PDA

View Full Version : Идеи за нощен клуб в София ( 16 РД)



schmetterling
12-08-2009, 16:36
Здравейте!
Искам да попитам за доволни от заведения/клубове в София :) Рожденият ми ден е след близо 15 дена, но все още не съм избрала място. Бих желала да не е голямо заведението ( 20 - 30 човека ще съм поканила, не искам да изглежда празно, ако се резервира цялото), да сервират алкохол, поп фолк музика и евентуално да дават до след 10 часа да стоим. Благодаря за всяко предложение :)

realantisocial
12-08-2009, 16:42
Кажи в крайна сметка какво си избрала, за да знаем къде да хвърлим няколко ръчни гранати в деня на рожденния ти ден.

schmetterling
12-08-2009, 16:47
Много смешно..
Питам сериозно, всеки иска рожденият му ден да е на хубаво място; ако не се сещаш или не искаш да помогнеш, ще оценя, ако по - добре не коментираш.

SunSmile
12-08-2009, 16:53
Как си представяш да сте в нощен клуб след 22, след като нямате 18?!
Тука правят проверки, че е малък град, ко остава за София?!
Събирайте се някъде на домашно и си правете купона до сутринта!

woshata
12-08-2009, 16:54
Нямаш 18 нали, пф.. разбирам претенции ама чак за нощен клуб .. еми в Тантра може и да ви оставят.. има и чалга, има и алкохол, има и място..

schmetterling
12-08-2009, 16:58
Аз ще си търся с това, естествено, че ще имам претенции към мястото на рождения ми ден, а пък колкото толкова. Просто приятели ми казваха, че в някои заведения не били толкова стриктни, а и е гадно да те изгонят още в 9.30.
За домашно е обмислена идеята, но е прекалено тясно, родителите не разрешават и така :?

ToniStoraro
12-08-2009, 16:59
клуб ако си резервираш - клубовете са големи, наистина трябва да поканиш много хора и няма да ти излезе никак евтино, даже напротив. Фолк клубовете, предполагам, ги знаеш - такива като Дай Дай.
Ако, обаче, искаш да резервираш нещо по тези изисквания, то това не е клуб, а заведение. Потърси си някакъв бар, говори с хората, ако го резервираш - каквато си искаш музика ще ти пуснат. Особено фолк.
Иначе - виж в Гранд Делукс или Дай Дай, ама се съмнявам, че ще ви пуснат по този начин, още по малко ще ви продадат алкохол, че по клубовете следят горе - долу.

realantisocial
12-08-2009, 16:59
Някои неща не се връзват в поста ти. Как можеш да споменаваш в едно изречение, че сте на 16 и искаш да ви оставят до късно, да има чалга и евтино пиене, пък същевременно да е хубав клуб. Нещата не се връзват.
Ае смърт за чалгашарите. К.р, х.й, гной! Алдаберт зафиров. Кръст и Силвестър Сталин през колоните. Бомби. Палежи. Хероин.

schmetterling
12-08-2009, 17:03
Благодаря за идеите.
За другите отново казвам - едва ли и аз искам до 3 часа сутринта, просто да не ни изгонят в 9.30. Например миналата година в едно заведение ни изчакаха да ни приберат към 10 - 10.30. За чалгата искам да стане забавно, а и всеки има право на личен избор.

woshata
12-08-2009, 17:08
Казах ти къде.. или питай във Версай.. и общо взето до тука ми стигат познанията с места дето пускат чалга де.. ноо не очаквай пиенето да ви е евтино. :wink:

schmetterling
12-08-2009, 17:10
Не очаквам и да е евтино / това не ми е 'претенция' /:). Благодаря за идеята и нормалния отговор ;).

mmKamm
12-08-2009, 17:11
Казах ти къде.. или питай във Версай.. и общо взето до тука ми стигат познанията с места дето пускат чалга де.. ноо не очаквай пиенето да ви е евтино. :wink:
Aз до колкото съм чувала за Версай ...едва ли ще мине номера с годините и алкохола. Другото което е...за да го резервира...ще трябва да се оръси яко с кинтите. А за Гранд де лукс (някой спомена) ... тва в момента е най-модното чалга място :lol: Няма шанс.

woshata
12-08-2009, 17:13
Казах ти къде.. или питай във Версай.. и общо взето до тука ми стигат познанията с места дето пускат чалга де.. ноо не очаквай пиенето да ви е евтино. :wink:
Aз до колкото съм чувала за Версай ...едва ли ще мине номера с годините и алкохола. Другото което е...за да го резервира...ще трябва да се оръси яко с кинтите. А за Гранд де лукс (някой спомена) ... тва в момента е най-модното чалга място :lol: Няма шанс.Не съм казала да го резервира, просто всеки път като мина оттам ми се набива в очите оная грозна паркирана лимузина отпред и плакат на някоя силиконка и съм го запомнила 8-) не че съм влизала анатема..

mmKamm
12-08-2009, 17:16
Не съм казала да го резервира, просто всеки път като мина оттам ми се набива в очите оная грозна паркирана лимузина отпред и плакат на някоя силиконка и съм го запомнила 8-) не че съм влизала анатема..
Оо...незнам ... не съм ходила, дори незнам къде се намира :lol: Но са ми говорили за него хора, които слушат моШно чалгия и така. (същата работа е с Гранд де лукс).
Да пробва ... един по-малко. 8-)

woshata
12-08-2009, 17:18
Ааа е може 8-) Но наистина в тантръъ е най-вероятно да не ги изгонят.. смисъъл и аз от приятели съм чувала, че там редовно си влизат непълнолетни без проблем така че.. :booooomb:

antiWHAT
12-08-2009, 17:37
о Пловдив бехме О версай 8)

1 час чалгия и се отказах, метнахме се в некво такси и за 4 лева ни докараха до некъв клуб дето яко ХОУСЕ 8-)

Spider4eto
12-08-2009, 18:21
Eдна позната ми разказваше за някакво турско(?) заведение близко до мола. Повечето нямали 18 пък ги оставили до 5 сутринта. Даже и наргилета предлагали под наем. Името така и не го запомних, защото не ме интересуват такива заведения, но поразпитай може да понаучиш нещо.

cherinka
12-08-2009, 18:53
Нормално вашите да не дават у вас, ма!
Кво е тва "20-30 души"?! Кой нормален човек ще иска да приюти 30 непознати маймуни в дома си?! Че и да ги остави без надзор.


Сега сериозно.
Винаги са ми били смешни хора, които канят по сумати народ по рожденни дни, като може би ако влезеш в болница само 2-3 от тях ще се сетят за теб!

Въобще цялата ситуация е смешна.

И аз съм била на 16г., и аз съм искала да "празнувам със сумати народ в нощен бар,да ми/ни сервират алкохол и да стоим до сутринта".

Искаш ли бар - отивашжс няколко възрастни - забавляваш се.
Искаш алкохол - купуваш си от магазин.

Нали се сещаш, че тия 20-30 души няма цяла нощ да се плюнчат на една водка с един натурален сок! Ако ще и на 10 години да са.

За тия пари ей ти една вила в гората!
Ето ти и един апартамент да го наемеш за 1 месец,пък ако щеш всеки ден си празнувай рожденния ден.

Как да не се дразним и да не те нареждаме като всяка седмица се пускат по 10 теми за празнуване на рд НА ТАЯ СТРАНИЦА?!

woshata
12-08-2009, 18:57
Eдна позната ми разказваше за някакво турско(?) заведение близко до мола. Повечето нямали 18 пък ги оставили до 5 сутринта. Даже и наргилета предлагали под наем. Името така и не го запомних, защото не ме интересуват такива заведения, но поразпитай може да понаучиш нещо.Зенобияяяяяяяяяяяяяя яяяяя 8-) 8-) 8-) 8-) дам, дам там дават алкохол и на 10 годишни.. личен опит празнувах си 15 год рожден ден там :lol: принципно има и билярд некви сепарета бали о ааамаа екстрата с чалгата не знам дали я имаха, щот то там некви дни си имаха и специални програми я ретро музика или некви други па треа да питаш де ама иначе ахъ става кат за пубери къде искат да се натрескат с алкохол.. аааааааааа иии не си зимай малибу ше те одерат от пари :lol:

bloodyF
12-08-2009, 19:17
не съм от софия обаче първо си прецени истинските приятели и само тях покани.Няма да се изръсиш кой знае колко (щото се съмнявам да са повече от 5 човека :д) и ще може да обърнеш достатъчно внимание на "гостите" ти.Докато ако сте 30 дали с абсолютно всички ще разговаряш а “ :?

Pliok0019
12-08-2009, 21:38
Имам представа само за Гранд де Лукс - и там определено няма да ви пуснат.

Моят 16ти рожден ден беше невероятен - най-близките ми приятели (които ще бъдат и на 18тия ми рожден ден след месец), един от най-близките ми хора и тогавашното ми гадже.

balon4eeeee
12-08-2009, 22:25
заведението което ти трябва да ти кажа се казва Амор . В подлеза на НДК
аааааааааай!

mmKamm
12-08-2009, 22:41
заведението което ти трябва да ти кажа се казва Амор . В подлеза на НДК
аааааааааай!
дааааа бе хаахаххахах как не се сетих хахаха
Братовчедка ми преди...година някъде като бях при нея искаше да ме води там :lol: А тя е 93 ... Значи номерът ще мине.

realantisocial
12-09-2009, 00:51
Уошата в Зенобия ли ходиш ве. Аз там цъкам снукър и билиард :D

Pliok0019
12-09-2009, 07:14
Уошата в Зенобия ли ходиш ве. Аз там цъкам снукър и билиард :D
Аз пия снежен воал :-D

realantisocial
12-09-2009, 08:56
Големи пияници всички вее :D

TrustNobody
12-09-2009, 09:03
никакви дискотеки за 16-годишните.
навсякъде правят постоянно проверки,даже в ТАНТРА не пускат вече непълнолетни (до колкото разбрах) :shock:
евентуално може да те пуснат,ако си с фалшифицирана лична карта (риска да те хванат е ОГРОМЕН) или ако примерно са 2-ма човека под 18,а цялата компания са над 18.
знам за Ориент 33,че входа е 5лв,ако дадеш 10 те пускали 8-)
въоще с такива дискотеки не пробвай,шанса да не ви пуснат е огромен.после кво ще правите като сте 20 говеда в 23.30 примерно навън в студа?къде ще отидете?

отивайте в Double Vision или Amor и тва е.

realantisocial
12-09-2009, 09:06
От к'во ще се храни Тантра, ако спрат да пускат хора под 18 ?
Детските дискотеки са решението на проблема на това момиче, само че няма алкохол вътре.
Изобщо цялата тая поквара, която е в тия тъй наречени заведения ме отвращава до ента степен.

FockidyFockFock
12-09-2009, 09:07
ах, тая Зенобия... напоследък започна да се пълни с нахални синчета на богати араби. :(

realantisocial
12-09-2009, 09:12
Аз честно казано само веднъж съм влизал в съседната зала, където реално е "заведението". И то по принуда, но когато видях ценоразписа получих шок !!!
Цъкам билиярдче, но и в залата с игрите се пълни с някви отрепки, които много редовно гризват дървото отпред понеже са много отворени. За съжаление и на билиярдите дигнаха цените...

24white24
12-09-2009, 10:03
ах, тая Зенобия... напоследък започна да се пълни с нахални синчета на богати араби. :(Баххах там е ебати клошарията бе, синчетата на богатите араби висят в Неро и в Марая не в прокажената Зенобия дето се имат за наргиле бар а клиента трябва да им дава акъл как да го направят.... Тук сте се събрали отбор разбирачи..."чувал съм, че във Версай е скъпо"...."В гранд де лукс няма да ви пуснат, там е много модно" Абе вие от гората ли идвате бе, има ли заведение в България където ако подам 50 лева вместо лична карта ще ме питат имам ли 18...

mmKamm
12-09-2009, 10:14
Тук сте се събрали отбор разбирачи..."чувал съм, че във Версай е скъпо"...."В гранд де лукс няма да ви пуснат, там е много модно" Абе вие от гората ли идвате бе, има ли заведение в България където ако подам 50 лева вместо лична карта ще ме питат имам ли 18...
Колко си зле нямам думи. Те са 30 човека по 50 кинта всеки, за да го пуснат = 1500 кинта само за да влезнат. Ти ли ще ги дадеш? Номера е да ги пуснат само с некви уговорки или дори без такива. А не да си плаща за това, защото ще излезне прекалено солено. Така, че ДА във Версай е прекалено скъпо, а в Гранд де лукс няма да ги пуснат.

24white24
12-09-2009, 10:19
Тук сте се събрали отбор разбирачи..."чувал съм, че във Версай е скъпо"...."В гранд де лукс няма да ви пуснат, там е много модно" Абе вие от гората ли идвате бе, има ли заведение в България където ако подам 50 лева вместо лична карта ще ме питат имам ли 18...
Колко си зле нямам думи. Те са 30 човека по 50 кинта всеки, за да го пуснат = 1500 кинта само за да влезнат. Ти ли ще ги дадеш? Номера е да ги пуснат само с некви уговорки или дори без такива. А не да си плаща за това, защото ще излезне прекалено солено. Така, че ДА във Версай е прекалено скъпо, а в Гранд де лукс няма да ги пуснат.Кви 50 лева на човек бе, говоря примерно, кво значи няма да ги пуснат, ами ако ти кажа, че всеки ден има минимум по 15 човек под 18 там и то без да имат големи резервации ? Пускането без уговорка, ще е в нещо тип студентско общежитие...

mmKamm
12-09-2009, 10:22
Кви 50 лева на човек бе, говоря примерно, кво значи няма да ги пуснат, ами ако ти кажа, че всеки ден има минимум по 15 човек под 18 там и то без да имам големи резервации ? Пускането без уговорка, ще е в нещо тип студентско общежитие...
Според мен няма начин. Ако си прав/а значи ... уж най-най-чалга местата са бахти мизерните :lol: :lol: :lol: Щото в едната "Тънка червена линия" не пускат под 18 независимо от молбите, придружителите и т.н.
Смятай хахаххаха

24white24
12-09-2009, 10:24
Кви 50 лева на човек бе, говоря примерно, кво значи няма да ги пуснат, ами ако ти кажа, че всеки ден има минимум по 15 човек под 18 там и то без да имам големи резервации ? Пускането без уговорка, ще е в нещо тип студентско общежитие...
Според мен няма начин. Ако си прав/а значи ... уж най-най-чалга местата са бахти мизерните :lol: :lol: :lol: Щото в едната "Тънка червена линия" не пускат под 18 независимо от молбите, придружителите и т.н.
Смятай хахаххахаНяма значение дали е най-най-най-чалга-рап-поп-ретро или тн. Всичко зависи от това колко си убедителен или това поне говори опита ми до сега. Винаги има начин :)

realantisocial
12-09-2009, 10:26
Щото в едната "Тънка червена линия"
ЕДИНСТВЕНАТА "Тънка Червена Линия".

mmKamm
12-09-2009, 10:29
Няма значение дали е най-най-най-чалга-рап-поп-ретро или тн. Всичко зависи от това колко си убедителен или това поне говори опита ми до сега. Винаги има начин :)
О ! Повярвай ми...аз съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО убедителна ! НЕ съм имала проблеми никога с това, за каквото и да става въпрос. В тоя клуб, за който писах ми се опънаха и номера не мина. В Строежа, където уж не пускат под 18 просто минах покрай охраната с една чаша бира и танцова стъпка , все едно съм си била вътре и никви проблеми. :lol:
Аз предлагам да вземеш ти да ги вкараш във Верасай. 8-)

24white24
12-09-2009, 10:31
Няма значение дали е най-най-най-чалга-рап-поп-ретро или тн. Всичко зависи от това колко си убедителен или това поне говори опита ми до сега. Винаги има начин :)
О ! Повярвай ми...аз съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО убедителна ! НЕ съм имала проблеми никога с това, за каквото и да става въпрос. В тоя клуб, за който писах ми се опънаха и номера не мина. В Строежа, където уж не пускат под 18 просто минах покрай охраната с една чаша бира и танцова стъпка , все едно съм си била вътре и никви проблеми. :lol:
Аз предлагам да вземеш ти да ги вкараш във Верасай. 8-)Аз в смърдящия Версай не ходя, а и не съм им длъжен да ги вкарвам където и да било, въпреки, че срещу един приличен тлъст хонорар може и да размисля :D

ArrowsOfDeath
12-09-2009, 10:38
Аз честно казано само веднъж съм влизал в съседната зала, където реално е "заведението". И то по принуда, но когато видях ценоразписа получих шок !!!
Цъкам билиярдче, но и в залата с игрите се пълни с някви отрепки, които много редовно гризват дървото отпред понеже са много отворени. За съжаление и на билиярдите дигнаха цените...

Стана ми интересно колко на час върви горе-долу билярда в София?

24white24
12-09-2009, 10:41
Аз честно казано само веднъж съм влизал в съседната зала, където реално е "заведението". И то по принуда, но когато видях ценоразписа получих шок !!!
Цъкам билиярдче, но и в залата с игрите се пълни с някви отрепки, които много редовно гризват дървото отпред понеже са много отворени. За съжаление и на билиярдите дигнаха цените...

Стана ми интересно колко на час върви горе-долу билярда в София?В БСД(според мен най-доброто място за билярд) 7(или 7,80 беше забравил съм никога не играя точно час) на час :)

mmKamm
12-09-2009, 10:43
Аз в смърдящия Версай не ходя, а и не съм им длъжен да ги вкарвам където и да било, въпреки, че срещу един приличен тлъст хонорар може и да размисля :D
Срещу един приличен тлъст хонорар и аз ще намеря как да ги вкарам, че и ще ги забавлявам дори :lol:

24white24
12-09-2009, 10:46
Аз в смърдящия Версай не ходя, а и не съм им длъжен да ги вкарвам където и да било, въпреки, че срещу един приличен тлъст хонорар може и да размисля :D
Срещу един приличен тлъст хонорар и аз ще намеря как да ги вкарам, че и ще ги забавлявам дори :lol:Ми сложи си снимки туко виж са се съгласили да ги забавляваш :-o

mmKamm
12-09-2009, 10:47
Щото в едната "Тънка червена линия"
ЕДИНСТВЕНАТА "Тънка Червена Линия".
Не го казах в този смисъл, няма значение. Готино клубче, жалко, че не можах да му се порадвам.





Аз в смърдящия Версай не ходя, а и не съм им длъжен да ги вкарвам където и да било, въпреки, че срещу един приличен тлъст хонорар може и да размисля :D
Срещу един приличен тлъст хонорар и аз ще намеря как да ги вкарам, че и ще ги забавлявам дори :lol:Ми сложи си снимки туко виж са се съгласили да ги забавляваш :-o

Хахах има ли значение как изглеждам. Дори да съм най-голямото зле пак мога и да мога да се забавлявам. Явно пак както винаги не се изразих като хората и стават двусмислици. :-o

realantisocial
12-09-2009, 15:09
Селяния до шия. Но то такава е модата.


Не го казах в този смисъл, няма значение. Готино клубче, жалко, че не можах да му се порадвам.
Аз съм фен и редовен посетител още от първата локация на заведението преди години на Алабин :)

woshata
12-09-2009, 16:58
еми ходя в зенобията да, ама сиг месец не съм стъпвала вече
бтв ескейп ялта и тнт просто няма да са подходящи за момичето, тя иска само да не си тръгнат в 9 30 не да стоят цяла нощ 8-)

Balooon
12-10-2009, 13:28
Версус, Obsession и Зенобия дам - първите две не са много голями, така че може цялото, то и зенобия не е кой знае колко по-голямо де :Д
Иначе The Point е хубаво, но е без чалга и пускат до 22 само

assd
12-10-2009, 16:42
нема такова.
има само за натокани руси кур*и дето да духат им е условен рефлекс вече

24white24
12-10-2009, 22:24
еми ходя в зенобията да, ама сиг месец не съм стъпвала вече
бтв ескейп ялта и тнт просто няма да са подходящи за момичето, тя иска само да не си тръгнат в 9 30 не да стоят цяла нощ 8-)Ти като ходиш в Зенобия и го превъзнасяш толкова много, що се правиш на толкова оборотна та да даваш мнения и за Ялта ? Стъпвала ли си там, не на голямо парти, просто ей така като няма гостуващи диджеи и просто да се видите познатите физиономии ? Айде като почнеш тогава давай мнения кое заведение за кой е подходящо... Момичето ако е решило да похарчи някой лев в Бедрум или нещо по-леко като Планет примерно ще си направи такъв рожден ден та приятелчетата и ще си спомнят с усмивка и възхищение, като са непълнолетни не значи, че са от долнопробната сган ходеща в Амор и Дабъл вижън.

woshata
12-10-2009, 22:28
Къде дадох мнение за Ялта бе, професоре ? Знаеш ли през кое ми е къде ше ходи и къде и как ше си празнува рождения ден, аре къш ходи се заяждай с някой друг, да не съм ходила щот първо даже не знам дали ше ме пуснат, второ нямам пари да ме пуснат и трето.. не си падам чак по такива места. Така чееееееееее не знам кво точно се опитваш да ми кажеш, като тя най-малкото казва заведение където да ги оставят до по-късно, а не където да си ПЛАТИ да я оставят до по-късно.. интерпретации много, а интересното е че пак стигаме до извода, през кура ми е къде ше празнува, през кура ми е и Ялта. :-)

nedosttupna
12-11-2009, 19:37
Тантра , Амор , Double Vision ;]]

ToniStoraro
12-11-2009, 19:50
амор пък е такава дупка. Има, сега се сетих, само дето не съм съвсем сигурен дали беше фолк клуб точно - в Студентски град - Бордо, освен, че е голямо сравнително (все 20 - 30 човека ще събере) е и сравнително евтино. Иначе сега се сещам още за Даймънд, Гранд Делукс, Дай Дай, Хелп (Син Сити, ама там е доста скъпо и е пълен абсурд да влезнете изобщо), Кепитъл, Ориент 33 (там може и да ви пуснат), в Студентски град имаше едно - Скандал, ама не знам още ли работи, сравнително евтино е и има шанс да влезнете, Тантра е малко дупка така, ама не е лошо. Това са добри фолк клубове, само че, предвид възрастта ви не знам дали ще ви пуснат, пробвай се да направиш резервация, ако стане стане.

gsh
12-11-2009, 20:07
Тантра, бате, НАЙ-ГОЛЯМАТА ЦИГАНИЯ ! :D имаше случай едни мангали наръгаха в крака един приятел, само защото колата им станала едно огромно жеуезо, това ден преди дербито 8-)

Бордо е силно, въпреки че е в студентски, където пак е цигания

24white24
12-11-2009, 22:06
Къде дадох мнение за Ялта бе, професоре ? Знаеш ли през кое ми е къде ше ходи и къде и как ше си празнува рождения ден, аре къш ходи се заяждай с някой друг, да не съм ходила щот първо даже не знам дали ше ме пуснат, второ нямам пари да ме пуснат и трето.. не си падам чак по такива места. Така чееееееееее не знам кво точно се опитваш да ми кажеш, като тя най-малкото казва заведение където да ги оставят до по-късно, а не където да си ПЛАТИ да я оставят до по-късно.. интерпретации много, а интересното е че пак стигаме до извода, през "мъжкия полов орган" ми е къде ше празнува, през "мъжкия полов орган" ми е и Ялта. :-)Говориш за себе си в женски род после пък споделяш, че имаш мъжки полов орган, де да знам... Днес бях в ресторанта на езерото Ариана, та управителя на парк кафето там сподели, че в момента е затворил заведението, щото някакви 13-14 годишни си празнуват рождения ден там, та не пречи да идеш да питаш, може и да ти допадне като вариянт ;)

woshata
12-11-2009, 22:10
Ми не знам и аз.. страх ме е да се пипна, че не знам кво ше набарам и съм неориентирана.