PDA

View Full Version : тийнове в Наполи (Италия)



InvaiDeR
12-08-2009, 16:27
::: мхм, ем какво да напиша..? Ако има някои Тийн или някои, които се чувства като такъв, и е от този град.. може да драсне, и ако има желание - lets be friends


ПС: Не съм сериен убиец или темподобни!? :-x
(тъпи коментари си ги заврете от там, кадето сте излезли) :smt045

Linns
12-08-2009, 22:02
:neutral:

InvaiDeR
12-09-2009, 16:51
:neutral: Ти си от тая партия, какво вдигаш рамене :) btw, Milano sux* :wink:

graphicflower
12-09-2009, 22:48
Ей не обиждай Милано, че ще се бием! :D

amk933
12-10-2009, 14:40
:neutral: Ти си от тая партия, какво вдигаш рамене :) btw, Milano sux* :wink:

:lol: :lol: Някой от южна Италия каза на човек от Милано, че градът съкс. Аз съм бил в Италия 2 пъти. Милано и Верона са на светлини години пред Неапол, Рим и т.н.

Linns
12-15-2009, 20:50
:neutral: Ти си от тая партия, какво вдигаш рамене :) btw, Milano sux* :wink:
Ок, шефе..
Щом си казал !
:razz:

Nakadah
12-15-2009, 21:11
:neutral: Ти си от тая партия, какво вдигаш рамене :) btw, Milano sux* :wink:

:lol: :lol: Някой от южна Италия каза на човек от Милано, че градът съкс. Аз съм бил в Италия 2 пъти. Милано и Верона са на светлини години пред Неапол, Рим и т.н.

отиди в Рим
после ми говори...

amk933
12-15-2009, 21:42
:neutral: Ти си от тая партия, какво вдигаш рамене :) btw, Milano sux* :wink:

:lol: :lol: Някой от южна Италия каза на човек от Милано, че градът съкс. Аз съм бил в Италия 2 пъти. Милано и Верона са на светлини години пред Неапол, Рим и т.н.

отиди в Рим
после ми говори...

Ходил съм в Рим... ;) И какво? Не е по-хубаво от в Милано.

В Рим не дай Боже да попаднеш в някоя по-забутана уличка - по-зле е и от в София.

Linns
12-17-2009, 06:02
:neutral: Ти си от тая партия, какво вдигаш рамене :) btw, Milano sux* :wink:

:lol: :lol: Някой от южна Италия каза на човек от Милано, че градът съкс. Аз съм бил в Италия 2 пъти. Милано и Верона са на светлини години пред Неапол, Рим и т.н.

отиди в Рим
после ми говори...

И аз съм ходила в Рим и не е по-хубаво от Милано.. Има много неща - ест, столицата е, но не е по-хубаво .. Плюс това Рим се води в централна Италия, а не Южна.. И между другото ако отидеш в някой град около Рим е доста зле ;)

amk933
12-17-2009, 18:07
:neutral: Ти си от тая партия, какво вдигаш рамене :) btw, Milano sux* :wink:

:lol: :lol: Някой от южна Италия каза на човек от Милано, че градът съкс. Аз съм бил в Италия 2 пъти. Милано и Верона са на светлини години пред Неапол, Рим и т.н.

отиди в Рим
после ми говори...

И аз съм ходила в Рим и не е по-хубаво от Милано.. Има много неща - ест, столицата е, но не е по-хубаво .. Плюс това Рим се води в централна Италия, а не Южна.. И между другото ако отидеш в някой град около Рим е доста зле ;)

То и в самия Рим като излезнеш от центъра е погром като в Бейрут. :lol:

Nakadah
12-17-2009, 18:49
Бил съм и в Рим и в Милано и във Венеция, и на 300 километра южно от Рим, и точката ми беше че не можете да кажете че Рим не става за нищо или че южна Италия не е хубава (Вярно там е мафията, и хората са по-беднички) ама...

amk933
12-17-2009, 20:46
^Никой не е казал, че южна Италия не става....ти се опита да изкараш северна Италия по-зле от южна, което не е така. :)

Nakadah
12-17-2009, 21:05
^Никой не е казал, че южна Италия не става....ти се опита да изкараш северна Италия по-зле от южна, което не е така. :)

извинявай ако не недоразбрал ма май ти беше тоя дето вика че човек от южна Италия не може да каже че Милано е гадно(с др думи казва че Южна Италия не става)

и все пак вие повдигнахте темата и какво вкарвате Български манталитет в Италия, като дори най-бедната точка в Италия е 34268 пъти по-добре от най-добрата точка на България....

Южна италия може да е бедна и да не я харесвате, ма не случайно Италия е с 3-тата най-стабилна икономика в Европа, и 5-та в света....

amk933
12-17-2009, 21:12
^Никой не е казал, че южна Италия не става....ти се опита да изкараш северна Италия по-зле от южна, което не е така. :)

извинявай ако не недоразбрал ма май ти беше тоя дето вика че човек от южна Италия не може да каже че Милано е гадно(с др думи казва че Южна Италия не става)

Тълкуванията ти са мнодо далече от истината. Аз казах, че някой от южна Италия да говори, че в северна е тъпо, е смешно след като един умник изписа Милано съкс. А щом според теб южна и северна Италия са сравними, твой си е проблемът. Икономиката на Италия изобщо не е показателна за състоянието на даден щат. Това е все едно да кажеш, че между Калифорния и Южна Дакота няма разлика...

Nakadah
12-18-2009, 03:00
^Никой не е казал, че южна Италия не става....ти се опита да изкараш северна Италия по-зле от южна, което не е така. :)

извинявай ако не недоразбрал ма май ти беше тоя дето вика че човек от южна Италия не може да каже че Милано е гадно(с др думи казва че Южна Италия не става)

Тълкуванията ти са мнодо далече от истината. Аз казах, че някой от южна Италия да говори, че в северна е тъпо, е смешно след като един умник изписа Милано съкс. А щом според теб южна и северна Италия са сравними, твой си е проблемът. Икономиката на Италия изобщо не е показателна за състоянието на даден щат. Това е все едно да кажеш, че между Калифорния и Южна Дакота няма разлика...

ех, Българския(този на селяниет) манталитет пак ме полази

за да сложа точката ще ти кажа че това не е америка и няма щати а е 1 цяла държава(Италия)...

amk933
12-18-2009, 11:42
^Никой не е казал, че южна Италия не става....ти се опита да изкараш северна Италия по-зле от южна, което не е така. :)

извинявай ако не недоразбрал ма май ти беше тоя дето вика че човек от южна Италия не може да каже че Милано е гадно(с др думи казва че Южна Италия не става)

Тълкуванията ти са мнодо далече от истината. Аз казах, че някой от южна Италия да говори, че в северна е тъпо, е смешно след като един умник изписа Милано съкс. А щом според теб южна и северна Италия са сравними, твой си е проблемът. Икономиката на Италия изобщо не е показателна за състоянието на даден щат. Това е все едно да кажеш, че между Калифорния и Южна Дакота няма разлика...

ех, Българския(този на селяниет) манталитет пак ме полази

за да сложа точката ще ти кажа че това не е америка и няма щати а е 1 цяла държава(Италия)...

До селския ти манталитет явно не е достигнало що е то сравнение...

И не съм българин, селянино... ;)

Италия е разделена на 20 региона. Южните са по-зле от северните. Същото като в Америка. Източните и западните са по-добре от централните щати. Пак ли не разбра сравнението? :?

Поне като ще се заяждаш не проявявай висш тъпизъм.

И по злостните ти, хапливи коментарчета във всяка тема си личи кой е с махленски манталитет, така че не ми говори за това, ако може...не си ти човекът просто.

Linns
12-18-2009, 13:16
Nakadah, дори в учебниците по география го пише..
Спомням си в 7ми или 8ми клас учихме 20тте региона и самият учебник ни определяше Южна Италия като част от държавата която няма нищо общо със Северната..