PDA

View Full Version : лилави кичури.



InloveAgain
12-08-2009, 15:36
здравейте. значи за Коледа искам да си направя лилави кичури.По принцип косата ми е тъмно кафява ии как мислите ще си пасне ли :? ..
другият ми въпрос е .. чудя се дали да ги правя сама .. или по-добре на фризиор.. и все пак ако ги правя сама бихте ли ми препръчали някава боя :-o

xtotix
12-08-2009, 15:42
първо-мисля че ще ти отиват :)
второ-мисля,че няма нужда да даваш пари за нещо което можеш и сама да направиш .Купи си боя от някой магазин за козметика и пред огледалото.
само един въпрос имам, къде по косата искаш да ги правиш.. имам предвид отгоре ли или отдоло..мисля, че отдолу е много хубаво :)

silwinka
12-08-2009, 15:48
Ще ти отива..спокойно! Яко ще седи според мене..та вземи си боя от фризиор и си направи сама или някой от ваще , на който му се занимава..ако не отиди в фризиорски салон да те направят.. ако дадеш със своя боя сигурно ще ти излезне 17-20 лв .. ( зависи къде отиваш )
а боята струва макс 8 лв .. така че :D ти излиза..около 26-27 лв..(зависи..) така че , по хубаво отиди при специалист , щот ако се наклепаш , после..става лошо! Ама аз съм се правила , и .. си е мания! Успех , надявам се да стане!

InloveAgain
12-08-2009, 15:53
първо-мисля че ще ти отиват :)
второ-мисля,че няма нужда да даваш пари за нещо което можеш и сама да направиш .Купи си боя от някой магазин за козметика и пред огледалото.
само един въпрос имам, къде по косата искаш да ги правиш.. имам предвид отгоре ли или отдоло..мисля, че отдолу е много хубаво :)

Мерси и на двете :-)

Относно въпроса.. ами искам отдоло : )

а къде мога да намеря лилава боя .. влизала съм по магазините ии съм виждала само червено и цикламено : Х

xtotix
12-08-2009, 16:10
аха..супер отдолу и аз искам ама сини :)
а от къде си да знам мога ли да помогна ?

stoney
12-08-2009, 16:14
В магазините за професионални продукти за коса, като Зара например, има всякакви цветове, лилаво, синьо, всичко :)

InloveAgain
12-08-2009, 16:18
аха..супер отдолу и аз искам ама сини :)
а от къде си да знам мога ли да помогна ?

София.. (:

xtotix
12-08-2009, 16:35
аха..супер отдолу и аз искам ама сини :)
а от къде си да знам мога ли да помогна ?

София.. (:

по Младост,по пътеките със сигурност трябва да има ако не поръчай да ти вземе примерно фризьорката ти :)

VilleBaby
12-08-2009, 16:38
Супеер :)
Мисля , че ще ти отива!
:-)

Но те съветвам , ако не се чувстваш сигурна , отиди на фризьор! Да няма неприятни изненади после! :-D
Ии успех :)

InloveAgain
12-08-2009, 16:39
^ о,аз по Младост не ходя :-D

lipstik
12-08-2009, 16:47
Хубаво ще изглежда,но по-добре фризьор да ти ги направи.

chocolatee
12-09-2009, 16:20
Хубаво ще изглежда,но по-добре фризьор да ти ги направи.

+

aloveyou
12-10-2009, 14:41
И аз мисля,че ще си паснат цветовете..Но както вече казаха,ако не си сигурна - отиди на фризьор :-)

Момичета и аз имам един въпрос..Искам да си направя кафеви кичури,но не знам дали ще ми отиде..Косата ми е черна и не мога да реша къде да го направя - горе или долу.. :-o Плс помогнете

Авторке,извинявам се,че питам в твоята тема - но не исках да направя нова :-)

teengirl15
12-10-2009, 14:59
Най-добре е фризьор да ти ги направи.
Оначе мисля, че ще отива. В едно списание гледах някакви тъмно лилави кичури върху кафява коса и седеше много хубаво.

magiiito
12-17-2009, 19:55
обожавам лилави кичури :grin:

CrAzYanDlaZy
12-18-2009, 08:44
има едно момиче от класа ми, което имаше лилави кичури, а косата и беше тъмнокестенява като твоята и й отиваха, така че мисля че и на теб ще ти ходят. :) и те съветвам да отидеш на фризьор ...

DevilWish
12-18-2009, 09:32
Не мога да си го представя.Имаш ли снимка на някой от инет примерно , която си намерила да е някой с лилави кичури ,че искам да видя.Иначе по-добре на фризьор или поне ваще да те правят. :-)

HuHu
04-02-2010, 20:25
И моето момиче има кестенява коса и си направи лилави кичури отдолу.
Много и утива, но в началото и беше малко трудно, защото гбедаше винаги да е облякла нещо лилаво.
На мен лично ми харесва. И тя първо се консултира с фризьорката си и тя и ги направи. И ти може да направи така.

boomboom
04-02-2010, 20:45
Само на мене ли не ми се струва толкова лесно, мацаш се вкъщи и квото стане... Кичурите първо трябва да се обезцветят, което не те съветвам да правиш сама.
Btw, защо първо не пробваш с временни, за да си убедена, че ще ти отива?

dreamer4etoo
04-02-2010, 21:15
сори че използвам чужда тема искам само да попитам а на светло кестенява коса вървяща към руса дали ще отиват лилави кичури? :( а и от къде си ги купувате тези бои временните?

jFoxx
04-03-2010, 10:01
Mацки и аз искам да си направя кичури, но не знам дали ще ми отиват.. лилави или сини, не съм сигурна.. Та.. ето мои снимки, може ли мнение??

http://prikachi.com/files/1479799M.jpg ~~> ухилената, с късата тъмна коса с бретон, бяла широка блуза.. ;дд

http://prikachi.com/files/1479800v.jpg ~~> с телефона и черно-бялите гривни

http://prikachi.com/files/1479801d.jpg ~~> от дясно, с късата коса с бретон

Та.. какво мислите? 8-)

CryToDie
04-04-2010, 10:20
Аз имам коса с тъмнокестеняв цвят и утре ще се постригвам. Искам да си правя и лилави кичури като тебе, но нашите не ми позволяват и затова ще си купя цветен спрей за коса за 5 лв., нищо че е временен :)

sixtenfix
04-04-2010, 10:26
http://prikachi.com/files/1479799M.jpg ~~> ухилената, с късата тъмна коса с бретон, бяла широка блуза.. ;дд
божеее имаш същите пръстени като мойте :grin: до колкото виждам..мн. са яки...да не си от СФ :grin:
иначе да мисля,че ще ти ходят ако ги сложиш и от долу 8)
а бтв може ли да питам някой да знае къде се продават изкуствени кичури,дето само се закачат за косата ти и колко струват..и аз искам лилави ама не искам да рискувам ...

nicolepcd
04-04-2010, 12:34
http://prikachi.com/files/1479799M.jpg ~~> ухилената, с късата тъмна коса с бретон, бяла широка блуза.. ;дд
божеее имаш същите пръстени като мойте :grin: до колкото виждам..мн. са яки...да не си от СФ :grin:
иначе да мисля,че ще ти ходят ако ги сложиш и от долу 8)
а бтв може ли да питам някой да знае къде се продават изкуствени кичури,дето само се закачат за косата ти и колко струват..и аз искам лилави ама не искам да рискувам ...
Аз си бях купувала преди година, може би, черни кичури. :razz: Изкуствени, нали. Бяха 20ст., ужасни. Седят така, все едно са мазани с олио :razz: :lol:

И аз искам лилави кичури, ама косата ми е къса черта и не знам къде да ги дяна, а ми се ще отдолу, ама май ще чакам да ми порасне косата ;д И междудругото... и аз си го представям лесно да си направиш кичури, чак до фризьор да се стигааа ;д;д

viksit0y
04-04-2010, 12:51
И аз исках лилави кичури..вчера си взех няква боя, намацах се, ама не стана кой знае колко добре, щото косата ми е тъмна.. 8-)

soni4kuu
04-04-2010, 14:46
здравейте. значи за Коледа искам да си направя лилави кичури.По принцип косата ми е тъмно кафява ии как мислите ще си пасне ли :? ..
другият ми въпрос е .. чудя се дали да ги правя сама .. или по-добре на фризиор.. и все пак ако ги правя сама бихте ли ми препръчали някава боя :-o
ами според мен точно на такава коса ще отива,но зависи и с какво искаш да ги правиш кичурите все пак-ако е с боя цвета ще е по-ярък ,а ако искаш с кана-според мен повече ще пасва с косата ти нооо ти си решаваш

п.п към модераторите-момичето не пита ли за вече миналата коледа?-според мен тази тема трябва да е вече заключена :-o

awesomesheepy
04-04-2010, 16:36
да не правя нова тема,ще питам тук.
руса съм и искам един лилав кичур отдолу с ПИОКТАНИН.
искам да попитам :
- ще хване ли цветът?
- за колко дни няма да го има?
- ще седи ли добре?
аз искам да го има поне 2 дни..повече не ми трябва.
също как става методът,купувам от аптека - 1 лв г/д , после?

bubs95
04-06-2010, 09:48
ами каде е тая зара?

ansibabyyy
03-09-2011, 08:45
Az sum s cherna kosa i reshix da si naprawq kichuri s pioktanin.. no purwo trqbwa s obezcwetitel.. inache pioktanina ne gori kosata i se maxa sled 1 mesec nqkude ne che se maxa no izblednqwa inache mn qko stawa :P

Sunshin3
03-09-2011, 09:28
една приятелка си прави лилав кичур с ПИОКТАНИН и й поседя доста повече от 2 дена 8-)

пс: яко сатри теми 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Flopper
03-09-2011, 10:01
много отива на по-тъмни коси, но пък трудно хваща боята, а и цветът бързо се измива. А все пак идеята е да седят по-ярки, за да се открояват. Аз се правих преди с лилава боя на Елеа, но фризьорката първо ми обезцвети кичурите, за да хване. После мн бързо избледня цвета :(