PDA

View Full Version : Да продължа ли?



Gerityyy08
12-08-2009, 18:24
Здравейте! СЕга ще ви разкажа една история, която се разви в 2-3 години насам.Преди 3 години имаше една екскурзия в училище...Но както и да е..Една моя приятелка харесваше едно момче и то също нея..Не го бях виждала до сега, но много ме впечатли.НЕ беше нищо особенно , но ми хареса.ТЕ си станаха гаджета, а аз тайничко го харесвах.След като екскурзиять свърши, той ми призна, че много ме харесва и аз също...Станахме си гаджета..Прекарвахме си прекрасно, но ето, че дойде и мигът на раздялата, той ми каза, че е объркан и аз ... му казах, ч щом така иска, не мога да го спра.Минаха 2 години , а през тези 2 години аз безумно го обичах..Един ден по скайп го запознах с най-добрата ми приятелка..Каточели се харесаха..Но това харесване се превърна в любов, която не мога да спра...Те се обичаха , а аз страдах..Скарах се с нея за това, което направи!..ТЯ ми каза, че живота е такъв..Известно време бях в лоши отношения с нея..С него се скарах заради една неприятна случка..ТОй се опита да ме скара с всички мой приятели с измислени глупости , на които някой повярваха..Отвратих се от него..След време се влбих в едно момче от моя клас...Страхотен е..СЕга се чувствам по-добре!но съм много огорчена! А въпросът ми е, да продължа ли напред и да се сдобря с момчето и ,,приятелката ми или да продължа и да ги оставя тотално.....Може да ви се струва тъпо, но имах нужда да споделя и не желая да получавам упреци, а съвети

w0sh
12-08-2009, 18:26
да

Valento
12-08-2009, 18:28
Ако продължиш да се бориш с онези двамата ... само на себеси ще навредиш ... гледай си сегашната връзка с новото момче и бъди щастлива ... отмъщението е до време след като отмъстиш какво мислиш че ще постигнеш .. нищо!..гледай си живота и само напред!!

Gerityyy08
12-08-2009, 18:30
Мси, че ми дадохте дтговори, но чакам още :shock: :o :razz: :oops:

Linns
12-08-2009, 22:28
Ако продължиш да се бориш с онези двамата ... само на себеси ще навредиш ... гледай си сегашната връзка с новото момче и бъди щастлива ... отмъщението е до време след като отмъстиш какво мислиш че ще постигнеш .. нищо!..гледай си живота и само напред!!

Kukumqvka
12-08-2009, 23:40
Остави ги онези двамата.Продължавай в сегашния дух.

ManiaSpiritY
12-09-2009, 07:59
На приятелката й прости -права е ,живота е такъв.А момчето го заеби и продължавай с новия 8)

aloveyou
12-09-2009, 08:07
Абе всичко се връща.Ти си взела приятеля на приятелката си,след,което на теб ти е бил отнет от друга.Стига си си губила живота в отмъщения,няма смисъл.Остави ги да бъдат щастливи...а ти продължи напред.

М`да - вв този живот живот всичко се връща !!! 8)
Както казаха - спри да се занимаваш с двамата,а продължавай да си с новото момче :-) и бъди щастлива :-)

Gerityyy08
12-09-2009, 18:54
Хора, благодаря ви! Но моята цел не е да им отмъстя, а дали да им простя оставяйки ги в сянка :shock: #-o #-o :neutral: :smt052 :smt021

purpledawn
12-09-2009, 19:01
игнорирай ги онези двамата, намери си истински приятелки и бъди с другото момче ! (::

Valento
12-09-2009, 19:10
Хора, благодаря ви! Но моята цел не е да им отмъстя, а дали да им простя оставяйки ги в сянка :shock: #-o #-o :neutral: :smt052 :smt021
Да , прости им за да не ти тежи на душата и да си спокойна ... кажи си . майната му и тва е ... пък каквото ще да става :)

slynchoo
12-09-2009, 20:08
Забрави за това момче и за въпросната приятелка.
Горе главата и това е. ;)

PurpleDream
12-09-2009, 21:39
what ever...

F_CK_all_I_need_is_U
12-09-2009, 22:17
да те пита човек, що го запозна с най_добрата фр :D :D :D

t0d1t0
12-09-2009, 22:56
http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/b030.gif

sunshinepp
12-10-2009, 06:17
оки .. айде да денсиме искате ли :lol:

fire_cat
12-10-2009, 11:20
Ясно, че ти е било много тежко.. Аз доста пъти съм казвала, че да се скараш с приятелка заради момче е пълна глупост... Но явно не всеки мисли така. После това, което се е опитал да направи той, т.е. да те скара с приятелите ти, е направо много егоистично, къв му е проблема!?!
По-добре продължи напред без да мислиш за случилото се, пък ако някой иска да се сдобрява с тебе - да го направи той.

Gerityyy08
12-10-2009, 17:17
игнорирай ги онези двамата, намери си истински приятелки и бъди с другото момче ! (:: много мерси :)

Gerityyy08
12-10-2009, 17:19
Ясно, че ти е било много тежко.. Аз доста пъти съм казвала, че да се скараш с приятелка заради момче е пълна глупост... Но явно не всеки мисли така. После това, което се е опитал да направи той, т.е. да те скара с приятелите ти, е направо много егоистично, къв му е проблема!?!
По-добре продължи напред без да мислиш за случилото се, пък ако някой иска да се сдобрява с тебе - да го направи той.
мси за мнението и ако може скайп


МнениеПуснато на: 20.05.2009 Заглавие:
да те пита човек, що го запозна с най_добрата фр Very Happy Very Happy Very Happy

от ке знам , че така ще стане :razz:


sunshinepp
МнениеПуснато на: 20.05.2009 Заглавие:
оки .. айде да денсиме искате ли Laughing

не смятам , че темата е смешна :?

suckmycock
12-10-2009, 17:23
NEXT!
живота продължава.... има поука в историята ти.... и тя е:

сама е разбери!

MagnetiC
12-12-2009, 11:04
Продължи с новото момче, прости на приятелката си и на старото момче, но не се сближавай с тях...

balu4ka
12-12-2009, 11:17
Приятелката ти е тъпа лицемерка,ти си тъпа ,че искаш да имаш използвачи и лицемери на главата си .Момчето и то ... както и да е !
Но нали знаеш всичко се връща на този свят .