PDA

View Full Version : защо?



ivetoOo
12-07-2009, 14:43
здравйте :-D ... исках да попитам какви са причините поради които е възможно да се скъса презерватива..дали защото е сложен неправилно или би могло да е от презерватива? :?

amk933
12-07-2009, 14:57
Ами всъщност много ми е чудно как си късат хората презервативите. Просто не проумявам какъв идиот трябва да си, за да го сътвориш това, ако презервативът не е дефектен.

Според мен има 2 отговора:
-идиотско ползване
-индианци на фронта :)

revolver
12-07-2009, 15:09
Ами всъщност много ми е чудно как си късат хората презервативите. Просто не проумявам какъв идиот трябва да си, за да го сътвориш това, ако презервативът не е дефектен.

Според мен има 2 отговора:
-идиотско ползване
-индианци на фронта :)

Индианци :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hamilcar
12-07-2009, 15:19
Ами всъщност късал съм два пъти презерватив. Ако момичето не е достатъчно влажно се получава този ефект.

Нищо не е невъзможно, а да го скъсаш не е кой знае какво. Важното е да го разбереш навреме.

Vichko0o
12-07-2009, 15:23
Некадърници дето нямат идея как се слага... Дефектен презерватив,
!!!!! ЗЪБИТЕ ВЪВ ВЛАГАЛИЩЕТО !!!!!
Може момичето нещо да го закачи с нокът и се случва да се скъса...
Но най-главния проблем, е че хората просто не знаят как да си сложат презерватива ;)

anichka12345678
12-07-2009, 15:58
здравйте :-D ... исках да попитам какви са причините поради които е възможно да се скъса презерватива..дали защото е сложен неправилно или би могло да е от презерватива? :?-Ако презерватива е дефектен или ако секса е малко по-бурен -по-груб :oops:

maistorluk
12-07-2009, 16:07
Ами всъщност много ми е чудно как си късат хората презервативите. Просто не проумявам какъв идиот трябва да си, за да го сътвориш това, ако презервативът не е дефектен.

Според мен има 2 отговора:
-идиотско ползване
-индианци на фронта :)

добреееееее :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
индианци :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: