PDA

View Full Version : Счупване На Лакътя



adoftw
12-08-2009, 11:39
Здравейте Приятели! Искам да ви попитам нещо:
Значи имам счупване на десният лакът с 2 пирона съм оперираха ме на 19 ноември.
Дали ще се оправя до Март месец защото имам турнир?

Мисля че този раздел е най удачният.





Мерси предварително.

stelit0
12-08-2009, 14:14
мисля, че да :)

CryButWhy
12-08-2009, 20:51
Оо чупил съм ръка много лошо и да ти кажа бях 3месеца в гипс и дори след това 2месеца не барвах нищо .. пазех я като учите си по добре цени здравето си 1 турнир няма да ти избяга + тва като е с пирно ще трябва да ходиш на раздвижване и .. много е трудно за да върнеш работоспособността на ръката трябва много аз първите месеци направо неможех да дигам шише вода доир..

terawatt
12-09-2009, 06:52
Зависи от счупването и рехабилитациите.

clever
12-09-2009, 11:46
Зависи от счупването и рехабилитациите.
++

питай лекаря си

gabi_94
12-09-2009, 12:02
ами тя ръката ти ще се възстанови, но все пак не бива да я натоварваш известно време след това...Какъв турнир имаш? Ако е нещо, от което има шанс да я нараниш по някакъв начин, не ходи на турнира, или гледай да я предпазиш възможно най-много...

lubomirky
12-09-2009, 16:39
Оо чупил съм ръка много лошо и да ти кажа бях 3месеца в гипс и дори след това 2месеца не барвах нищо .. пазех я като учите си по добре цени здравето си 1 турнир няма да ти избяга + тва като е с пирно ще трябва да ходиш на раздвижване и .. много е трудно за да върнеш работоспособността на ръката трябва много аз първите месеци направо неможех да дигам шише вода доир..

земи си пази мозъка, както си пазиш Очите, щото и на него нещо му има :-o

BeCool92
12-16-2009, 20:10
Aбе да не те отчаивам ама забрави за турнири преди лятото..аз си чупих ръка мн лошо и 3 месеца гипс 2 месеца рехабилитации и раздвижване а ем нямах пирони ти щом и пирони имаш..смятай.А е много тегаво после раздвижването,се едно шпагат правиш :D .....e освен ако турнира не е по шах.. :D

fr33runner
12-29-2009, 23:20
Аз имах счупване на 2-те кости,3 месеца гипс.Махнаха ми го на 24 януари 2008 март месец вече тренирах отново(фрийрън).Зависи от теб човече.На мен ми казваха да не се къпа по много време обаче тогава ми беше най-приятно и се къпех през ден по 30 мин.Мисля,че това ми помогна на мен. :D Айде и дано се оправиш :)