PDA

View Full Version : Искам да спортувам



pubera
12-07-2009, 20:21
Имам голям проблем!
Аз съм на 14 години, и много искам да спортувам( за предпочитане е футбол). Когато бях втори и трети клас тренирах футбол, но наще ме спраха!( майка ми)
Сега когато засегна темата за спорт майка ми е твърдо против, като казва, че тази година ми била важна( то сяка година е важна за нея и няма да имам време за спорт). Как мога да я накарам да омекне за да мога да спортувам, защото според мен е полезно, в такъв етап от развитието съм си, че ми е нужен спорт!
Адски много ще съм ви благодарен ако ми отговорите!

lubomirky
12-07-2009, 20:48
тая година имаш изпити, годината наистина ти е важна, трябва да влезеш в хубаво училище. спорта го остави за догодина

aloveyou
12-08-2009, 08:22
тая година имаш изпити, годината наистина ти е важна, трябва да влезеш в хубаво училище. спорта го остави за догодина

:P Съгласна :P

pubera
12-08-2009, 09:53
Ама аз вече съм в гимназия, не е проблем това. Минах изпитите.
В хубаво училище съм.
Други идеи?

gab4i7o
12-08-2009, 11:43
Да ти кажа аз почти нямам време да ходя на тренировки.
Да не би и ти да си в езикова?
Защото просто ни скъсват от учене и не ми остава време,а тренировките бяха живота ми сега ходя някъкви мижави 2 пъти на тренировка просто защото нямам време!

clever
12-08-2009, 11:53
все трябва да намериш време за спорт
съмнявам се че учиш без прекъсване ..
редуването на физическа дейност с психическа е много полезно;))

кажи на майка ти че здравето ти е по-важно от ученето :) а спортът е здраве ! 8)

gab4i7o
12-08-2009, 12:09
А хрумна мимн хубава идея?
Прави секс секса е спорт а спорта е здраве!


е добре де.. сепак по 12 часа на ден ли учиш?(без 6-те които си в даск)

pubera
12-08-2009, 18:07
Да, в езикова съм. Научавам си за 2 часа някъде, ама проблема е, че майка ми не е навита да се запиша да тренирам някъде.

lubomirky
12-08-2009, 18:17
кво ти пука тогава, ходи си на тренировки, майка ти нищо няма да ти каже ако ходиш и изкарваш добри оценки ;>

pe6osa
12-09-2009, 01:32
Да, в езикова съм. Научавам си за 2 часа някъде, ама проблема е, че майка ми не е навита да се запиша да тренирам някъде.

Какво я питаш ти искаш да тренираш не тя.Отивай и се записвай па майкати да иска да не иска няа кво да направи по въпроса

gab4i7o
12-09-2009, 11:35
Тва не е точно така защото в момента на повечето нови и специално заплуване се дават на родителите такива.. листи където да заявят че са съгласни :-D :-D :) :) :) :)

pubera
12-09-2009, 13:07
Точно там е проблема... :D

gab4i7o
12-09-2009, 13:21
Фалшифицирай подписа или седни просто и ПОГОВОРИ с нея
Няма друг вариянт! Се пак такса секи месец кой ще я плаща? Замисли се. НАистина я помоли и и кажи да ти обясни..

Може вашите да нямат възможност? В това ли е проблема?

Crawler
12-10-2009, 14:56
А защо трябва да се записваш ? Излизай с приятели и играй футбол , баскет и т.н.

Sissy90
12-10-2009, 20:27
тая година имаш изпити, годината наистина ти е важна, трябва да влезеш в хубаво училище. спорта го остави за догодина

:P Съгласна :P
Аз пък далеч не съм. Спортът и добрата физическа форма помага да се концентрираш, да си почиваш и да учиш по-ползотворно като цяло.
Аз ти предлагам да се споразумееш с майка ти - ако си намалиш успеха, спираш да тренираш. Не мога да разбера как има хора, които забраняват на децата си да спортуват :o Аз моите сигурно ще ги карам почти насила (когато имам :D )

punkOrNot
01-20-2010, 13:47
Как може да не ти позволява да спортуваш .Без спорт неможе,особено на тези години точно,когато ти се развива тялото,костите...Ходи тайно,трябва да се спортува.

met0s
01-20-2010, 13:53
Аз без спорта немога .. спортувам секи ден по 2 пати само сряда по 1 на 14 години съм но съм в спортното :D ама не е лесно , целодневна смяна че съм и от Велико Търново а уча в Сливен . Направо се чудя дали да се преместя във Търново да уча и да си спортувам . В Радиотехникума

clever
01-20-2010, 14:51
Родители които не позволяват детето им да спортува.... ](*,)
Каква е причината за това?Попитай вашите защо така ти забраняват защото нещо не ми се струва логично..... :-o

SmilezZz
01-20-2010, 15:15
Родители които не позволяват детето им да спортува.... ](*,)
Каква е причината за това?Попитай вашите защо така ти забраняват защото нещо не ми се струва логично..... :-o

+++
поговори с тях