PDA

View Full Version : Не иска ??



malkagalka
12-07-2009, 14:45
С приятелят ми от доста време правим секс , 1 път опитахме 69 но няма и една минута и той ме подбутна да мръдна близна ме само 1 път , ставало е въпрос за това и казва че нещо не му допада аз всеки път правя френска с него а той никога а това сташно ме възбужда и много искам да ме ли*е ,,,, Какво да направя за да го направи ? МОЛЯ ВИ НЕ СЕ МАЙТАПЕТЕ СЕРИОЗНО ПИТАМ ! Просто искам да разбера какво да кажа или направя за да ми прави френска дори да не е 69 ? Не е да кажете че съм дебела и не го възбуждам и тн ! Но вече незнам как да намекна :( :( :(

sladka_celuvka
12-07-2009, 14:49
ами... не искам да те обидя не си мисли че това е целта ми просто може би си миришела отдолу и не е могъл да търпи миризмата и вече не иска... или не се бръснеш...не знам може би ако дадеш повече информация бих могла да ти помогна повече :)

aciko
12-07-2009, 14:50
Вкиснала ти се е сливата!
Другия път плисни малко вода и си сложи сметана.

malkagalka1990
12-07-2009, 14:57
sladka_celuvka имам отлична хигиена , правя си кола маска и съм като бебешко дупе

Не е да мириша и тн

Hilary_
12-07-2009, 15:00
Ами виж сега това е малко деликатна темичка и все пак е хубаво ако не той (дали от неудобство или нещо друго) не ти го е казал то поне ние да ти го кажем .. при всяко момиче миризмата "там долу" е различна .. за това много допринася хигиената! Не казвам, че не се къпеш или нещо такова, ноо може би трябват повечко грижи за там долу .. 8-) Чела съм, че и при нас се отразява малко или много това какво ядем амаа се съмнявам .. :-D :-D Идеята ми е такава, че може би по - често трябва да се миеш, може да си купиш интимен сапун ако нямаш .. абе сега по магазините има доста продукти .. поразпитай ии си вземи каквото ти е нужно ... гледай да ти влезнат в употреба! ;д

И някоя вечер когато ти си у тях или той у вас му намекни какво искаш да направи като му го прошепнеш на ушенце .. :oops: :oops: А ако все пак не е от това, а просто не обича да прави френска (wtf?!! 0.o ) то ще трябва да се задоволиш с това .. макар, че аз бих го преживяла трудно .. ;д или просто колкото и да ти е неудобно да седнеш и да поговориш с него по тази тема и причините .. успех ;п

п.с. размечтах се .. :-D

malkagalka1990
12-07-2009, 15:08
Личната ми хигиена е огромна живеем заедно и той избира миризмите на интимните ми сапуни гелове и не само !! Всичко отностно хигиената той го избира по миризма не е от това
а отностно яденето съм чувала само за момчетата

Не си ме обидила но БЛагодаря

Hilary_
12-07-2009, 15:13
Личната ми хигиена е огромна живеем заедно и той избира миризмите на интимните ми сапуни гелове и не само !! Всичко отностно хигиената той го избира по миризма не е от това
а отностно яденето съм чувала само за момчетата

Не си ме обидила но БЛагодаря

Тогава остава варианта да седнете и да поговорите .. в крайна сметка е малко егоистично от негова страна само ти да му правиш това, което него го възбужда .. :-o Говорете и го попитай какви са причините, че да не иска да ти достави удоволствие по този начин .. :?

Vichko0o
12-07-2009, 15:28
Ми толкова ли трудно да кажеш "скъпи обясни ми какво не ти харесва в това да ми правиш френска ? Аз обожавам да я правиш ти си толкова добър, а ти не искаш и мен това ме притеснява. Кажи какво съм сгрешила, че не искаш?" ... Ние не може да дойдем да ти помиришем шушката, да огледаме, да му прочетем мислите и да ти кажем "а ми то ето това така и така.." ... Питай го и няма да сгрешиш ;)

t0d1t0
12-07-2009, 15:31
Офф добре,щом като искате защо съм мълчите? Говорете малко... Няма да ви отнеме повече от 5 минути... :( А иначе има ги такива момчета на които не им е приятно това... Не казвам,че няма да се научи,ама най-добре проведете един разговор на тази тема.

aloveyou
12-07-2009, 15:42
Колкото и неудобно да ти е - поговорете..
А и Хилари го каза много правилно

Addiced
12-07-2009, 15:47
Ами виж сега това е малко деликатна темичка и все пак е хубаво ако не той (дали от неудобство или нещо друго) не ти го е казал то поне ние да ти го кажем .. при всяко момиче миризмата "там долу" е различна .. за това много допринася хигиената! Не казвам, че не се къпеш или нещо такова, ноо може би трябват повечко грижи за там долу .. 8-) Чела съм, че и при нас се отразява малко или много това какво ядем амаа се съмнявам .. :-D :-D Идеята ми е такава, че може би по - често трябва да се миеш, може да си купиш интимен сапун ако нямаш .. абе сега по магазините има доста продукти .. поразпитай ии си вземи каквото ти е нужно ... гледай да ти влезнат в употреба! ;д

И някоя вечер когато ти си у тях или той у вас му намекни какво искаш да направи като му го прошепнеш на ушенце .. :oops: :oops: А ако все пак не е от това, а просто не обича да прави френска (wtf?!! 0.o ) то ще трябва да се задоволиш с това .. макар, че аз бих го преживяла трудно .. ;д или просто колкото и да ти е неудобно да седнеш и да поговориш с него по тази тема и причините .. успех ;п

п.с. размечтах се .. :-D

според това какво ядеш бла бла ти по тая логика тряя миришеш на свински пържоли :D
и все пак да не е тотален спам измии я с паста за зъби :lol:

anichka12345678
12-07-2009, 15:55
С приятелят ми от доста време правим секс , 1 път опитахме 69 но няма и една минута и той ме подбутна да мръдна близна ме само 1 път , ставало е въпрос за това и казва че нещо не му допада аз всеки път правя френска с него а той никога а това сташно ме възбужда и много искам да ме ли*е ,,,, Какво да направя за да го направи ? МОЛЯ ВИ НЕ СЕ МАЙТАПЕТЕ СЕРИОЗНО ПИТАМ ! Просто искам да разбера какво да кажа или направя за да ми прави френска дори да не е 69 ? Не е да кажете че съм дебела и не го възбуждам и тн ! Но вече незнам как да намекна :( :( :(

А може просто да не му е приятно да има твоя течност по лицето си и по точно в устата си .Примерно може да свършваш малко повечко и от това да е ,или от вкуса на самата ти течност да не е много приятен.А просто да няма опит в това.Не се притеснявай едвали се дължи на хигиена щот той избира миризмите на геловете и не само .А и все пак живеете заедно пиговорете си.А ако е от вкуса на течноста ти може и в баня като се капите да го пробвате ,няма да е толкова неприятно.

Hilary_
12-07-2009, 16:09
според това какво ядеш бла бла ти по тая логика тряя миришеш на свински пържоли :D

защо го приемате буквално?!?!?!?!! :shock: :shock:

amk933
12-07-2009, 17:58
според това какво ядеш бла бла ти по тая логика тряя миришеш на свински пържоли :D

защо го приемате буквално?!?!?!?!! :shock: :shock:
Защото, ако ядеш фекалии както една екс-съфорумка, по твойта логика предната и задната дупка ще миришат еднакво. Ходи различи после анус от вагина. :( 8-)

Hilary_
12-07-2009, 18:03
според това какво ядеш бла бла ти по тая логика тряя миришеш на свински пържоли :D

защо го приемате буквално?!?!?!?!! :shock: :shock:
Защото, ако ядеш фекалии както една екс-съфорумка, по твойта логика предната и задната дупка ще миришат еднакво. Ходи различи после анус от вагина. :( 8-)

колко остроумно просто .. яж ги ти .. :o :o

п.с. каква моя логика бе .. ти четеш ли к'во пиша .. :? :?

amk933
12-07-2009, 18:06
според това какво ядеш бла бла ти по тая логика тряя миришеш на свински пържоли :D

защо го приемате буквално?!?!?!?!! :shock: :shock:
Защото, ако ядеш фекалии както една екс-съфорумка, по твойта логика предната и задната дупка ще миришат еднакво. Ходи различи после анус от вагина. :( 8-)

колко остроумно просто .. яж ги ти .. :o :o

п.с. каква моя логика бе .. ти четеш ли к'во пиша .. :? :?

Че онази ти работа мирише според това, което ядеш. Представи си на bqsnaaaa15, която разправяше, че фетишът и е да яде лайна, как и мирише... :D

AntiFashionGirl
12-07-2009, 18:09
може би си била много вкиснала се там долу. повече хигиена за теб!

Hilary_
12-07-2009, 18:09
Че онази ти работа мирише според това, което ядеш. Представи си на bqsnaaaa15, която разправяше, че фетишът и е да яде лайна, как и мирише... :D

.. представи си го ти щом толкова искаш .. :? :?

BigFakeSmile
12-07-2009, 21:53
Според мен изводът от това е, че той не държи на теб толкова, колкото е нужно и не те харесва достатъчно. Защото ако не беше така, той щеше да изгаря от желание да те лиже, закача..целува по интимните части. Замисли се, не е ли така? А ти какво се правиш на глупачка, след като той не прави нищо за теб..къде ходиш да падаш на колене? Свирката е нещо, което не всеки заслужава, особено такива егоисти.

StarngerInTheNight
12-07-2009, 22:39
Може да имаш перфектна лична хигиена и пак в дадения момент да е имало някакво течение, например ако си била малко нещо настинала.

bqsna_teenagerka
12-08-2009, 07:56
Защо питаш нас,вместо да отидеш и да разговаряш с него? отиди и го попитай какъв точно е проблема и защо не иска да те лиже при се факта,че това те възбужда много? щом поддържаш хигиена,гладка си тодолу не виждам при4ина той да ти отказва лизане. Не е честно спрямо теб! Просто поговорете за да разбереш проблема

shtiskusamputarata
12-08-2009, 08:43
муце ти си Мата-космата и меришеш на агнешко и баница с праз лук. Жал ми е за момчето! Luv YaA :P :-) :booooomb:

s3nsual
12-08-2009, 09:13
Колкото и неудобно да ти е - поговорете..
А и Хилари го каза много правилно + 1

SkiCatA
12-08-2009, 13:53
Ами виж сега това е малко деликатна темичка и все пак е хубаво ако не той (дали от неудобство или нещо друго) не ти го е казал то поне ние да ти го кажем .. при всяко момиче миризмата "там долу" е различна .. за това много допринася хигиената! Не казвам, че не се къпеш или нещо такова, ноо може би трябват повечко грижи за там долу .. 8-) Чела съм, че и при нас се отразява малко или много това какво ядем амаа се съмнявам .. :-D :-D Идеята ми е такава, че може би по - често трябва да се миеш, може да си купиш интимен сапун ако нямаш .. абе сега по магазините има доста продукти .. поразпитай ии си вземи каквото ти е нужно ... гледай да ти влезнат в употреба! ;д

И някоя вечер когато ти си у тях или той у вас му намекни какво искаш да направи като му го прошепнеш на ушенце .. :oops: :oops: А ако все пак не е от това, а просто не обича да прави френска (wtf?!! 0.o ) то ще трябва да се задоволиш с това .. макар, че аз бих го преживяла трудно .. ;д или просто колкото и да ти е неудобно да седнеш и да поговориш с него по тази тема и причините .. успех ;п

п.с. размечтах се .. :-D ем да :D :D :D чисто и просто :D

StenTor
12-08-2009, 18:52
Ако аз бях на него нямаше да пропусна това :grin:

Addiced
12-08-2009, 18:56
според това какво ядеш бла бла ти по тая логика тряя миришеш на свински пържоли :D

защо го приемате буквално?!?!?!?!! :shock: :shock:
Защото, ако ядеш фекалии както една екс-съфорумка, по твойта логика предната и задната дупка ще миришат еднакво. Ходи различи после анус от вагина. :( 8-)

колко остроумно просто .. яж ги ти .. :o :o

п.с. каква моя логика бе .. ти четеш ли к'во пиша .. :? :?
Ти пък мн навътре почна да го приемаш ...... :D

ivelinnka
12-18-2009, 11:54
zarqzvai go

Mr_Crowley
12-18-2009, 14:37
А сигурна ли си, че шундрака не понамирисва 8)

Не че нещо, ама ако там долу е рибен магазин... :smt078 :smt078 :smt078

Azgalor
12-18-2009, 15:22
Според мен изводът от това е, че той не държи на теб толкова, колкото е нужно и не те харесва достатъчно. Защото ако не беше така, той щеше да изгаря от желание да те лиже, закача..целува по интимните части. Замисли се, не е ли така? А ти какво се правиш на глупачка, след като той не прави нищо за теб..къде ходиш да падаш на колене? Свирката е нещо, което не всеки заслужава, особено такива егоисти.
+1

stereoman
12-18-2009, 16:50
виж ся маце.
може да не е заради хигиената. може да си чиста и бръсната, може да е заради нещо съвсем друго.

има някои момчета, които не обичат да лижат. аз познавам такива. те го споделят пред приятелите си, но на момичето сигурно нищо не казват, ако са учтиви. ако не са учтиви, тогава го казват открито и в повечето случи това звучи обидно.
може твоя приятел да е точно такъв тип.
доколкото имам наблюдения, това има нещо общо с разбирането им за достойнство.
за тях е нещо неприемливо да оближат жена отдолу, защото това за тях е "принизяване".
ти лично може и никога да не разбереш, че са такива, ако са възпитани, и не ти го покажат, както вече казах.
така, че проблема може да не е в теб, а в момчето.
лично аз съм фен на близането и тва го намирам за много тъпо, но всеки с разбиранията си.

kypo
12-18-2009, 18:36
мани го тоя, дай си телефона и че ти усуча клитора като на патка главътЪ 8-)

scanadal
12-18-2009, 18:50
Според мен изводът от това е, че той не държи на теб толкова, колкото е нужно и не те харесва достатъчно. Защото ако не беше така, той щеше да изгаря от желание да те лиже, закача..целува по интимните части. Замисли се, не е ли така? А ти какво се правиш на глупачка, след като той не прави нищо за теб..къде ходиш да падаш на колене? Свирката е нещо, което не всеки заслужава, особено такива егоисти.
Ето това е истината.Гаджето ти е поредния егоист в леглото,на когото явно не му пука,че не те задоволява,щом той самият е задоволен.

hahavteen
12-18-2009, 19:28
Всъщност аз съм забелязала че храната влияе на миризмата и вкуса. Примерно кафето, рибата и шоколада при мен имат действие.. Не знам на какво се дължи но не си въобразявам. Също фазата на цикъла в която се намираш също е от значение. Аз лично ако искам приятелят ми да ми прави орална (не винаги съм в насроение) първо пробвам с пръстче каква е миризмата и вкуса и ако сметна че всичко е ок тогава давам.

Qamstel
12-18-2009, 21:38
С приятелят ми от доста време правим секс , 1 път опитахме 69 но няма и една минута и той ме подбутна да мръдна близна ме само 1 път , ставало е въпрос за това и казва че нещо не му допада аз всеки път правя френска с него а той никога а това сташно ме възбужда и много искам да ме ли*е ,,,, Какво да направя за да го направи ? МОЛЯ ВИ НЕ СЕ МАЙТАПЕТЕ СЕРИОЗНО ПИТАМ ! Просто искам да разбера какво да кажа или направя за да ми прави френска дори да не е 69 ? Не е да кажете че съм дебела и не го възбуждам и тн ! Но вече незнам как да намекна :( :( :( :shock: :shock: :shock: НЯМА ПО ХУБАВО НЕЩО ЗА МЕН ОТ ТОВА ДА НАПРАВЯ ШПАКЛА НА НЯКОЕ МОМИЧЕ

Xeon
12-18-2009, 22:44
и съм като бебешко дупе

Ама, наакано.

badjanack
12-19-2009, 10:55
Много плоско гледате на проблема. Да кажем и на мене не ми допада много 69, кефи ме да гледам дупето на приятелката ми, да я лижа и сичко, но просто ъгълъг под който тя ми го лапа не ме кефи, едните и зъби даже не мога да разбера точно кои нещо не ми допада начина по който ми се допират, а иначе във всяка друга поза го прави супер, само на 69 не се получава освен ако не го държи много навътре, иначе ми спада...пробвай да го накараш да те ближе докато си легнала по гръб, да видим дали така ше се навие :) . А колкото до миризмата там не би трябвало да има почти никаква миризма, особенно след като малко полиже най-много да му мирише на собствената му лига, ако е това значи той има проблем със себе си. Ако има някаква по силна миризма, значи ти има нещо, и е добре да се прегледаш. На моята приятелка и стана така наскоро, усетих много силна и лоша миризма, оказа се че има бактериална вагиноза - някакви бактерии дето се появявали случайно и можели даже да се появят на момичета дето не са правили секс.