PDA

View Full Version : Някой друг лев от интернет



gfnl
12-08-2009, 17:30
Здравейте!
Ако искате да направите 60тина лева отгоре на месец, четете надолу. Става дума за сайт, в който ви се плаща, за да пишете коментари към различни продукти.
Първо да започнем с регистрацията. Всеки акаунт трябва да бъде одобрен. За да стане това, трябва да напишете няколко изречения за вас. Нещо такова ще свърши работа:
"Hello!I am Ivan. I'm living in Sofia,Bulgaria.I am working as a webmaster for 4 years now.I have experience with different products, such as e-books and tutorials about affiliate marketing,hosting services,etc.I would love to help the growing community."
Продуктите, за които пишете ревюта са най-общо казано на тема печелене на пари онлайн. За да получите пари за коментара си, той трябва да има над 100 думи. За всеки коментар получавате 0.5$. Ако сте първия или втория, пишещ коментар, получавате бонус и вземате съответно 1.5$ и 1$. Към всеки коментар се дава и оценка (от A до F ), която ви носи 0.1$. Може да оценявате и без да пишете коментар. Естествено шанса да сте ползвали нещо е нищожен, затова когато пишете взимайте идеи от други коментари, но недейте да ги копирате. Можете да гласувате доколко полезни са ви чуждите коментари като за това получавате 1 цент. Но не очаквайте да получите плащане ако единствено оценявате. Задължително трябва да се пишат и коментари.
Плащането става през PayPal, като минималната сума е 20$. На мен ми трябваха пет дена, за да ги направя. Парите се превеждат след около 24 часа.
Линк за регистрация: www . imreportcard . com/r/dido2905 ( изтрийте празните пространства )
Снимка на първото ми плащане:
img687 . imageshack . us/img687/5563/imrc . jpg ( изтрийте празните пространства )

Cybershot
12-08-2009, 17:39
от тук се регистрирвайте:
http://www.imreportcard.com/
В противен случай ще станере реферал на автора на темата, т.е. ще работите за него, някакъв % той ще прибира от вас.

Eddie
12-08-2009, 20:58
Аз на такива сайтове им викам "работа за хора без работа".

Смисъл вместо да намериш нещо по-полезно което можеш да свършиш си губиш времето с глупости, печелейки жълти стотинки... Ако беше толкова лесно да се издържаш от такива работа то всеки щеше да я върши.

Аз лично съм се пробвал в подобни сайтове преди няколко години и резултата беше 3 напълно пропиляни и изубени дни.

По-добре си намерете някаква по-полезна работа като да почистиш двора на баба за някой друг лев. Така ще се изкара повече.

ПС: Изреченията които е написал афтора и трябва да се представяме с тях направо показват колко се е занимавал човека с компютри като не знае как се отделят думите от запетайките и другите препинателни знаци...