PDA

View Full Version : Само при мен ли ?



xAddicteDx
12-08-2009, 13:40
Тая сутрин се успах и имах точно 10 мин да се опраа, които пред обичайния 1 час не стигат за нищо.. ии така нито се гримирах, нито се изправих, нито се топирах.. абее нищо. Само се облякох и се измих. И ми направи впечателние, че мн повече ме заговаряха и т.н от обикновено :lol: И ся се чудя как така тва стана ?! може би пък аз не се гримирам добре и не си правя хубаво косата и се получава обратен ефект - вместо да изглеждам по-добре ставам изрод 8-) Не зн.. та темата все пак е да ви питам дали и при вас е така, или аз нещо си въобразявам ? :-o

fashionALEX
12-08-2009, 13:44
Ми да ти кажа аз днес се успах и бях без прическа и без грим :-D и после гаджето ми изтресе че съм била красива :shock: :D :D

slynchoo
12-08-2009, 13:49
Има хора,които са по-красиви без грим.
Може и за теб да се отнася това..не знам.
Можеш да си слагаш само спирала.

VilleBaby
12-08-2009, 13:53
Не се е получавал "обратен ефект" при мен :-D
А иначе хубавите момичета са си хубави и без грим , мацко :)
Просто , нали се подчертават красивите нещаа ии така.. :D
Тааа ако се харесваш повече с грим или обратнотоо ходи си така , важното е да се чувстваш добре в кожата си :)

iiirish
12-08-2009, 14:02
Аз не се харесвам с прекалено много грим.
Достатъчно ми е да сложа хубава спирала, фдт който си пасва с лицето ми и малко червило. Останалото като моливи, сенки и очни линии не ме блазни 8-)

xtotix
12-08-2009, 14:20
да, ставало е .Даже ми казаха, че съм била много по-красива без грим :)

anonimchetou
12-08-2009, 14:21
на мен редовно ми правят комлименти когато съм без грим.. и когато косата ми не е топирана.. и с лак и т.н..

teengirl15
12-08-2009, 14:25
Има хора,които са по-красиви без грим.
Може и за теб да се отнася това..не знам.
Можеш да си слагаш само спирала.

Shia
12-08-2009, 15:38
В момента , в който си махнах грима изцяло ме попитаха
-Къде ти е гримът ?

Просто си се показала в нова светлина или са били по общителни този ден.

silwinka
12-08-2009, 15:54
Явно те харесват повече без грим .. помисли над това , понеже аз мразя да слагам грим и всякви цапотийки .. хората са свикнали да ме виждат в такава светлина и ги кефя тъй.. просто при всеки е различно .. пък вероятно да ти се мазнят , кво ся :D

maybeline
12-08-2009, 15:59
амиииииииииииии на мен от скоро ми се получава така.. днеска бях на даскало само със спирала и нали всичко нормално..после излязох след даскало щот бях на сип и вече спиралата не си личеше кой знае колко ама всички по улицата ме гледаха..не знам защо.. и то не само да ме погледнат,а те се заглеждаха :shock: :razz:

InloveAgain
12-08-2009, 16:05
както казаха по-горе.. някои хора просто са по хубави без грим ..

gabi_94
12-08-2009, 16:09
аз сутрин ако имам време си слагам черен молив и очна линия, но ми казаха, че съм по-хубава без тъй че вече не си слагам и като се замисля изглеждам по-добре. Гримът не ми отива особено :D само гланц и тва е :-D

Melanie
12-08-2009, 16:12
На мен само нашите ми казват, че съм по-хубава без грим :D Иначе аз не мога да се въприема без поне черен молив и си мисля, че и с другите е така.

lipstik
12-08-2009, 16:51
Може да прекаляваш с грима или да ти стои смешно косата и за това така е станало.

Luscious_Heart
12-08-2009, 16:53
Ми аз по принцип не си правя кой знае каква прическа, не се и гримирам всеки ден, но... Да кажем, днес станах в 9.30.. Мотах се до 10, направих една нищожна тренировка (затъвам леле :? ), до 11 часа се къпах, после докато отида в баба ми.. Времето лети. :D

dqvolcheto9
12-08-2009, 17:01
и аз днес се успах сложих набързо съвсем малко спирала и си хванах бритона(попринцип никога не го хващам) и отивам аз в даскалото и всички викат ее кфо ти е хубавко така :D