PDA

View Full Version : Закъсах я .....



pastata
12-08-2009, 13:16
Здравейте на всички.Реших да си напиша проблема тука с надеждата някой да ми помогна и надявам се да стане така.Момче съм и кво да ви кажа супер много си харесах 1 момиче .... намерих й skype от общ познат в даскало и й писах .... нали до тука всичко е 6, пращахме си снимки, доста си ми споделяше както и аз на нея, до известна степен, дори и в даскало се поздравяваме, усмихва ми се и така.Проблема ми е в това, че аз и бях намекнал, че ми е симпатична и тя разбра намека и реших да видя какво ще стане ако изчакам .... исках да видя ако не й пиша в skype дали тя на мен ще ми пише защото не искам да съм нахален и си казах тя ако е заинтересована за нещо повече ще пише ... да ама не .... стоим и двамата в skype ама не си пишем, аз имам желание, обаче, просто не искам да съм някакъв натрапник в нейните очи, който само я занимава и точно затова не й писах и чаках да видя какво ще стане .... и така аз си чакам, а тя не ми пише, но пиша ли и аз е мн преказлива, но не мога да разбера защо? защото е заинтересована от мен или просто защото аз съм й писал ... един вид разкарва ме по най-учтивият начин ... мразя нахалните хора и не искам в нейните очи аз да съм такъв, защото вече сиг и пиша 4-5 пъти а тя на мен 0 .... нз нз мн съм объркан и точно заради това пиша тук .... :-k :-k ... ае моля ви се помогнете и наистина не ми пишете ако ще се базикате или подигравате, защото просто сега не ми е до това :-k просто нз кво да правя ....... мерси

antifashionshit
12-08-2009, 13:19
skype = враг номер1 на връзките...

fenastz
12-08-2009, 13:20
Скайп=3ло

прати й :* и (hug) :) и двамата сте на един акъл :?

pastata
12-08-2009, 13:21
е какво да направя като по-друг начин не мога да общувам с нея ..... просто тва е единственият ми шанс да се сближим .... в даскало я я видя на 2 дена 1 път, я не я видя

bloodymirror
12-08-2009, 13:21
Амиииииииииииииииииииииии иииииииииииииииииииииииии ии............ според мен с чакане няма да стане,мой човек ;) кажи й го,ако наистина много си я харесал..тогава ще разбереш! Просто я попитай какво чувства към теб,но първо ти й признай,защото ако те харесва,тя никога няма да признае първа!!!!

AutomatiC
12-08-2009, 13:24
познато

тя също може да се чувства неудобно,ако ти пише,но съществува и варианта,че го прави,защото не те харесва и не иска напразно да те подвежда.покани я да излезете някъде,ако се съгласи значи има надежда,а ако ти откаже пак има два варианта.или е заета или не иска да излиза с теб...

pastata
12-08-2009, 13:24
Амиииииииииииииииииииииии иииииииииииииииииииииииии ии............ според мен с чакане няма да стане,мой човек ;) кажи й го,ако наистина много си я харесал..тогава ще разбереш! Просто я попитай какво чувства към теб,но първо ти й признай,защото ако те харесва,тя никога няма да признае първа!!!!

тя знае, че ми е симпатична .... но до там

Sh@d0w
12-08-2009, 13:34
Амиииииииииииииииииииииии иииииииииииииииииииииииии ии............ според мен с чакане няма да стане,мой човек ;) кажи й го,ако наистина много си я харесал..тогава ще разбереш! Просто я попитай какво чувства към теб,но първо ти й признай,защото ако те харесва,тя никога няма да признае първа!!!!

тя знае, че ми е симпатична .... но до там

Може би очаква да види какво ще предприемеш по въпроса,замислял ли си се?С чакане ще си умреш девствен...

mOBSCENE
12-08-2009, 13:34
Ако си и неприятен тя просто ще спре да ти отговаря

НА колко сте ((: :)

pastata
12-08-2009, 13:38
Амиииииииииииииииииииииии иииииииииииииииииииииииии ии............ според мен с чакане няма да стане,мой човек ;) кажи й го,ако наистина много си я харесал..тогава ще разбереш! Просто я попитай какво чувства към теб,но първо ти й признай,защото ако те харесва,тя никога няма да признае първа!!!!

тя знае, че ми е симпатична .... но до там

Може би очаква да види какво ще предприемеш по въпроса,замислял ли си се?С чакане ще си умреш девствен...

брао брат добре казано, но не съм девствен .... просто с това момиче нз как да подходя ... на 18 и знам звучи малко тъпо на 18 да не мога да се справя сам и ме е срам като казвам, че съм на 18, но .......

Sh@d0w
12-08-2009, 13:41
Еми хубаво.Какво си очаквал като и кажеш че ти е симпатична и да ти се хвърли на врата ли :D Това че не е реагирала остро е добър знак,просто вече подходи малко по директно,по смело ;)Пиши и,защото като мълчите и двамата губиш точки..казваш че ти допада пък мълчиш какво ли ще си помисли.Действай и виж какво ще стане :)

pastata
12-08-2009, 13:46
Еми хубаво.Какво си очаквал като и кажеш че ти е симпатична и да ти се хвърли на врата ли :D Това че не е реагирала остро е добър знак,просто вече подходи малко по директно,по смело ;)Пиши и,защото като мълчите и двамата губиш точки..казваш че ти допада пък мълчиш какво ли ще си помисли.Действай и виж какво ще стане :)

разбирам те ... и да не съм очаквал да ми се хвърли на врата, но разбираш ли някак си търся някакъв малък жест, че има нещо към мен, но не го виждам и това напрао ме убива ...... :( и точно викам ако сама ми пише в skype значи може и да стане нещо .... не че толкова искам да си пиша с нея .... .. нз нз .. на всякакви съвети съм доволен .. просто давайте идеи

ivcheto0o
12-08-2009, 14:06
стига с тоя skype .То ва6то нз какво е на живо само на "здравеи " "здрасти" а в нета неможете с наприказвате.Покания на кафе поговорете наживо.

LeMoi
12-08-2009, 15:22
а ако ти кажа че нищо не разбрах?

dreamer4etoo
12-08-2009, 15:54
razberi kolko 4asa ima i sled daskalo q iz4akai i predloji da se prebirate zaedno(ako ste v edna posoka) i q pitai 4uvstva li ne6to kam teb :grin: i ako kaje da digai kupon :D pak ako ne otkaji sa prosto kolkoto i da q obi4a6

ef4etyYy
12-08-2009, 15:55
а ако ти кажа че нищо не разбрах? случва се 8-)
иначе по темата: действай бе, прави нещо!!! имах и аз един такъв период, един пич ми вика един ден Аз таковата много те харесвах ама ме беше срам да ти напиша еди-кфо си .... и аз :shock:
напиши й в скайпа първо, после я покани да излезете примерно? или като я срещнеш в даскало я питай? спираш я, "здрасти айде на кафе" ... няма от какво да те е срам... напомняй си от време на време че ти е минало времето за срама 8-) все пак си на 18... айде късмет и пиши после кфо си напраил.. :-)

П.П. не се притеснявай, че не ти пише, много такива има 8-) и аз съм така, харесвам някой, ама не му пиша, чакам той да се сети за мен... :?
П.П.2. скайпа верно ебава всичко 8-) :booooomb:

AutomatiC
12-08-2009, 16:18
ами тя на твоята възраст ли е?

DevilWish
12-08-2009, 16:29
Oh oh да ви имам скайп авантюрите . . говорете си ин дъ риъл лайф ;) Не в скайп.Това прецаква всичко ;)
Освен това, това, че не ти пише не значи задължително, че не те харесва, но може да иска просто нея момчетата да я търсят и тн ;)

pastata
12-08-2009, 16:56
аз тва за skype го знам, ама кво да напрая като я срещам от дъжд на вятър и то за 2 мин най-много ... ми иначе май май ще и пиша пак аз / то се е видяло / и някаде посредата на разговотра ще вмъкна кафето ... тай май ще е най-добре ..... пък за тия дет питаха ... по-малка е с 2 години и може би се срамува тя да ми пише ама пък знам ли ....

BloomF
12-08-2009, 17:00
Пак скайп....


Пиши й някой път и накрая на чата й напиши: "Айде чао, пиши някой път ако искаш.."

nezabelejimata
12-08-2009, 17:11
Апффф абе човек какво е това по скайп. Незнам ама ако си "голямо момче" вече трябва да се справяш на живо. Просто отиди при нея заговори я и разбери какво има към теб. :-D

dakata123
12-08-2009, 17:29
На живо му е майката. По скайп нещо няма да се получи, ако смяташ така да стане. Щом тя не ти пише и пиши ти, а щом смяташ за нахално да пишеш на любимия чивек, то........ няма смисъл. Айде не си притеснявай и и драсни по скайпа, а щом тя не ти пише какво искаш, или няма нищо към теб, или е притеснена да не се скарате и т.н. 8-) :booooomb:

pastata
12-08-2009, 18:04
знам ве хора ама кво да напрая като няма време да говоря с нея в даскало ... затва си чатим ... не че го предпочитам тоя скайп .... ае ако моите дайте някои др съвет ... ще съм благодарен :)

Linns
12-08-2009, 22:19
Не и пиши два три дни..
Заговори я в даскалото..

ImmortalForever
12-09-2009, 15:39
Axa.. Скайп значи...

BlueFace
12-09-2009, 16:10
Стегни се е пич.Не можеш да съдиш за мнението и по една програма... :? Ако наистина я харесваш направи първата крачка ;) Няма нужда от размисли просто действай ако те харесва ще ти отвърне (ама не действай в скайп а в реалността разбира се ) ;)

valdesbg
12-09-2009, 17:33
Хихи, скайп викаш :)

Я се стегни и си приказвайте в даскало, стига си си намирал извинения да не я заговориш. По скайп нищо не става. Проумей го.

А и покажи малко твърдост и решителност, кви са тия мрънкащи истории и кифленски приказки.

stylo
12-09-2009, 17:45
познато

тя също може да се чувства неудобно,ако ти пише,но съществува и варианта,че го прави,защото не те харесва и не иска напразно да те подвежда.покани я да излезете някъде,ако се съгласи значи има надежда,а ако ти откаже пак има два варианта.или е заета или не иска да излиза с теб...

Да и аз знам за какво говориш.Единият вариант е момичето да не те харесва и за това да не ти пише ,а другият да те харесва и пак да не ти пише.Просто някои момичета са притеснителни,абе въпрос на принципи. :) Според мен можеш да разбереш само ако говориш с нея НА ЖИВО.Когато се засечете по коридорите и когато я поздравяваш и кажи може ли да те питам нещо и така.В крайна сметка действай,не повтаряй грешките на толкова други :cry:

purpledawn
12-09-2009, 19:12
ами, покани я да излезете и си изяснете всичко...