PDA

View Full Version : Предсеменна течност



habibb
12-08-2009, 14:23
Значи до колкото четох предсеменната течност е нещо нормално за мъжете, но при мен проблема е, че тази течност е доста обилна и всеки път като се възбудя ми оцапва гащите и продължава да излиза от пениса ми в продължение на часове малко по малко. Отделно тази течност се отделя и след еякулация отново в продължение на часове и е супер неприятно. Забелязах също, че когато лежа тази течност продължава да излиза много по-дълго време, отколкото ако се движа. На какво може да се дължи това нещо и как се лекува?

getopa
12-08-2009, 14:58
Ами и аз бях така , но когато започнах да водя редовен полов живот количеството и се намали драстично !

habibb
12-08-2009, 15:09
А преди това мастурбираше ли често?

getopa
12-08-2009, 15:22
Ами ,може да се каже !

habibb
12-08-2009, 15:51
Значи не би трябвало да е от редовния полов живот, след като мастурбирането редовно изпълнява същата функция :?

shisharkatapz
12-16-2009, 20:26
Чекия му е майката,лепи яко и няма да се плашиш :D

t0d1t0
12-16-2009, 21:00
ако искаш отиди се консултирай с лекар най-добре,защото може да е нещо по-сериозно.

habibb
01-09-2010, 09:18
Bump

batkodoki
01-11-2010, 15:18
Значи до колкото четох предсеменната течност е нещо нормално за мъжете, но при мен проблема е, че тази течност е доста обилна и всеки път като се възбудя ми оцапва гащите и продължава да излиза от пениса ми в продължение на часове малко по малко. Отделно тази течност се отделя и след еякулация отново в продължение на часове и е супер неприятно. Забелязах също, че когато лежа тази течност продължава да излиза много по-дълго време, отколкото ако се движа. На какво може да се дължи това нещо и как се лекува?

ВЪЗРАСТ?!

habibb
01-14-2010, 20:00
23

Thinkinman
06-22-2010, 15:21
Мастурбирането в този случай, няма да помогне!

Всяко момче преминава през този етап от живота си. При някои има повече теч, при други по-малко... зависи от човека и сексуалните му преживявания до момента.
Единственото решение на проблема ти, е воденето на полов живот и то по-активен такъв. Най-много би ти помогнала любовната игра и възможността да си "играеш" с по-интимните части на противоположния пол. Свикнеш ли с по-интимните части и намалее ли желанието да си играеш с тях до такава степен, че това да не ти прави особенно впечатление, тоест да се превърне в нещо нормално и обикновено за теб, което става с практика, тоест и време... ще забележиш драстична промяна в количеството на въпросната течност.
Предполагам нещата опират психиката на човек и това как е настроен/предразположен... колко е възбуден и доколко е свикнал с подобните преживявания.

batkodoki
06-24-2010, 23:01
23

хммм... на 23 и щом ЧАК сега ти е направило впечатление - вероятно имаме проблем.

този проблем, когато е проблем е най-често свързан с простатната жлеза, която много често се оказва контаминирана с хламидийна инфекция например. тази гадинка като вътреклетъчна инфекция е крайно трудно изтребима, а най-лошото е, че при мъжете може да протича без да манифестира никакви симптоми десетки години. предлекционното място на инфектиране при момчетата се явява точно простатната жлеза, където при повишена индивидуална чувствителност симптомите могат да отговарят на описаните от теб.

тест за хламидия!!!
и като казвам "тест" - имам предвид НАИСТИНА ДОБЪР КАЧЕСТВЕН ТЕСТ, а не тези правени вече във всяка селска лаборатория с етикета "маркови китове за..."!!!

плюс това: УЗД на корем, тестиси и простата с добра машина, ректален мануален преглед на простата, ако има възможност за ректален УЗД преглед на простата най-добре!

Thinkinman
06-25-2010, 09:03
Явно има друг вероятен и то сериозен причинител на проблема ти... но, предполагам, само в случай, че не си имал интимни преживявания с момиче(та) до момента. Случва се, ако си от по-срамежливите, например, и все още не си правил секс... Не си малък - прецени какъв е твоят случай и изобщо не се колебай да се консултираш с лекар и да си направиш изследванията, споменати по-горе!!

darkPaladin
06-25-2010, 11:08
:shock: лол какви предположения само го плашите

просто е в пубертета няма нищо страшно

то да кажем,че има секрет постоянно да се съмнява за нещо ама няма :shock:



пп
спрете с тоя гугъл