PDA

View Full Version : Проблем !!!



dancho717
12-07-2009, 18:43
Здравейте...проблемът ми е,че ушите са ми много големи и се дразня от това,защото всеки ми го надяква и е доста неприятно. Имал съм само 2 гаджета,а и второто ме заряза точно заради това :cry: :cry: :smt022 :smt022 Има ли начин да се оправи без операция..майка ми казва,че като порасна и лицето ми порасте няма да се забелязва,но съм сигурен,че ми го казва само да ме утеши нали ми е майка...

aloveyou
12-07-2009, 18:49
Гаджето ти е зарязало,защото ушите ти са големи :shock:

Не ми се вярва да е толкова лошо - сигурно напразно си създаваш комплекси :-D :D

А единственото решение е САМОЧУВСТВИЕТО..Нали знаеш,че когато ти се харесаш и другите ще те харесат..

lubomirky
12-07-2009, 18:51
АХХАХАХАХАХАХААХАХХААХАХА ХАХАХХААХАХАХАХХАХААХАХХА ХАХАХАХААХАХАХАХАХ

gab4i7o
12-08-2009, 12:37
чесно да ти кажа за израстването не го вярвам но определено САМОЧУВСТВИЕ ти е нужно и то в големи кооличества.
Абе тя не може да те е зарязала само заради това.. но явно е много тъпа :D :D :D :D
Ако искаш да знаеш имаше едно момче от предното ми даск дето момичетата (по-голямата част) толкова мн го харесваха щоту беше забавен и готин
Тъй че да не ти пука

firestone224
12-09-2009, 12:14
аве ей пич въобще тря дан ти пука е ... :? 8-)

MuTuTyYy
12-11-2009, 16:15
Ми лятото стой у вас, зимата излизай само с шапка, а гаджетата ги опипвай на студено :grin:. Не, приятел извинявай, майтапа настрана. Човек се ражда с голяма глава и малко тяло, после тялото наваксва, тъй че това с израстяването не го вярвам, но пък ако си някакъв много дребничък, знам ли :). Не казвам, че и главата не расте, но не очаквай чудеса. Стани метъл :lol: :lol: . Не знам, измисли някак да прикриеш... поне дай една снимка да видим как е положението и да ти наливаме акъл :)