PDA

View Full Version : Въпрос за белият дроб



hauzec
12-07-2009, 22:14
Като се направи ренгенова снимка на белият дроб, забелязва ли се ако си пушил трева...някакви други отпечатаци от тютюна ли са ?

Cheese
12-08-2009, 09:50
Като се направи ренгенова снимка на белият дроб, забелязва ли се ако си пушил трева...някакви други отпечатаци от тютюна ли са ?
Пфф...Ти да не си пушил :? Мн ясно че си личи бе :-x Ако снимката я намажеш с лютеница няя се вижда :o

gab4i7o
12-08-2009, 12:44
Човек тая лютеница за тебе май е като моя айрян..
щи подаря няколко тона кога имаш рожден ден :D :-) :D :D



П.П Ест че се вижда!

Cheese
12-08-2009, 14:01
Човек тая лютеница за тебе май е като моя айрян..
щи подаря няколко тона кога имаш рожден ден :D :-) :D :D



П.П Ест че се вижда!

Хех...Вече мина :D

gab4i7o
12-08-2009, 14:10
Нищо ся моя е утре айде домъкни се от краставичево у Варната :) :) 8)

hauzec
12-09-2009, 12:33
От къде да знам едни ми казват, че е все едно си пушил цигари, само, че в по-голямо количество, а други, че се изчиствало за 24-часа.

gab4i7o
12-09-2009, 14:01
ем като отидеш ще разбереш.
Ти пушиш ли?
:)

aloveyou
12-09-2009, 14:36
ем като отидеш ще разбереш.
Ти пушиш ли?
:)

PhantomAR
12-09-2009, 20:05
Хаха, друго си е да пушиш трева и като ти кажат "ти си баси наркомана бе!" и ти да отвърнеш "А бе не съм наркоман бе! Аз съм тревоман!" и такъв се хилиш и се кефиш като циганче на найки(nike) или си мислиш, че поумняваш.. поне в моя квартал така ми викат наркоманите като ги заоговря.. хаха, няма такива долни смешници.. крадят от родителите си, дават си компютрите и бижутата на родителите в заложни къщи за трева..
и накрая казват "аз не съм пропаднал".
Мега отвратителните хора, жалки.
Ще ти снимат гъза и ще се види, че си пушил трева, тъпак!
Начина, по който се вижда белия дроб колко замърсен е на ренген и там има петна от боклуците, където има в ла*ната дето пушиш. Или се проверява с миниатюрна камерка.

Дефиниция на думата тъп? - "BЕЗ ЗНАНИЯ"