PDA

View Full Version : за хора от Велико Търново



natity91
12-08-2009, 14:32
Здравейтееее :) Сърдечни поздрави от мене. В училище правим вестник. Едната рубрика е Анкета. За коледния брой анкетата е с тема "Къде и с кого ще празнувате Коледа и Нова година".
Моля тези, които са от ВТ да отговорят кратко на въпросите ми. Имам ограничение от 2 дена, за да приключа и съм малко напрегната.
Отговорите е хубаво да са оформени по един и същи начин, затова ще напиша 2-3 въпроса, на които да отговорите, ако разбира се желаете. :)
1. Имената ви, на колко сте години и от кое училище.
2. Какво са за вас Коледа и Нова година?
3. Къде и с кого ще празнувате празниците ( ако това не е било вашето желание, споменете и къде и с кого сте искали вие )
Много ще съм благодарна, ако помогнете. :-)
Весели празници [!] Мир и любов. :-)

firestone224
12-08-2009, 14:57
:P аз съм Денис,на 15 години от "Старопрестолна гимназия по икономика" (Иконома :D ) За мен тези празници са стархотни.. най-яките.. празнувам ги или с приятели или с нашите... ами това е... :) :) :)

natity91
12-11-2009, 03:18
Добре благодаря. Някой друг ? :-o :oops:

Tempest
12-11-2009, 06:10
от Горна става ли да съм? :D Не уча във ВТ, ама все пак.. съмнява ме да може, но все пак...:

1. Васил, 17, ПГЕЕ "М. В. Ломоносов" Г. Оряховица.. ;)
2. Почивни дни, ваканция, време да осмисля всичко, случило се досега.
3. Най-вероятно с наш'те, макар да исках с приятели да се съберем, но, уви, не могат да се организират :?

dakata123
12-11-2009, 07:57
Здравейтееее :) Сърдечни поздрави от мене. В училище правим вестник. Едната рубрика е Анкета. За коледния брой анкетата е с тема "Къде и с кого ще празнувате Коледа и Нова година".
Моля тези, които са от ВТ да отговорят кратко на въпросите ми. Имам ограничение от 2 дена, за да приключа и съм малко напрегната.
Отговорите е хубаво да са оформени по един и същи начин, затова ще напиша 2-3 въпроса, на които да отговорите, ако разбира се желаете. :)
1. Имената ви, на колко сте години и от кое училище.ми Йордан Колев, ОУ "Д.Благоев"
2. Какво са за вас Коледа и Нова година?коледа за мен е семеен празник, а нова година е за веселие
3. Къде и с кого ще празнувате празниците ( ако това не е било вашето желание, споменете и къде и с кого сте искали вие )на коледа с нашите, а нова година с фр ама на село, че по весело и ш се пребера на другата сутрин
Много ще съм благодарна, ако помогнете. :-)
Весели празници [!] Мир и любов. :-)

gia_sena_mono
12-11-2009, 21:17
:P аз съм Денис,на 15 години от "Старопрестолна гимназия по икономика" (Иконома :D ) За мен тези празници са стархотни.. най-яките.. празнувам ги или с приятели или с нашите... ами това е... :) :) :)
Еееей,един горд икономец! :grin: И аз съм учила там! :)

natity91
12-12-2009, 08:01
Мерси все пак. :) Ще ви включа в броя. :P
Честит първи сняг на търновци.. и изобщо на всички :grin:
Весели празници :-)