PDA

View Full Version : Подарък за моята най-добра приятелка :)



an1nce7y
12-08-2009, 13:51
Здравейте,погледнах и др теми но реших да пусна още една.....
Значи... Моята наи-добра приятелка скоро има рожден ден става на 15 ..с нея сме заедно от 1 клас .. и ацки много я обичам няма др като нея.... тази година имам желание да и подаря нещу по необикновенно и което да и остан за спомен....
Мислех си Албум със наши снимки и нещо написано под всяка снимка....нооо ми се струва малак този подарък пък и не разполагам с много пари в момента.... моля ви предложете нещо.... :)

MadeOfWater
12-08-2009, 15:23
Колко пари имаш г/д ??

BloomF
12-08-2009, 15:28
Тая тема сякаш аз съм я писала - при мен е абсолютно същата ситуация :D

Ние с още 2 момичета решихме да съберем пари и да й купим преса за коса, тъй като тя отдавна иска, но техните май не и давали, за да не си горяла косата или нещо такова..

an1nce7y
12-08-2009, 15:56
да но пресата е нещо което няма да и остане за спомен......аз искам нещу по оригинално..... :) а колкото за парите.... поне до 30 лв....
Единствената ми идея е Албум с наши снимки и разни споменчета..и да напиша нещо като текс за нас.поднесен със 1 роза ... . Или да напрая клипче с наши снимки ,някои добри песнички така пък ще баде мн лесно да се отърва със 60 стотинки.и ще трябва да добавя още нещо.. Но албума повече ми допада....диска може да се надразка или някаде да се загуби...нз...Вие какфо ще кажете.. :)

slynchoo
12-08-2009, 16:53
ами това с албума ми допада.
Предлагам ти също да й вземеш някакво сребърно синджирче/гривничка/пръстен...
Ти я познаваш най-добре,знаеш какво харесва.

MuTuTyYy
12-08-2009, 17:38
:shock: Не знам защо, но попринцип не обичам когато питат подобно нещо да споменават думата пари. Единственото скъпо нещо, което може да ти кажем са някви гримове или уреди за "разкрасяване" :razz: или нещо златно, сребърно... Тъй че, това с албума ми хареса. Мммм, как може да ни карате да избираме подарък за човек, който не познаваме. Смея да говоря от името на всички, за което се извинявам, може някой да не му харесва. Тъ, да си дойдем на думата. След като вече започнах да пиша :D да кажа, че ако и купиш нявка плюшка няма да я хвърли, изгуби, подпали или каквото и да е :razz: за последното гарант не давам, но аз на момичета зимам задължително плюшки по няколко причини:
1. Обичам да им виждам фейсовете кат видат голяма плюшка :oops:
2. Почти няма момиче, което да не обича плюшки (а ти даже и я познаваш отлично... супер, ти си знаеш)
3. Винаги си слагат плюшлите на видно място и така като ги видят може да се сетят за мен :-D

Мммммммммммм има само един недостатък, след като вече го спомена... плюшките са скъпи. :) Дано съм ти помогнал, измисли начин плюшлата да върви с албума и ще стане :booooomb: :lol: