PDA

View Full Version : и се харесваме



thegirl73
12-08-2009, 17:57
здр Докторе.. имам един проблем, които за момента е мн важен за мен.. ще се опитам да буда кратка.. та аз съм на 13 год. и се харесваме със едно момче което е на 18.. всичко м.й нас е ок,само че искам майка ми да го приеме.. но тя казва че е мн голям и какви ли не др неща.. но аз знам какъв е той и се чувсвам добре със него : )) моля ви за съветтт ..

bloodymirror
12-08-2009, 18:02
Виж..сега ти се чувстваш ''НАЙ-ДОБРЕ с него'',''не можете един без друг''.. но в повечето случаи увереността изиграва лоша шега..
е,естествено наистина той може да е мил с теб и действително да те харесва и обича.. но винаги имай едно на ум!!!! А и не е зле да се вслушваш понякога в съветите на майка си..колкото и да ти се струва нелепо,в повечето случаи те познават.. ;)

bloodymirror
12-08-2009, 18:04
Виж..сега ти се чувстваш ''НАЙ-ДОБРЕ с него'',''не можете един без друг''.. но в повечето случаи увереността изиграва лоша шега..
е,естествено наистина той може да е мил с теб и действително да те харесва и обича.. но винаги имай едно на ум!!!! А и не е зле да се вслушваш понякога в съветите на майка си..колкото и да ти се струва нелепо,в повечето случаи те познават.. ;)

aloveyou
12-08-2009, 18:27
Виж..сега ти се чувстваш ''НАЙ-ДОБРЕ с него'',''не можете един без друг''.. но в повечето случаи увереността изиграва лоша шега..
е,естествено наистина той може да е мил с теб и действително да те харесва и обича.. но винаги имай едно на ум!!!! А и не е зле да се вслушваш понякога в съветите на майка си..колкото и да ти се струва нелепо,в повечето случаи те познават.. ;)

+++
Съгласна съм !!!
+
Ти си на 13,а той на 18 :shock: :shock: ...Не мисля да се получи нещо "сериозно" между вас..Той е вече пораснал достатъчно,а ти си все още дете.. (но това си е мое мнение,дано не ми се обидиш)

stelit0
12-08-2009, 20:37
На бас че вече изка да прайте секс 8)

thegirl73
12-09-2009, 13:34
emi ot tova koeto do sega mi e pokazal mislq 4e izpitfa su6toto kymm men,... ;ddd kolkoto i naivno da zvu4i... no ne si mislete 4e kato sam na 13 a toi na 18 6te pozvolq da si me budalka :D v nikakav slu4ai.. i vse pakk.. vqrvam mu no si imam vinagi 1 % 4e moje da ne e taka . .

aloveyou
12-09-2009, 14:01
emi ot tova koeto do sega mi e pokazal mislq 4e izpitfa su6toto kymm men,... ;ddd kolkoto i naivno da zvu4i... no ne si mislete 4e kato sam na 13 a toi na 18 6te pozvolq da si me budalka :D v nikakav slu4ai.. i vse pakk.. vqrvam mu no si imam vinagi 1 % 4e moje da ne e taka . .

Ами внимавай..За секса изчакай поне 2-3 години 8)

Вярваш му,но може и да не е така :lol: - и ти не си сигурна :lol:

thegirl73
12-09-2009, 14:09
moje bi si malko prawa... :D wqrwam mu, no moje bi prosto we4e mi e pisnalo da me lujat i zatowa we4e trudno se wurzwam ;dd no se pak si mu wqrwam :D:D

PhantomAR
12-09-2009, 20:57
Искам гумено патенце! Искам плюшеното мече, където е 2 пъти по-голямо от мене! Искам цици! Искам хубаво тяло! Искам готин пич! Искам да не ме лъжат! Искам да ме обичат! Искам вибратор! Искам секс! Искам...
-А да ти сваля луната, искаш ли?
100% ще ви се стори извън темата, това горе, но си е съвсем в темата, просто му дайте повечко мисъл от обикновенните тъпизми, където четете.

Момиче, пробваш - не става, пак пробваш - пак не става. Отново пробваш и пак не става, ами ще пробваш докато не стане! :)

thegirl73
12-10-2009, 11:03
мисля, че не успях да ти разбера много,много мисълта :(

YouKnowImBetterThanYou
12-11-2009, 01:26
На 18 няма начин да не иска секс. Просто иска да отвори млада слива, а ти си достатъчно наивна да си мислиш, че ще си по-зряла ако ходиш с батко. И в двата случая силата на чувствата е силна. В неговия силата на амбицията да те чука, а в твоя силата на илюзията, че вече си супер зряла. Замисли се обаче дали ако действително беше толкова зряла щеше да ти е необходимо да го доказваш. На 13 си все още дете!

Sunshineeee
12-11-2009, 13:55
Всичко , което той търси е .. секс :?

chereshkaa
12-11-2009, 16:04
Всичко , което той търси е .. секс :?
+

Nakadah
12-13-2009, 04:26
Всичко , което той търси е .. секс :?
+

18 годишен да чука 13 годишна?? :shock: :shock:

тоя трябва верно да е яко грозен и загорял

1989mitty
12-13-2009, 10:13
според мен не е така.Доста е силна връзката м/у двамата,обаче ще дойде време на единия от двамата да му омръзне след най-много година.По вероятно е малката да иска нещо различно.

Sunshineeee
12-13-2009, 10:25
Всичко , което той търси е .. секс :?
+

18 годишен да чука 13 годишна?? :shock: :shock:

тоя трябва верно да е яко грозен и загорял

Има ги и такива ..

barbiexD
12-13-2009, 14:44
Ами...ти си на 13 той на 18 малко странно ми звучи но щом се обичате...! :-)

barbiexD
12-13-2009, 14:45
Но както казаха няколко човека е вярно че почти винаги когато момчето е по-голямо то мисли за...секс :D :D :D :D :-D

xterm
12-17-2009, 20:49
винаги когато момчето е по-голямо то мисли за...секс :D :D :D :D :-DПо тая твоя логика, аз като съм на 18, трябва да обичам нещо на 25, само за да докажа че не е заради самото ебане :D :D

barbiexD
12-18-2009, 20:41
Не,искам да кажа че тя е на 13 а той на 18 :D :D :D :D

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-18-2009, 22:08
Според мен,разликата от 5 години никак не е голяма,но когато ти си на 13,а той на 18 нещата стоят малко по-различно,тъй като ти тепърва навлизаш в живота,най-вероятно си 7ми клас ,а той завършва ти трябва да си залягаш на учението и най-вероятно това иска и майка ти,а иначе една такава връзка е напълно възможна,стига ти да познаваш човека,да си напълно сигурна в това ,което има между вас...


Относно коментара,че когато момчето е по-голямо обикновено мисли за секс,то това на всички мъже им е вродено,от 12 нагоре всички се мислят за големите е--чи

stefanov
12-19-2009, 11:05
emi ot tova koeto do sega mi e pokazal mislq 4e izpitfa su6toto kymm men,... ;ddd kolkoto i naivno da zvu4i... no ne si mislete 4e kato sam na 13 a toi na 18 6te pozvolq da si me budalka :D v nikakav slu4ai.. i vse pakk.. vqrvam mu no si imam vinagi 1 % 4e moje da ne e taka . . ЛАТИНИЦА = БАН!

stefanov
12-19-2009, 11:07
здр Докторе.. имам един проблем, които за момента е мн важен за мен.. ще се опитам да буда кратка.. та аз съм на 13 год. и се харесваме със едно момче което е на 18.. всичко м.й нас е ок,само че искам майка ми да го приеме.. но тя казва че е мн голям и какви ли не др неща.. но аз знам какъв е той и се чувсвам добре със него : )) моля ви за съветтт ..Добре ще се чувстваш, докато не те вкара в леглото и си завре педофилския 'yй в задника ти. :lol:

ЕДИТ: После ще ходиш с патерици и ще сядаш на възглавници, а от гъза ти ще тече кръв. Осъзнай се, гаджето ти е педофил и е с тебе за да те чука.

thegame94
12-19-2009, 13:38
Родителите ти са прави! Приеми го...много си малка. Ти си още момиче а той е мъж. Пък и се сложи на негово място, колкото и да те харесва или обича, как ще реаргират неговите приятели? Може да не го показват. но повярвай мислят си го. Представи си, както сега си на 13 години да излизаш с някакъв 7-годишен първолак...какво мислиш?
Вярно е че за любовта граници няма, но все пак той е много по-голям от теб. Друго е ако ти си на 25 а той на 30. Схващаш ли?
Аз лично съм съгласен с родителите ти. :)