PDA

View Full Version : Moже би често рещтан проблем....



bokitooo
12-08-2009, 16:41
....................

ef4etyYy
12-08-2009, 16:45
кажи й.. най-много да ти лепне един шамар, ма то па ние момичетата колкото силно удрямее направо ви почупваме :lol: няма смисъл да си мълчиш, после ше съжаляваш :booooomb:

DevilWish
12-08-2009, 16:45
Oх искаш да си й поредния ли?Тя сигурно на всички им вика "Обичам те" . .

ef4etyYy
12-08-2009, 16:47
Oх искаш да си й поредния ли?Тя сигурно на всички им вика "Обичам те" . . това е втория вариант- да се откажеш

InloveAgain
12-08-2009, 16:47
, но тогава бях малък глупак и нямах смелост да ида и да и кажа в очите че я обичамхахахахаха извинявай не се сдържах.. :-D

ти знаеш ли аз на колко хора пращам прегръдки по скайп , но тва НЕ означава,че ги харесвам..явно приемаш нещата по начина,който на теб ти се иска ,а да си много далеч от истината.
Какво знаете вие на 13 бее :? боже..

BloomF
12-08-2009, 16:48
Oх искаш да си й поредния ли?Тя сигурно на всички им вика "Обичам те" . .

Ей това нещо трябва яко да си го набиеш в главата!! Тя такава, тя онакава.... тя ако не друго е бъдеща курва 8)

ef4etyYy
12-08-2009, 16:48
, но тогава бях малък глупак и нямах смелост да ида и да и кажа в очите че я обичамхахахахаха извинявай не се сдържах.. :-D

ти знаеш ли аз на колко хора пращам прегръдки по скайп , но тва НЕ означава,че ги харесвам..явно приемаш нещата по начина,който на теб ти се иска ,а да си много далеч от истината.
Какво знаете вие на 13 бее :? боже.. тоя скайп ме плаши все повече :-o :shock: :shock: :shock: :booooomb:

InloveAgain
12-08-2009, 16:51
, но тогава бях малък глупак и нямах смелост да ида и да и кажа в очите че я обичамхахахахаха извинявай не се сдържах.. :-D

ти знаеш ли аз на колко хора пращам прегръдки по скайп , но тва НЕ означава,че ги харесвам..явно приемаш нещата по начина,който на теб ти се иска ,а да си много далеч от истината.
Какво знаете вие на 13 бее :? боже.. тоя скайп ме плаши все повече :-o :shock: :shock: :shock: :booooomb:

абе мани..децата тотално се объркаха :Д

sladur4etyYy
12-08-2009, 16:53
не че искам да те отчайвам, но не мисля, че ще ти се получи.

bokitooo
12-08-2009, 16:59
..........

ef4etyYy
12-08-2009, 17:00
, но тогава бях малък глупак и нямах смелост да ида и да и кажа в очите че я обичамхахахахаха извинявай не се сдържах.. :-D

ти знаеш ли аз на колко хора пращам прегръдки по скайп , но тва НЕ означава,че ги харесвам..явно приемаш нещата по начина,който на теб ти се иска ,а да си много далеч от истината.
Какво знаете вие на 13 бее :? боже.. тоя скайп ме плаши все повече :-o :shock: :shock: :shock: :booooomb:

абе мани..децата тотално се объркаха :Д то ние 'щото сме старците :razz: :booooomb:

lipstik
12-08-2009, 17:09
Взе един нож и започн да си реже ръцете ( не да си ги разрязва ) предполагам знаете какво имам предвид ( тогава плаках 3 часа).... БЯх много разстроен..

Какви са тези глупости?По-добре изобщо не се занимавай с такава откачена,пък и ти си малък,едва ли наистина я обичаш.
Намери си по-святно момиче.

PsychologicalDisorder
12-08-2009, 17:10
"рещтан"
ъъъ...

Bellatrix
12-08-2009, 17:11
Хахахаха :D Тая е на 13, а преди година "започнала да ходи по момчета". На 12 ли :D ? Представям си за какво момиче си говорим.
и се била режела, нз си какво... тая до 4 години ще свърши в психиятрията с бебе на ръце.

bokitooo
12-08-2009, 17:14
.............

Bellatrix
12-08-2009, 17:16
Офф съжелявам че ви занимавам с глупости....просто имах нужда някои да каже нещо защото ми писна...
Малък си, това ти е първата несподелена любов, спокойно - ще мине. Някои неща човек трябва да ги изживее просто. ;) А тая е такъв образ, че просто... гнус ме е от такива индивиди.

MaLkaTa_LaDy
12-08-2009, 17:20
Чети межди редовете. Момичето иска да привлече вниманието на всеки: Казва обичам те за щяло и нещяло, реже си вените демонстративно, сменя гаджетата през 1-2 седмици. Мисля, че е явно. А ти за да не си поредният трябва първо да я заинтригуваш с нещо, да и хванеш окото, така че да иска да тръгне с теб, а после да и покажеш, че не си лесен. Общо взето трябва да си играеш с нея, така както тя си играе с момчетата. Не е сигерна стратегия, но друг начин не се сещам.

А между другото да те попитам, какво точно харесваш в нея?

bokitooo
12-08-2009, 17:40
...................

dakata123
12-08-2009, 17:45
Кажи и "имам симпатий към теб, не не не аз.... ОБИЧАМ ТЕ" и после и го докажи с целувка. :-)

infatuation
12-08-2009, 17:56
боже.. в единия момент е влюбен,а в другия не я познавал.. тръгнал обич да търси..


epic fail..

sladur4etyYy
12-09-2009, 17:48
Кажи и "имам симпатий към теб, не не не аз.... ОБИЧАМ ТЕ" и после и го докажи с целувка. :-)

?! :razz: