PDA

View Full Version : Защо ми излизат бели, миришещи неща в слабините след кола ма



neznaq
12-08-2009, 16:29
Здр, след като си направя кола маска на слабините (без тестисите) и почва да ми мирише на многооо гадно областта и се появяват едни бели гадно миришещи неща (като мръсотийки) :shock: Може ли да е защото мажа областа с крем здраве :-o

scanadal
12-09-2009, 08:04
Е какви са тея неща?Пъпки ли е,натрупване от крема дето се мажеш по кожните гънки или просто не се къпеш :-D
Аз също си правя кола маска,излизали са ми пъпчици,но беше в началото когато кожата ми не беше свикнала с това.Сега такива проблеми нямам.След кола маска се измии с неутрален сапун(бебешките например),подсуши и сложи пудричка Topocin.Би трябвало да успокои кожата.
И все пак кажи кви са тея бели неща :-o

EarthShaker
12-09-2009, 08:43
omggg колко си гнусен :&&&& ще поварнаааааа :? :booooomb:

а ти колко си тъпаа.. ще повърна

neznaq
12-09-2009, 10:25
Не пъпчици, а едни бели акто натрупвания или така нареченото "миренце", но хигиената си я имам не е заради нея...

neznaq
12-10-2009, 08:13
Нз ако за тебе е гнусна не я чети, аз питам сериозно !

clever
12-10-2009, 10:42
не разбра ли че си ГНУСЕН да не говорим че темата ти е пълна ебавка :? :-x :-x :-x :-x

остана да опишеш и миризмата :& :& :lol: :shock: :?
ти си толко зле че няям думи ..

авторе
може да са някакви гъбички
няма как да ти помогнем освен да ти препоръчаме да отидеш на кожен лекар(първо при опл)
успех :)

neznaq
12-11-2009, 10:42
Значи след кола маската да си слагам бебешка пудра така ли ?

SuNsHiNe6
12-29-2009, 18:01
Отиди при личния лекар да ти даде направление :-o

eXpl0d3
12-29-2009, 19:31
omggg колко си гнусен :&&&& ще поварнаааааа :? :booooomb:

хаха ти си мн тъпа и гадна проста мизерна малоумна овца да еба тъпото ти животно да еба ко е ебавка е пача гадна? Мислиш ли че някой го ебе за твойто мнение ве.. е такива като тебе са остатака на обществото :razz: