PDA

View Full Version : проблем..



Kr1sKa
12-07-2009, 16:11
Значи проблема ми е следният : бяхме отсъствали от училище от началото на годината с едни момичета от класа и имаме към 80 извинени отсъствия, но проблема, е че родителите ми незнаят и не съм им казала. Но класния вчера каза, че иска да присъстват точно нашите родители.. и понеже неискам наще да разбират.. мисля да говоря с господина и да му обясня,че родителите ми незнаят, че не съм била на училище и ако може да не ги търси а ние повече няма да отсъстваме от училище.Но незнам той как ще реагира. Въпроса ми е според вас дали ще се съгласи или веднага ще поиска да се види с някой от родителите ми или какво точно да му кажа за да се съгласи. :( Благодаря ви предварително :)

gloryvolley
12-07-2009, 16:14
:-D определено няма да ви се размине :razz:

stoney
12-07-2009, 16:15
Мм и аз се съмнявам, учителите дават мило и драго да ти създават проблеми...
Въпреки че ти сама си си виновна. Най-добре си поеми последствията.

Kr1sKa
12-07-2009, 16:23
той не е много възрастен .. около 40-те и знам че има син на 15години, който до колкото знам също има проблеми в училище.. затова се надявам да ни разбере

lubomirky
12-07-2009, 16:33
ти на колко си? щото имам една идея 8-)

Kr1sKa
12-07-2009, 16:36
На 16 съм. 10клас.

Mar7i
12-07-2009, 17:23
Дори да не им каже сега, все някога ще разберат
Ти бележник нямаш ли? Нали там се пишат извинени, неизвинени отсъствия и т.н?

Kr1sKa
12-07-2009, 17:27
с бележника знам какво да правя пак и е по различно ако разберат накрая на годината ...

PurpleDream
12-07-2009, 17:34
не казвай на родителите си, че ги викат в даскало, но кажи на учителя си, че майка ти ще му се обади и намери някоя приятелка да му се обади като се представи за майка ти.......примерно 8-)

Kr1sKa
12-07-2009, 18:02
И аз мислех това да направя, но си мисля, че ще поиска да поговорят на живо .. незнам .. :(

plmn
12-07-2009, 18:15
казвай на ваще всичко и приключвай

Kr1sKa
12-07-2009, 18:24
Неискам да им казвам .. просто така съм решила

BeezyJey
12-07-2009, 18:50
ами, мисля,че твоято идея като цяло е добра...но ако ще се правиш на майка ти му кажи ,че тя има много работа и няма време да дожйде до у-ще :) :grin:

MuTuTyYy
12-08-2009, 18:08
ти на колко си? щото имам една идея 8-)

Абе Криси, това беше реторичен въпрос.

Сега по темата, чесно да ти кажа, земи питай неговия син ако го познаваш лично, ако ли пък не, по-добре не рискувай да питаш, ако каже "няма сделка", к'во праим? Ще каже на ваште за твоето предложение, ще се изсмее на висок глас и ваще ще потънат в земята за дето е нямало друга такава случка и после ще ядеш конско 2х :) ТОВА е най-лошия вариант, най добрия е да не казва на ваще, ти да ходиш на училище и ако 1 пат избягаш да те кара да се молиш отново и каквото и да кажеш пак ще каже на ваще. А ако не бягаш (което не ми се вярва, аз съм на 17 и знам, че е много трудно :oops: ) ще има родителска все някога и като разберат, че не си си признала ще има конско 2х. :lol: :lol: :lol: Можеш само да отложиш неизбежното, в което няма никакъв смисъл, но има един вариант.... Ако отидеш при тати (бащите показват по-лесно чувствата си на дъщерите си) и му кажиш с мили очички "Тати, искам да ти кажа нещо ама няма да ми се караш, нали? Ми ние бягахме няколко пъти, понеже в началото беше много скучно и бяхме по 10 човека в час постоянно и .... (тук бащати изперква) ама не ми се карай, аз повече няма да бягам, просто исках да ти кажа преди класния, за да не кажеш, че не съм си признала. (баша ти издиша тежко се едно до одеве те е правил) Няма повече, ОБЕЩАВАМ! (к'во да ти каже освен добре... :-) ииииии на тати душицата :-P )". ОП, малко се престарах :D, абе общо взето това са вариантите. Сега ще ти кажа една тактика, която наистина работи: "Отиваш при тати (или мама, зависи кой може да те отърве от конското на другия :D ) и почвате да правите нещо заедно и питаш някви маловажни въпроси, на които си сигурна, че ще ти отговори с отговора който искаш да получиш на по важен въпрос (не-въпроса ще е "Ако ти кажа нещо ще ми се скараш ли") :-P :lol: :lol: и питаш 2-3-4 маловажни въпроса, на които си сигурна, че ще отговори с "НЕ"... ама не като стихотворение да ги изръсиш :lol: през 2 минути да речем. И така шанса да ти каже на по-важния за теб въпрос със същия отговор като на предходните расте с... около 50-100% :) " ТОВА РАБОТи, не си правя майтап, смея се щото си го представих... :lol: :lol: :lol:

АААААААААААннннннаааааааа , много яко се oвлякох, УСПЕХ Криси :) надявам се да съм ти помогнал :oops: :lol: Don't worry :-P

Kr1sKa
12-08-2009, 18:34
хахаха.. и аз съм го пробвала и знам, че действа .. но днеска класния беше в много добро настроение и не каза нищо за родителската и аз се отказах да говоря с него .. надявам се да не иска да се види с наще пък ако каже, че иска ще кажа на някоя приятелка да му се обади и така .. иначе благодаря много :)

MuTuTyYy
12-08-2009, 18:55
хахаха.. и аз съм го пробвала и знам, че действа .. но днеска класния беше в много добро настроение и не каза нищо за родителската и аз се отказах да говоря с него .. надявам се да не иска да се види с наще пък ако каже, че иска ще кажа на някоя приятелка да му се обади и така .. иначе благодаря много :)

Абе спри да бягаш, ще забрави, слушак к'во ти пее радиото :lol: :lol: Изгори доказателствата :oops: (дневника ще е пречка :lol: :lol: :lol: :lol: ). ХАХА много ми е забавна тая тема :P. Да ви имам дерта... Моя класен ония ден ми вика "Още 20 извинени и ще имаш 2 варианта: Сменяш даскалото; Спираш да бягаш" :lol: Викам му "ОМГ ми то аз бях болен, тая грипна не съвпадна с моето боледуване, ква вина имам... а той ми вика "Вируса през ден ли те поразява" :lol: :lol: :lol: човека не знае, колко са загрубели нещата :lol:. КАК МОЖЕ да има грипна ваканция, да са болни 50% от учениците 1-2 седмици и закона за извинените да е в силаааааааааааа.... 180 извинени и си СФО :shock: :lol: :lol: ... :) Не бягам често, идея си нямам кога ги направих толкова :lol:, не бях от 15ти до 20ти септемри на даскало и айде... отсъствия :lol: та ние висим кат сополи там първите дни... :lol:

des7royer
12-08-2009, 20:55
К'во прайш ти е 80 отсъствия :lol: