PDA

View Full Version : Окосмяване



metodi1
12-08-2009, 10:21
здравейте !извиням се че ви занимавам с такива глупости!аз съм момче почти на 16 и имам малак проблем!питам ви вас защото знам че разбирате от такива неща!имам малки черни косамчета на бузите а между тях и руси!мн е грозно но те не са от брадата-не мога да ги бръсна-брадата ще ми стане до очите.... моля ви кажете какво да правя а не ми се дават пари за лазер...да ги скубя ли какво да им правия да ги мажа ли с нещо.... благодаря предварително!надявам се да ми помогнете а не да ме нападнете с напатки както в другите форуми благодаря!!!

bishop
12-08-2009, 17:05
Малки черни косъмчета по лицето. Мога да се сетя за 3 възможни причини:
а)Расте ти брада по бузите.
б)На веждите ти им е станало тясно и са решили да се разположат и под очите ти.
в)Превръщаш се в ууки (за справка Чубака, междузвездни войни).

Струва ми се обаче че е първото. Това че са ти на бузите изобщо не значи че не е брада. Следователно като всеки нормален мъж трябва да ги бръснеш, да си скубеш брадата или да ходиш на лазерна епилация за нея е най-голямата глупост, която съм чувал (добре де, излъгах, най-голямата днес). :lol:

И не, няма да ти стигне до очите, тя не се разпространява така. Когато бръснеш един косъм, той започва да расте по-бързо и става по дебел. Не се размножава. Така че брадата ще ти стигне до там, до където ти е генетично заложено да ти стигне.

Бтв бих ти препоръчал да си вземеш някаква хубава самобръсначка (жилет примерно), ще ти излезе 20тина лева, обаче ще издържи дълго и бръснат добре, за разлика от еднодневките.

daru6a1
12-11-2009, 15:58
Бтв бих ти препоръчал да си вземеш някаква хубава самобръсначка (жилет примерно), ще ти излезе 20тина лева, обаче ще издържи дълго и бръснат добре, за разлика от еднодневките.

;)

RoYaLTy
12-11-2009, 17:46
Хора моля ви оставете шегата настрани. Имам един съученик дето има косми под очите почти дълги половин сантиметър ама са тънки и не си личат много... ама ако ги обръснеш тея косми и ще имаш брада до очите много е лошо
Когато бръснеш един косъм, той започва да расте по-бързо и става по дебел. Не се размножава. Ае брат ти чувал ли си за мъх... по цялото си лице ние имаме така наречения мъх - миниатюрни тънки косъмчета които почти не се виждат и както каза ти като ги обръснем те ще стават по-дебели и по-дебели.Вярно е... самия косъм не се разпространява както ти си мислиш... а защото просто си обръснал и този мъх без да искаш и той е станал по-дебел. Ако не ми вярваш бръсни се всеки път по-челото да видиш какво ще стане... Аз затова много внимавам къде се бръсна за да не ми стане голяма брадата по цялото лице. Имам приятели дето въобще не се замислят, излязъл им мустак и бакембарди пък те си бръснат цялото лице ама като станат на 20 и нещо ще видят последиците.

Така че брат да не земеш да се обръснеш там... ще станеш като АЛФ изчакай компетентно мнение и аз моля за него защото ако и на мен ми излязат там да знам какво да правя.

EarthShaker
12-11-2009, 17:56
дали на 20 или на 23 ше станеш мечка, кво те топли?

AlaBalaa
12-11-2009, 18:23
това май са скулите? там по принцип се прави лазерна епилация защото ще вземе цялото лице да ти стане космато... аз така направих че от едната страна 1вия път като се бръснах се избръснах малко по нагоре от другата и сега едната страна имам черни косъмчета а тогава баща ми вика защо се бръснеш до там малак си и сега се бръсна цялото лице бакенбарди мустак шия брадичка и бузките някъде до линията на устните към ушите не знам дали си ме разбрал та
лазерна епилация е решението

shisharkatapz
12-16-2009, 19:22
Тфа точно са скулите,просто не ги пипай и това е.

simsons
11-17-2011, 20:55
Гледам че темата е от 2009 решил ли си си проблема, че имам съштия ?