PDA

View Full Version : Едно моомче ме хар и само иска да станем гаджета а аз не



tedinka33
12-08-2009, 13:27
проблема е такъв:една вечер си пишехме с едно момче на мойта възраст по скъпеи той ми зададе въпроса коиси харесвам и аз my казах че него тъй като наистина беше така и той ми каза че и той ме харесва ii ме попита дали искам да станем нещо повече от приятели и my отговорих ми добре ii нали на 3тия ден нещо почна да ме дразни..вече не чуствах че го харесвам и нали my казах докато още не е късно нали вече дасе задълбочат нещата my казах че няма да се получи и че не чустам тва което той чъства към мен и т е почна:ама няма нищо на мен ми е достатъно да ме хар и аз викам ми няма да стане стига спри и нали писахме колкото си писахме ii нищо в следващата 1 седмица и вчера ми pr съобщение моля те размисли аз мн те харесвам
ii аз нали my казах че няма какво повече да мисля
какво да равя той още ще напира :?

gab4i7o
12-08-2009, 13:38
Здрасти ! :D
Имах почти същия проблем. Значи едно момче (нека бъде Х)ме харесва, но когато се видим не ме заговаря или нищо аз откъде да знам че ме харесва.
Една вечер ми пише по скайп: О. ако знаеш колко много те харесвам ти си момичето.. бля-бля. Искаш ли да станем гаджета?
Добре разбирам го момчето. Отрязах го най- внимателно, защото просто не го харесвах.

След 2 дена се повтори и аз му казах че ако ми го беше казъл на живо можеше да стане и нещо повече, което си беше чиста лъжа но.. после съжалявах много че го бях казала.НО има още

Мина се 1 месец харесвах вече наистина много друго момче и този Х пак ми предложи по скайп и аз го отрязах и той започна да ми говори как съм можела преди 1 месец да съм му кажела че има някакви надежди, като това не било вярно.
аз слушах слушах и си блъсках главата за това дето съм го казала ама беше късно.

За това поне това не казвай.
:? :? :? :? :? След това аз се вбесих мноого и му казах просот че не ми е разбрал намека ама той продължаваше с това колко ме харесвал и аз просто го заебах като му казах че харесвам друго момче и така.

Мисля си че просто си хвани гадже или ако не можеш(не искаш) помоли някое момче да ти се направи на гадже.

Успех! :-) :-) 8-)

aloveyou
12-08-2009, 14:05
Мисля си че просто си хвани гадже или ако не можеш(не искаш) помоли някое момче да ти се направи на гадже.

Успех! :-) :-) 8-)

+++
Най-доброто решение е това..Ако имаш БФФ,или някой твой братовчед,който той не познава..След като разбере,че уж си имаш гадже - мисля,че ще те остави на мира

Или опитай се да поговориш с него..

ioanamarcheva
01-06-2010, 12:52
и аз к0

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 13:06
фани си гадже и кажи да го ступа или просто некъф приятел да го пречука :neutral: :neutral: :neutral: кое му е сложното ?!?

reini334422
01-06-2010, 15:31
mi prosto mu obiasni spokoino i vnimatelno malko shte mu rabiesh sarceto ama aide sega niama da se muchish :)

Margynka
01-06-2010, 16:00
Според мене просто се дръж безразлично, леко заядливо, ще го потърпиш извесно време докато не си намериш друг и той ще се разкара, а ако е прекалено нахален гаджето ти ще се оправи...

Eagle_13
01-09-2010, 14:19
А защо просто не го блокираш или да си направиш нов скайп ?!!? При положение, че тва е проблема :D

LuxurySk0B
01-09-2010, 18:32
Не ме кефи темата

DuKeNoraD
01-15-2010, 13:20
Не ме кефи темата
8-)

Nesi96
01-20-2010, 21:45
Е кажи му,че вече неизпитваш същото което той изпитва към теб и му предложи да сте само приятели за да не се карате..па ако настоява толкова няма кво да се разправяш с него ако неразбира от дума и направо го разкарай :D

teenems
01-24-2010, 20:24
Ох и аз имах същия проблем ужас е .
Като няква муха ,баахти .
Само дето аз никога не съм го харесвала ,дори за 3 дни .
Просто казваш : "не желая да бъдем нещо повече ,разбери ! "
знам ,че е малко грубо ,но лично аз не обичам да повтарям ;д

beautifullslayer
03-06-2010, 14:09
Здрасти ! :D
Имах почти същия проблем. Значи едно момче (нека бъде Х)ме харесва, но когато се видим не ме заговаря или нищо аз откъде да знам че ме харесва.
Една вечер ми пише по скайп: О. ако знаеш колко много те харесвам ти си момичето.. бля-бля. Искаш ли да станем гаджета?
Добре разбирам го момчето. Отрязах го най- внимателно, защото просто не го харесвах.

След 2 дена се повтори и аз му казах че ако ми го беше казъл на живо можеше да стане и нещо повече, което си беше чиста лъжа но.. после съжалявах много че го бях казала.НО има още

Мина се 1 месец харесвах вече наистина много друго момче и този Х пак ми предложи по скайп и аз го отрязах и той започна да ми говори как съм можела преди 1 месец да съм му кажела че има някакви надежди, като това не било вярно.
аз слушах слушах и си блъсках главата за това дето съм го казала ама беше късно.

За това поне това не казвай.
:? :? :? :? :? След това аз се вбесих мноого и му казах просот че не ми е разбрал намека ама той продължаваше с това колко ме харесвал и аз просто го заебах като му казах че харесвам друго момче и така.

Мисля си че просто си хвани гадже или ако не можеш(не искаш) помоли някое момче да ти се направи на гадже.

Успех! :-) :-) 8-)

за това по скайп не се обсъждат такива работи!
Вече се уляхте с тези виртуални историй. Кой знае от другата страна как се хили :o

Pustinqchka
03-06-2010, 17:17
Първо разбери какво искаш, а не на третия ден да казваш "нещо не те харесвам вече". :lol:

sashit0
03-06-2010, 20:08
Първо разбери какво искаш, а не на третия ден да казваш "нещо не те харесвам вече". :lol:

Правилно ! И аз имах подобен проблем, но аз не харесвах момчето, а то беше пълна досада :lol: Кажи му да те остави и толкоз ! Нищо, че звучи доста грубо ама всичко си има граници :-) :-) :-)