PDA

View Full Version : добре ли е да и кажа, че не е станало защото преди това съм



segaevinagi
12-08-2009, 15:22
Започнахме да правим секс с приятелката ми, но на мен не ми ставаше като хората и не се получи... не е така винаги. Мн кофти стана... защото с това момиче щеше да ми е за пръв път (в смисал не като цяло, а само с нея)... Въпроса ми е дали е добре да и кажа, че не е станало защото преди това съм мастурбирал...
И според вас дали ще ми даде друга възможност...

anichka12345678
12-08-2009, 15:31
Започнахме да правим секс с приятелката ми, но на мен не ми ставаше като хората и не се получи... не е така винаги. Мн кофти стана... защото с това момиче щеше да ми е за пръв път (в смисал не като цяло, а само с нея)... Въпроса ми е дали е добре да и кажа, че не е станало защото преди това съм мастурбирал...
И според вас дали ще ми даде друга възможност...
И на най -добрите се случва да не му стане .. поговорете си по тази тема,а щом веднъж е искала да спи с теб ,най-вероятно ще ти даде друга възможност.

anichka12345678
12-08-2009, 15:31
Започнахме да правим секс с приятелката ми, но на мен не ми ставаше като хората и не се получи... не е така винаги. Мн кофти стана... защото с това момиче щеше да ми е за пръв път (в смисал не като цяло, а само с нея)... Въпроса ми е дали е добре да и кажа, че не е станало защото преди това съм мастурбирал...
И според вас дали ще ми даде друга възможност...
И на най -добрите се случва да не му стане .. поговорете си по тази тема,а щом веднъж е искала да спи с теб ,най-вероятно ще ти даде друга възможност.

Roland
12-08-2009, 15:32
А защо въобще си мастурбирал преди това ?
Може да и кажеш, че ти трябва малко нежност, целувки, ласки или защо не френска че да ти... дойде музата

Azgalor
12-08-2009, 15:40
Нормално да ти клюмне щом предварително си го изтощил :D следващия път го изтощавай преди приятелката ти да дойде у вас и да ти каже "Щъ Скъсъм" че да има възможност да почите пък и ще можеш да издържиш повече след това и ще ви е хубаво и на двамата :)
Хайде успех и дано ти върже пак :) :)

Azgalor
12-08-2009, 15:44
ААААА и пич не забравяй да ползваш капут :) защото да не пускаш тема:
"Дали е бременна" :) УСПЕХ!!!

Quasar
12-08-2009, 17:36
Следващия път 2 седмици преди секс даже като пикаеш с 2 пръста...и никви чикии през тия две седмици...за по сигурно че няма да увехне...а на колко беше не каза :?

stefanov
12-08-2009, 17:44
Аве чакайте малко, човека не е казвал, че е мастурбирал, а пита дали да се оправдае с това! 8-)

segaevinagi
12-08-2009, 18:29
Не бе, мастурбирах найстина, :-D , на 19 съм, не ми увехва от възраста сигурно.
Иначе вече и казах, ама в по страничен разговор, говорехме си весели неща и го вмъкнах между другото...
Повече няма да направя тази грешка..., тъпа работа, ама какво да се прави, ако ми даде шанс и успея да я направя дива и щастлива ще е добре :)

t0d1t0
12-08-2009, 20:54
^ споко,случва се,не се отчайвай,ще ти се паднат още много шансове.