PDA

View Full Version : ПРИЯТЕЛ НАПРАВО НАХАЛНИК И НЕБЛАГОДАРНИК



jessy123
12-08-2009, 22:09
здравейте може би не е тука мястото да си споделя моя проблем но както и да е :) нова съм в този сайт и докато свикна малко ще ми е трудно.така да се върна на моята тема
това лято си дойдох в българия от гърция(там живея)и една моя приятелка от испания(тя там живее) бяхме се уговорили с един мой приятел да идем на слънчев бряг на почивка.преди да отидем излизахме 3мата на кафета итн.когато дойде реда за плащане даже 1 път викам хайде аз да платя и така стана,втория път това момче даже не си направи устата да плати!!!не че ми се свиди да платя но все пак и едно мерси не каза!!!и нали така отиваме за слънчев бряг аз той моята приятелка и един негов приятел и му давам 40 лв от мене и от моята приятелка за бензик и като вика това само за отиване ли е?и аз се ядосах и му викам това е и за отиване и за връщане.направо голямо нахалство и първия ден аз пазарих на слънчев бряг и тоя един път не каза да плати,а пък приятеля му и мойта приятелка ми предложиха да платят но не им взех парите разбира се нито бих поискала.на другия ден той отиде до магазина и знаете ли с най голямо нахалство какво каза на мене и на моята приятелка?ето ви касовата бележка и си разделете коя какво плаща!да ама не стана аз казах на приятеля му че няма да стане!за бензин дадох за това онова е ма вече ми писна!пак казвам не ми се свиди че съм дала пари ама поне едно благодаря да беше казал,то му беше кеф другите да му плащат!както и да е напук на всичко си изкарах много добре!но такива лицемерни и нагли хора като тоя пикльо могат да развалят настроението на всеки!

Valento
12-08-2009, 22:15
здравейте може би не е тука мястото да си споделя моя проблем но както и да е :) нова съм в този сайт и докато свикна малко ще ми е трудно.така да се върна на моята тема
това лято си дойдох в българия от гърция(там живея)и една моя приятелка от испания(тя там живее) бяхме се уговорили с един мой приятел да идем на слънчев бряг на почивка.преди да отидем излизахме 3мата на кафета итн.когато дойде реда за плащане даже 1 път викам хайде аз да платя и така стана,втория път това момче даже не си направи устата да плати!!!не че ми се свиди да платя но все пак и едно мерси не каза!!!и нали така отиваме за слънчев бряг аз той моята приятелка и един негов приятел и му давам 40 лв от мене и от моята приятелка за бензик и като вика това само за отиване ли е?и аз се ядосах и му викам това е и за отиване и за връщане.направо голямо нахалство и първия ден аз пазарих на слънчев бряг и тоя един път не каза да плати,а пък приятеля му и мойта приятелка ми предложиха да платят но не им взех парите разбира се нито бих поискала.на другия ден той отиде до магазина и знаете ли с най голямо нахалство какво каза на мене и на моята приятелка?ето ви касовата бележка и си разделете коя какво плаща!да ама не стана аз казах на приятеля му че няма да стане!за бензин дадох за това онова е ма вече ми писна!пак казвам не ми се свиди че съм дала пари ама поне едно благодаря да беше казал,то му беше кеф другите да му плащат!както и да е напук на всичко си изкарах много добре!но такива лицемерни и нагли хора като тоя пикльо могат да развалят настроението на всеки!
С интерес прочетох това което си написала ... така моето мнение е ... щом от кафето преди да идете на слънчев бряг ти си платила сметката .. прави изводи какво си е казал тоя .... "ахаха тя ще плаща и там ..."ти сама си си виновна ... не се нервирай за глупости .. 2-ри път ще идеш ли шак с тях на море ... ама този път им вземи кисело мляко "Активия" с черешка да им олекне на корема от тяхното нахалство ... мисля че си на моето мнение ... зарежи ги и тва е ...

jessy123
12-08-2009, 22:21
Нахалния беше това момче,не неговия приятел и моята приятелка които бяха много лоялни и точни.И най интересното беше,което забравих да кажа е,че той покани мен и моята приятелка на рождения си ден и най-накрая не ни се обади да отидем.А аз когато му се обадих да му честитя се чуваше голяма дъндъния яе от гърция му взек и марков парфюм за 50 евро на версаче(бяха с намаление).е на другия ден го видях и му го дадох и викам оригинален е,и вика това ще го разбера и много ме изнерви!!не стига че ме покани после не се обади че на всичко отгоре ми се прави на кой съм аз!ама аз и моята приятелка повече с него няма да ходим никъде да не сме луди :)

Valento
12-08-2009, 22:25
Мацка , на колко си годинки .. според мен си на не повече от 24 25 годинки ... мислиш по много кофти начин ... гледаш материалното ... аз ако ъм купил подарък на някой и тои преди това ме е поканил да ида ..... в последствие не ми се обажда да ида на рд-то .. ми парфюма или ще си го запазя за себеси или ще го подаря на някой който го заслужава .. незнам ама този човек само от описанието ти ми става отвратителен !!! ...

jessy123
12-09-2009, 12:45
аз съм на 20,виж не ми пука нали че съм дала толкова пари за парфюма ама е невъзпитано и нагло,да наистина прав си можех да запазя парфюма.не се сетих.минало заминало,че се правеше и на труден и на важен простака му с простак направо ми иде да му се изплюя в наглата физиономия

SimplementeYoOo
12-09-2009, 14:41
xaxaxax ai stiga sa nervi.dogodina sme na albena s miro :D:D

Tasto
12-09-2009, 14:44
якяк