще да е така...

t0d1t0
12-08-2009, 05:30
Пробвал съм го,работи!!! Просто не трябва да си смотан. http://www.smilys.net/plappernde_smilies/smiley3652.gif

LadyDi
12-08-2009, 05:31
И е желателно момичето да не е от най-интелигентните... Тей ако може изреченията й да съдържат само едносрични думички.

zero
12-08-2009, 05:34
ми защо непробваш като за начало да и подариш нещо! аз лично съм постигал успех с цвете... не е нищо особено но момичетата обичат цвета! попитай я за лиубим цвят.... избери и картичка с него... купи и нещо и и го подари! излезте само двамата... разходете се на някаде! за предпочитане е природата... момичетата харесват паркове и места кадето може да се осамутиш с нея.... и вече секи си има подхот.. излизаш и ти деистваш! изпращаш е задалжително и гледаш да не си като селянин.. бъди кавалер! покани я след ден два три... пак! ако сичко е било прекрасно... и по план ще ти приеме поканата! а вече... втора крачка е целуфката... може да непребързваш на първата среща.... не всяка обича още на първа среща да се целува! това вече идва по краен варянт... ако тя покаже че би се целунала... неим отказваи а го направи! и т.н..... :)
Прекалено романтично и розово го разказа. Не би ми харесало нито някой ей така да ми се изтърси с цвете и да ме покани на среща, нито да ме изпращат. Противно на очакванията ви, момчета - НЕ всички момичета са еднакви.

Според мен първата крачка не трябва да е голяма, а сигурна. Затова я покани неангажиращо. Не я кани "да излезете", разбери какво харесвате и двамата, някакви общи интереси. Например билярд, аз обожавам да играя билярд. Или пък я покани да гледате някой филм, от жанр, който и двамата харесвате. Или например и предложи да изиграете някой тенис мач двамата. Цаката е да е нещо по-оточнено, а не просто да излезем, защото искам да те видя. И моля те, не бъди стеснителен. Трябва да изкараш всичката увереност от себе си.
Странно и аз така постъпвам 0.о
+ това е много по-весело и забавно от колкото да "излезем на кафе" :shock:

t0d1t0
12-08-2009, 05:37
еее жалко,че в днешно време не се намират такива момичета. :( Автора няма голям избор.. :(

MaLkaTa_LaDy
12-08-2009, 09:36
MaLkaTa_LaDy
всяко момиче е особено! има някои които харесват романтиката... някои обичат директно да и се казва сичко... има ги сякакви! аз несъм добър в любовта но доста момичета съм забърсал! мога да преценя коя как да е накарам да спи с мен... но за съжаление нататак неме бива !
Иненно защото всяко момиче е особено, затова не винаги става с цвете и подарък. Това, че ти попадаш на еднакви момичета говори само и единствено за твоята ограниченост. Не ми е ясно как можеш да приемаш момичетата като обекти на манипулативна дейност? Като не си добър в любовта, можеш да не даваш грешни съвети на момчето. И не мисли, че всяко момиче би спало с теб, нито пък, че знаеш как би вкарал в леглото всяка. Глупаво е, прекалено наивно. Секса е едно, а любовта е друго. Прави разликата.

suckmycock
01-16-2010, 00:44
liubovta e izmislena ot komonistite da ebat bez pari mila! mn si typi4ka... nqma liubov! vsi4ko e prevli4ane... posle razbiratelstvo... nujda! tova e! edna golqma izgoda... i za nas i za vas! nie ebem vie si mislite 4e vi obi4ame... vie ni obi4ate... nie si mislim za ebane... i taka! i sprqmo tfa kak izglejda6 bih podhodil! ako si normalna... normalno podhojdam! ako si nqduta.... i za tfa ima na4in! ako si skromna.. pak namiram na4ina! 4ovek tyrsi li.. i znae li kade i kak da tarsi.. namira re6enie! v slu4aq ti si ograni4ena kato misli4e ne e typo tfa koeto kazah.. za6otot sigorno 70 80 % ot jenite ste ednakfi! i normalni.... malko sa razli4nite! i kato gledam.. nesi dama! a si porednata ku4ka det misli 4e ima akyl... :) ne se obijdai.. no teb bih te izlagal 4e sym mil.. 4e sym svesten.. bih te naebal i na drugiq den bih te razkaral s kef! za6toto nesi jivee6 jivota...a tarsi65 i vqrva6 slqpo v liubovta! demek... kifla! :) pitai roditelite si dali sy6testvuva liubov i dali ne e samo izgoda odobstvoto da nesi sam i nujdata ot 4ovek do teb! :)
ama kfo razpraam na babami far4iloto sq.... to jenata i liubovta e kato magare i kosmos...nesva6tate 4e nie vi ebem a vie si mislite 4e tfa e liubovta! kat da e.... ako iska6 da zadarji6 mom4e do teb trqbva da si specqlna za nego... i da nego li6ava6 ot ni6ty! a ne... da mi se praite na interesni! samata istina si e... ako ne si saglasna... tvoi rpoblem!

suckmycock
01-16-2010, 00:48
a i se izvinqvam 4e pi6a s angliiski bukfi... tei kato me gledate dali mi puka kak pi6a de... no se pak da sym kolturen malko! ae sorry! ot menda mine ;)

suckmycock
01-16-2010, 00:58
liubov e imalo predi 300 godini kogato bulkite sa dzqpali kak nqkoi cepi darvata i sa se vazhi6tavali... posle toi e otival... daval i e kitka.. tq izbuhva v trans... podmokrq se.. i pripada ot kef 4e nqkoi poten kosmqsal pi4 i e obarnal vnimanie i e ohajva... togava sa se obi4ali! sega parite sa pred liubovta... nikoi nemoje bez pari! se6ta6 li se.... ne e kato s jalticite... kat ima6 ima6.. kat ne si gleda6 praseto na selo s runtqsaliq myj... se ebete i 6 praite de4urliga... da ama ve4e ne e tfa vreme! se6ta6 li se... :D ti obi4ai....6tom misli6 4e e taka! radvam se... i ako moeto mislene e pogre6no.. po dobre da sym typ i glupav v o4ite ti! naistina 6te mi haresa taka da e! ako tfa e tvoe mislene :D we kat da e... ai az lqgam i leka na si4ki alkoholici i si4ki kurvi s qki cici!

soul1199
01-16-2010, 08:09
:smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089