PDA

View Full Version : **** ВЪПРОС ЗА ОБУВКИ ****



mihaelaaata
12-07-2009, 19:46
къде мога да си купя от пловдив такива обувки и колко пари моля ви важно е http://www.prikachi.com/images.php?files/1206797l.jpg извинявам се за снимката но не можах да намеря ддруга :?

teenems
12-07-2009, 20:06
Ами те са стар модел
От пролетта са.
Може и да има ,ама последен номер или нещо такова.
Тръгваш по магазините за обувки ..

VilleBaby
12-07-2009, 20:35
Сега ли се сещаш...
Пролетта , лятото , даже и в началото на есента беше БОЛ от такива обувки , всяка 2ра с тях ...
Сега със сигурност са останали някакви по магазините , ноо няма да има кой знае какво разнообразие , нали се сещаш :D

Neopitom3na
12-08-2009, 09:56
пролетта ги имаше във всеки магазин за обувки :P

mihaelaaata
12-08-2009, 10:09
VilleBaby Пуснато на: Вто Дек 08, 2009 12:35 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Сега ли се сещаш...
Пролетта , лятото , даже и в началото на есента беше БОЛ от такива обувки , всяка 2ра с тях ...
Сега със сигурност са останали някакви по магазините , ноо няма да има кой знае какво разнообразие , нали се сещаш
не са за мен :-x :x а за приятелката ми тя не е от тук ...

VilleBaby
12-08-2009, 10:14
VilleBaby Пуснато на: Вто Дек 08, 2009 12:35 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Сега ли се сещаш...
Пролетта , лятото , даже и в началото на есента беше БОЛ от такива обувки , всяка 2ра с тях ...
Сега със сигурност са останали някакви по магазините , ноо няма да има кой знае какво разнообразие , нали се сещаш
не са за мен :-x :x а за приятелката ми тя не е от тук ...


Добре бе , има ли значение за кой са? Изказах си мнението , нещо проблем ли има? :? Като не е от тука приятелката ти не променя факта , че цяло лято ги имаше , тя ако е от някой град ( не от село) със сигурност и при нея магазините са били ПЪЛНИ с тези обувки :-o

mihaelaaata
12-08-2009, 11:25
of ami ne e ot tazi durjava

VilleBaby
12-08-2009, 13:21
of ami ne e ot tazi durjava


Ами ние от къде да знаем :) Няма значение за кой са важното е , че ги търсиш нали :) Както и да е , мисля , че вече получи достатъчно отговори , пообиколи малко ;]

casey
12-08-2009, 13:36
Имаше в Дайкман и Мона Лиза. Иначе има такива и в китайските магазини... 8)