PDA

View Full Version : каво да направя?



beti95
12-07-2009, 16:03
Има едно момче с което имаме по- различни отношения,да го нарека само флирт. но с времето аз се привързах много към негои и мисля че сам влюбена. въпроса е че той гледа на мен не така както аз.харесва в мен само физи4еското, но не и характера.един път за да ми напраяи яд се целуваше и прегръщаше с една моя приятелка. след това говорихме и така. но преди около повече от месец той ме обиди много лошо.при което аз си казах че трябва да го забрава...обаче преди около две седмици ми се извини и ми каза че причината да го направи е моето дърйание което не харесва.каза че с него и аз съм го обиждала.каза също че ако се промена- стана по0 сериозна.., нешата няма да са така.какво да направя да му призная ли чувствата си?

aloveyou
12-07-2009, 16:11
Еми не знам какво да ти кажа..Те решавай..
Или се дръж по-сериозно - и тогава му признай..

П.П - Аз ако съм на твое място,изобщо няма да си призная чувствата към такъв - който за да ме изнерви,да се целува с приятелката ми.. :? Тъпо е според мен

П.П 2 - А той на колко е ?

П.П 3 - Сори,че не можах да помогна

stoney
12-07-2009, 16:29
Така, същото положение...

И аз имах някакви чувства към едно момче, но това така да ти се подиграят и после да кажат,че всъщност държат на теб и бла-бла..

Не си заслужава да се занимаваш с това момче.И, окей, съгласна съм, че имаш чувства и не е толкова лесно- разбирам те, и аз имах, но всичко се преодолява, не бива да се унижаваш и да си потъпкваш достойнството заради някой, който ще повтори постъпката си без да се замисля.

Ами това е :)

beti95
12-07-2009, 16:54
наскоро навърши 18

много ви благодаря за съветите
много ми е трудно да се откажа от него, още повече че ми даде надежди.., незнам. ще помисля или да изчакам какво ще се случи по нататък, защото от тогава не сме се виждали

AntiFashionGirl
12-07-2009, 17:31
Бе важното е, че си хубава. Нали?

aloveyou
12-07-2009, 17:45
наскоро навърши 18

А ти си на 13-14,нали ? :shock: ,а той е на 18 :shock:

beti95
12-07-2009, 18:12
скоро ще права 15