PDA

View Full Version : Кое Чубство е по силно-Любовта Или Умразата



suckmycock
12-08-2009, 23:19
хайде... да ви чуя мненията!

мен неме гледайте... аз несъм обичал още никоя! нямам мнение... искам ващо!

Kukumqvka
12-08-2009, 23:35
От много неща зависи.
М/у другото страшен правопис..

suckmycock
12-08-2009, 23:36
извинявам се ! но така мога..... така пиша! :? :(

suckmycock
12-08-2009, 23:39
От много неща зависи.

е добре де.... хората навремето за любовта на 1 жена са правели доели! убивали са се... мразели са се един друк до гром ! заслужавало ли си е.... и в момента бихте ли мразили повече някои заради някой друк! надявам се да ме разберете накаде бия...

П.П. старая се да пиша ! съжалявам пак за Правописните грешки! просто неми пука как пиша..... гледам да се чете!

Kukumqvka
12-08-2009, 23:44
В различни случаи,любовта е по-силна.
В други случаи омразата може да бъде по-голямата сила.
Извода е,че всичко зависи от дадените ситуации и обстоятелства.
:-o

suckmycock
12-08-2009, 23:51
"Извода е,че всичко зависи от дадените ситуации и обстоятелства."
така е .... но като цяло кое чубство изпитваш по често.... защото някой умеят да обичат повече а други омеят да мразят повече... и пак стигаме до дилемата.... любовта или умразата е по силна ?

suckmycock
12-08-2009, 23:52
в крайна сметка кои побеждава..... ! неискам да казвам моето мнение и какво мисля защото още несъм обичал! но повярвай.... не е красиво! твоето ми звочи по добре!

pwnage
12-09-2009, 00:15
Не мога да ти отговоря на тоя въпрос. В мен и двете са във вечна битка.

suckmycock
12-09-2009, 00:31
добре... а кое по често изпитваш?

KoRnFlAkE
12-09-2009, 00:54
на колко си бе? :(

suckmycock
12-09-2009, 00:59
22

suckmycock
12-09-2009, 00:59
неми личи знам..... но тфа е истината! неосетих кога станах на толкова!

pe6osa
12-09-2009, 01:23
Честно да ти кажа пич омразата и любовта са едно и също чувство според мене :D

suckmycock
12-09-2009, 01:44
така е да го еба.... но кое е по силното! при секи е различно... знам го тфа! но има и лоши има и добри.... в края на крайщата кое чубство печели! като видиш момиче и ти хареса неотиваш веднага да и предложиж секс! а като те издразни някои отиваш и му пръскаш дзурлата...... така че като се замисля при мен гнева и умразата са по силни от любовта ми.... но при някои е обратното.... като някои се ебава с тях си малчат... приемат го и си траят... тфа е добротата.... тя варви рака за рака с любовта! а умразата.... тя е с гнева! ядосан ли си.... си способен да изпиташ цялата умраза на света за секунда и да отрепеш някой! ве незнам да го еба... давайте мнения че тфа мие много интересно кои как мисли!

stoney
12-09-2009, 03:56
Умразата 8-)

Ам много се извинявам, но такъв правопис за 22 годишен е просто...

Как очакваш да вземат под внимание въпроса ти, като неграмотността привлича погледа повече от всичко друго??

haritov
12-09-2009, 03:57
Умразата 8-)

Ам много се извинявам, но такъв правопис за 22 годишен е просто...

Как очакваш да вземат под внимание въпроса ти, като неграмотността привлича погледа повече от всичко друго??

сега ще засегне майка ти...

Hilary_
12-09-2009, 04:26
Лошо ми стана като прочетох заглавието .. #-o #-o

Иначе за мен "омразата" е нещо прекалено силно, за да изпитвам към някой .. и все пак старая се да преобладава любовта макар, че и нея вече се страхувам да изпитам .. :?

Sh@d0w
12-09-2009, 04:37
Лошо ми стана като прочетох заглавието .. #-o #-o



Мен пък ми стана смешнО... :D :D :D

Faces
12-09-2009, 06:09
Както е казано обичам да мразя и мразя да обичам 8)

MaLkaTa_LaDy
12-09-2009, 07:24
Омразата е частен случай на любовта. Зависта е последата между любов към победата и към себе си. Аз го приемам така, както в математиката "-" е частен случай на "+", така и при любовта и омразата. Всичко можем да наречем любов, но не всичко омраза, за това любовта е по-силна.

PsychologicalDisorder
12-09-2009, 07:27
Хахаха, т'ва ти ли си на аватара, бе, смЕх

LadyDi
12-09-2009, 07:28
Омразата е частен случай на любовта.
Моля те, обясни това.

MaLkaTa_LaDy
12-09-2009, 07:36
Хахаха, т'ва ти ли си на аватара, бе, смЕх

Аз съм, пречи ли ти?



Омразата е частен случай на любовта.
Моля те, обясни това.
Аз си го обяснявам така: Когато мразиш обичаш противоположното на това, което мразиш.

lipsvashh_mi
12-09-2009, 07:40
Честно да ти кажа пич омразата и любовта са едно и също чувство според мене :D
не винаги,но понякога ако обичаш силно неподходящ човек и затова се държиш зле със себе си и принципите си може да се намразиш.
Иначе смятамм,че омразата е по-силното чувство ,но истински още не съм мразила,а и не искам

PsychologicalDisorder
12-09-2009, 07:43
Хахаха, т'ва ти ли си на аватара, бе, смЕх

Аз съм, пречи ли ти?

Щом не съм те цитирал значи не е било към тебе
к'во ми се звериш

LadyDi
12-09-2009, 07:43
Когато мразиш обичаш противоположното на това, което мразиш.
Съвсем ме обърка.
Значи, ако мразя един мъж, би следвало да обичам жена?
Или ако мразя мъжкарите, отявлените мачовци, би следвало да си падам по гейове и префинени мъже?
Или ако ненавиждам черния цвят, значи обожавам белия?

Не разбирам... :?

MaLkaTa_LaDy
12-09-2009, 07:49
Омразата е прекалено силно чувство за мен. Не може така с лека ръка да казваш, че мразиш нещо. А защо мъжа и жената да са противоположности? Те имат много допирни точки. А това, че да речем мразиш даден мъж аз го приемам, че обичаш образа с точно противоположните качества. Но пък чиста омраза според мен не съществува. Винаги е примесена с някое друго чувство.

LadyDi
12-09-2009, 08:05
Аз по-скоро не съм съгласна, че омразата е обратното чувство на любовта. Следователно, не би трябвало да харесваш противоположното на това, което мразиш.

Neopitom3na
12-09-2009, 09:54
50 на 50 според мен 8-)

Assshley
12-09-2009, 11:00
УУУУУУУУУУмразата сякаш е по-силна,защото,когато мразиш сякаш си по-настървен ии можеш да направиш какво ли не .. имам предвид за лошото на този,когото мразиш,а в някои случеи тези,които обичат просто обичат .. но не полагат никакви усилия да задържат хората,които обичат до себе си по-дълго време.

aloveyou
12-09-2009, 11:05
50 на 50 според мен 8-)

М`да..Така си е..Но все пак зависи от случая.. 8-) Не знам,не съм мислила,а и не знам кое чувство е по-силно :(

FromAutumToAshes
12-09-2009, 11:24
Умразата ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shia
12-09-2009, 12:31
:shock: 22 и не знаеш как се изписва ЧУБСТВО и УМРАЗА

jeeeeeeeeeeeez


Омразата е по-силна за мен,защото има към какво да си насочиш всички негативни чувства,които имаш-скрити или не,отделяш всички емоции наведнъж.За да е омраза,то причината е сериозна.

Korrnyy
12-09-2009, 12:41
Не съм мразила... За МЕН любовта е по-силното чуБство....

MadeOfWater
12-09-2009, 12:52
Омразата е при мене....Горките ми врагове :smt093

suckmycock
12-09-2009, 15:27
си пиша кат си искам! ако искам КУР С "О" ще го пиша! на вас къф ви е проблема за правописа ми.... ся стаам и веднаа се намерил някои путю да нарежда за правопис .... тцтцтц вие кфо... неможете да четете ли?
секи олигофвен може да прочете кфо пиша.... дори и в 3 клас да си пак ще го прочетеш и усмислиш! ама просто някои тапак кат види че съм написал не У а О или не Й а И и го праи на проблем... после аз съм бил тъп!

ImmortalForever
12-09-2009, 15:29
:-o
Значи ника си правилно можеш да напишеш, ама на чист български не можеш..?
:-o

haritov
12-09-2009, 15:30
:-o
Значи ника си правилно можеш да напишеш, ама на чист български не можеш..?
:-o

за копи и пеейст акъл не се иска

и гаргите копират га га га га га ...

ImmortalForever
12-09-2009, 15:31
^ да де.. Ама после защо 90 % от населението е неграмотно..

ManiaSpiritY
12-09-2009, 15:43
Обърнахте темата на "Правопис на Бг младеж". Иначе и аз съм 50/50 ,като зависи главно от самия случай.

suckmycock
12-09-2009, 15:45
haritov

и за Copy и Paste се иска акъл... ма ти освен да редиш друго неможеш... чудно ми е откаде ги разбираш тея неща! да не е майкати да ти помага ?

Hilary_
12-09-2009, 15:49
си пиша кат си искам! ако искам "мъжки полов орган" С "О" ще го пиша! на вас къф ви е проблема за правописа ми.... ся стаам и веднаа се намерил някои путю да нарежда за правопис .... тцтцтц вие кфо... неможете да четете ли?
секи олигофвен може да прочете кфо пиша.... дори и в 3 клас да си пак ще го прочетеш и усмислиш! ама просто някои тапак кат види че съм написал не У а О или не Й а И и го праи на проблем... после аз съм бил тъп!

блах .. се едно го е писал някой 13 годишен .. :lol: и продължаваш да правиш ебаси нелепите грешки .. проблема ми е там, че такива като тебе се мислят за много важни, а всъщност една дума не могат правилно да изпишат .. :o :o

suckmycock
12-09-2009, 15:49
абе хора кфо ми гледате правописа ве..... наред ли сте?
кое от изречението: не ми пука
неразбрахте?
си пиша така щото така ме кефи и така искам да пиша! вие се стараите и се кефете че сте на ТИ с БГ езика... аз съм на вие не само с него а и с цялата БГ даржава щото тука сте само олигофрени и само се заяждате.... влезте в един чужд форум и гледаите за кфо става на вапрос... дори и в YouTube секфи пишат по сякаф начин! секи си има диалект и секи си има стил... а вие се стараете да сте еднакфи.... браво на вас! евала.... и ГА ГА ГА май вие го викате!

suckmycock
12-09-2009, 15:51
и кат гледам секи чете кфо пиша... .и немисли за кфо пиша а мисли как го пиша! тапаци.....

MadeOfWater
12-09-2009, 15:51
абе хора кфо ми гледате правописа ве..... наред ли сте?
кое от изречението: не ми пука
неразбрахте?
си пиша така щото така ме кефи и така искам да пиша! вие се стараите и се кефете че сте на ТИ с БГ езика... аз съм на вие не само с него а и с цялата БГ даржава щото тука сте само олигофрени и само се заяждате.... влезте в един чужд форум и гледаите за кфо става на вапрос... дори и в YouTube секфи пишат по сякаф начин! секи си има диалект и секи си има стил... а вие се стараете да сте еднакфи.... браво на вас! евала.... и ГА ГА ГА май вие го викате!


Споко,бе човек... ;)
Не се впрягай :-|

suckmycock
12-09-2009, 15:53
Hilary_

само по снимката ти съдя че си малка дрисла! и при тфа недоебана че да критикуваш момче като мен на което му е на хуя за кифла кат теб! ако ще казвате нещо свястно го казваите... в тфа старание да пишете правилно ми писна... и учителката ме караше да пиша и да говора правилно но тя още е очителка и няа пари а аз си барам кура! тей че не е до ученето!

Hilary_
12-09-2009, 15:59
абе хора кфо ми гледате правописа ве..... наред ли сте?
май ти си този, който има нужда от преглед .. :?

вие се стараите и се кефете че сте на ТИ с БГ езика...
ами да .. ще се кефя .. след като съм се родила в България е редно да си знам езика глупако!!! :x :x

аз съм на вие не само с него а и с цялата БГ даржава щото тука сте само олигофрени и само се заяждате....
погледни се себе си бе тогава плюй останалите..

влезте в един чужд форум и гледаите за кфо става на вапрос... дори и в YouTube секфи пишат по сякаф начин!
блах .. там са по - малко кретенчетата .. пък и като не ти харесва тука никой не те кара да пишеш .. пиши си в чужди форуми даже се махни от България след като толкова ти е противна .. :?

секи си има диалект и секи си има стил...
какво общо има диалекта със стил бе??! :lol: :lol: :lol: :lol:

а вие се стараете да сте еднакфи....
Има разлика да си ГРАМОТЕН и да знаеш как се пишат думите в българския език!!! А още по важно е за това да имаш малко мозък .. :? :?

п.с. изключително глупав и недоразвит си .. а това, че си на толкова години и не можеш да пишеш е ЖАЛКО!!! Това каква съм и каква не съм си е лично мой проблем не съм ти искала мнението .. задръж си го за себе си .. :-x

suckmycock
12-09-2009, 16:05
ImmortalForever

кукло в старанието си да се научите да сте перфектни вие ставате напълно скучни и еднообразни! несе развивате с цел по добър живот! или как да правите пари... защото готино момче без пари... кфо му е готиното? и хубава работа.... ама кат няма пари в нея за кфо ти е?
така че сичко е просто... не е вапроса в тфа да си УМЕН и да пишеш говориш правилно....а в ТОВА ДА ЗНАЕШ КАК ДА СЕ ОПРАВИШ В ЖИВОТА И ДА СИ НЕЗАВИСИМ! може да пиша грозно...да бъркам думите... но дори и MAKIAVELI е издал книга с правописни грешки!
по това ли съдите кои къф е... по тфа как пише? или по това какво пише? събодете се... както и да се отнасям с тъпаците те си остават тапаци и продалжават да се заяждат! но има и хора тука с които си пиша нормално в скайп щото просто ме разбират и необращат внимание как пиша! а какео пиша!

FromAutumToAshes
12-09-2009, 16:08
ХАхахахаха ... На кой е по-българин ли си играете :lol: :lol: :lol: Смешковци..

suckmycock
12-09-2009, 16:10
извинявай за "кукло" исках да ти кажа "КурвООО"
или на англииски искаш да е правилно BiAAAAAAAAAAtch!
я земи провери така ли се пише... дали А-то не е в повече... и дали незнам? ама кат да е... на хуя си да обесняам че така ми харесва да пиша ще ме разбере... ама на Овца кфото ида и приказваш тя си блее с стадото и е боли фара че е тъпа!

BlueFace
12-09-2009, 16:12
Авторе я обратно в първи клас да се учиме на правопис .... Едно 9 годишно лапе ще има по добър правопис от тебе ... Язък за пропиляните 22 години :?

suckmycock
12-09-2009, 16:13
FromAutumToAshes

шапкар ми тая ме нарежда че немога да пиша.... а и аз си казвам че неискам да пиша правилно... в мен ли е проблема или тя е тъпата че несваща че така ми харесва! както и на нея и на теб ти харесва така пишете! аз могада ви разбера! ама то комплексарската раота си е такава..... решиш ли че тряа е така.. начи е така! а дали е така....

suckmycock
12-09-2009, 16:14
BlueFace

я вари сучи още от на майкати цицата или от на бащати кура ! колко пъти да ви обеснявам че така искам и така пиша! четете темата... а не правописа! почти сички правите грешки като пишете! умници....

Hilary_
12-09-2009, 16:15
извинявай за "кукло" исках да ти кажа "КурвООО"
или на англииски искаш да е правилно BiAAAAAAAAAAtch!
я земи провери така ли се пише... дали А-то не е в повече... и дали незнам? ама кат да е... на хуя си да обесняам че така ми харесва да пиша ще ме разбере... ама на Овца кфото ида и приказваш тя си блее с стадото и е боли фара че е тъпа!

к*рва ше викаш на патката си дето я нямаш ..

FromAutumToAshes
12-09-2009, 16:17
FromAutumToAshes

шапкар ми тая ме нарежда че немога да пиша.... а и аз си казвам че неискам да пиша правилно... в мен ли е проблема или тя е тъпата че несваща че така ми харесва! както и на нея и на теб ти харесва така пишете! аз могада ви разбера! ама то комплексарската раота си е такава..... решиш ли че тряа е така.. начи е така! а дали е така....


Не бе аз нищо не съм казал, всеки има свободата да прави к'вото си иска, нали се сеш ;) Само не ми се карай и на мен плс :)

BlueFace
12-09-2009, 16:20
ImmortalForever

кукло в старанието си да се научите да сте перфектни вие ставате напълно скучни и еднообразни! несе развивате с цел по добър живот! или как да правите пари... защото готино момче без пари... кфо му е готиното? и хубава работа.... ама кат няма пари в нея за кфо ти е?
така че сичко е просто... не е вапроса в тфа да си УМЕН и да пишеш говориш правилно....а в ТОВА ДА ЗНАЕШ КАК ДА СЕ ОПРАВИШ В ЖИВОТА И ДА СИ НЕЗАВИСИМ! може да пиша грозно...да бъркам думите... но дори и MAKIAVELI е издал книга с правописни грешки!
по това ли съдите кои къф е... по тфа как пише? или по това какво пише? събодете се... както и да се отнасям с тъпаците те си остават тапаци и продалжават да се заяждат! но има и хора тука с които си пиша нормално в скайп щото просто ме разбират и необращат внимание как пиша! а какео пиша!

Ти си некадърен олигофрен.В този живот само умните и кадърни хора успяват.Ти ако кандидатстваш за хубава работа нали като ти искат автобиография и като видят неграмотното ти писане ще те изритат.В тоя живот само умните и кадърни хора имат високоплатени работи. Единственото за което те бива тебе е да чистиш тоалетни .. :?

И естествено ,че за човек се съди по това как пише.Правилният правопис показва толкова много неща за човека,но ти с твоя гладък мозък не можеш да проумееш това.
Колко ме е яд ,че в България има такива кретени които не стават за нищо и лошото е ,че не са 1-2ма.На младото поколение не му пука дали ще са образовани и кадърни и се превръщат в безполезни за обществото червеи ... :?
Колко велика страна сме били ,а сега кфи нищожества има :(

XTREMEFREERIDE
12-09-2009, 16:22
Аз пък си мисля,че нарочно пише така.Да е интересен и център на внимание.И сега си се сдира от кеф,че го обсъждат 5 човека от форума.О,да и е известен вече в teenproblem.Всеки ще го знае. "Ураа!" :lol: :lol: :lol:

По темата: Любов.

BlueFace
12-09-2009, 16:26
BlueFace

я вари сучи още от на майкати цицата или от на бащати "мъжкия полов орган" ! колко пъти да ви обеснявам че така искам и така пиша! четете темата... а не правописа! почти сички правите грешки като пишете! умници....

Ама ти не правиш грешки ти незнаеш как се пише правилно.Как да ти четем темата като във всяка многосрична дума имаш грешка,а да не говорим за пунктуацията...Осъзнай ,че си безполезен.

Мен майка ми и баща ми са ме направили човек ,а теб 22 годишен умствено изостанал.Така че мисля ,че си ти този който трябва да се върнеш да сучеш , туко виж си прихванал някой мозъчна клетка та да ти станат поне 2 .. :?

П.П. Ти не можеш да пишеш , сигурно не можеш и да смяташ , 100% не знаеш никакъв чужд език , нямаш никаква обща култура ....къде ще те земат на работа???

suckmycock
12-09-2009, 16:26
BlueFace

аз ако съм некадарен ще си барам ли кура по цял ден :razz: а ти ще бачкаш за добрата заплата и ще е харчиш за УМНИ неша! ще учиш до 24... се ожениш на 25 и женати ще е чука някои като мен... и пак ти ще си глупака! а не аз че немога да шиша.... и защо да пиша молби за работа... закакво ми е работа като има 1 милиард начина да правя повече пари от теб! за всяка стена си има врата.... тфа че ти искаш да се научиш да си добър гражданин те прави идиот понеже такива като теб бачкат за такива като мен!

suckmycock
12-09-2009, 16:31
няма кфо да говоря повече... виж ми коментарите... спя денем нощем си барам кура! а ти учиш и се чудиш как да праиш пари..докато аз ги харча и се чуда как да се науча на нещо интересно което ти и на 50 години няма да можед да правиш колкото и голям мозък да имаш! такива като теб винаги ще си останат мишки и неизживели живота си!

FromAutumToAshes
12-09-2009, 16:32
Тука сам не си повярва... :lol:

BlueFace
12-09-2009, 16:32
BlueFace

аз ако съм некадарен ще си барам ли "мъжкия полов орган" по цял ден :razz: а ти ще бачкаш за добрата заплата и ще е харчиш за УМНИ неша! ще учиш до 24... се ожениш на 25 и женати ще е чука някои като мен... и пак ти ще си глупака! а не аз че немога да шиша.... и защо да пиша молби за работа... закакво ми е работа като има 1 милиард начина да правя повече пари от теб! за всяка стена си има врата.... тфа че ти искаш да се научиш да си добър гражданин те прави идиот понеже такива като теб бачкат за такива като мен!

Ти така си мислиш. Аз ще завърша архитектура ,ще имам високо платена работа ,ще се оженя за свястно момиче и ще имам хубав живот.
Ти от друга страна ще си мизерстваш и ще си чукаш курвите които са на твоя акъл ,без качества и възможности ;)

XTREMEFREERIDE
12-09-2009, 16:33
http://www.cultofmac.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/11/DoubleFacePalm.jpg

suckmycock
12-09-2009, 16:45
BlueFace

и пак стигаме до там че ще си барам кура а ти ще бачкаш! ае опрааи се и кфото и да ми прикааш колко си добър и колко си умен това за мене няма значение!
парите са власт и сила.... ловя бас че ти нито с едното нито с другото знаеш как да се оправяш.... чети си как се строят кучешки колибки а ние тука ще си построим наи голямото казино в европа! чети малко повече за ловеч и кфи са ни плановете тука... кои в какво инвестира вече! докато ти учиш как да строиш... и го научиш :razz: вече няма да си нужен никаде! и колкото и хубава да е приятелката ти... колкото и умна да е! се някои като мен е натартил преди да срещне теб и е прецакал поне 1 пат! и проблема не е в тфа че съм глупав и некадарен.. точно обратното е! ти си тъпака... ти си този които по цял ден учи за тоя дет после ще ми чеше мадете! кфото и да научиш ще е навятара... сега се живее ! на 30 години ще береш гъбките .... и ще ходиш да четеш вестник втора младост! си останеш с амбициите !

LadyDi
12-09-2009, 16:47
Тоя ще забогатее от простотията си :)

FromAutumToAshes
12-09-2009, 16:47
АХхахахах брат кефиш ме на макс :lol:

suckmycock
12-09-2009, 16:48
http://www.troyandnes.bg/node/9211

оле ние и с китаиците се захванахме.... а вие ?? с някое сметище кадето да ви хварлят помията че вече няма каде ????

haritov
12-09-2009, 16:49
http://www.troyandnes.bg/node/9211

оле ние и с китаиците се захванахме.... а вие ?? с някое сметище кадето да ви хварлят помията че вече няма каде ????

Ловеч столица :grin: :grin:

suckmycock
12-09-2009, 16:55
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1873758534


абе ти си мноо учен ! каде казах че ще сме столица! станем ли столица аз лично се махам от БГ ! неви ща помиите тука!

и сме 1000 пати по добре от софия! малко хора сме... секи знае как да си прави парите... и естествено имаме красив и уютен град без проблеми с мизерията! така че... колкото и да сте големи таните в лайната а аз карам по хубав път и няма боклуци по него... да неговорим че и дупки имате сигорно 1000 пати повече!

suckmycock
12-09-2009, 16:55
FromAutumToAshes

ми готин тряа някои да трие носовете на тея сополи.... несъм аз този но поне им казвам да си купят кърпички!

haritov
12-09-2009, 16:57
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1873758534


абе ти си мноо учен ! каде казах че ще сме столица! станем ли столица аз лично се махам от БГ ! неви ща помиите тука!

и сме 1000 пати по добре от софия! малко хора сме... секи знае как да си прави парите... и естествено имаме красив и уютен град без проблеми с мизерията! така че... колкото и да сте големи таните в лайната а аз карам по хубав път и няма боклуци по него... да неговорим че и дупки имате сигорно 1000 пати повече!
В Добрич ли ?

BloomF
12-09-2009, 17:00
Умразата, щото се пише с У :D :D

gevitooo
12-09-2009, 17:16
Аз по-лош правопис не бях виждала :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ти до кой клас си учил? С девет години съм по-малка от теб, а мога да пиша много по-грамотно (не казвам че не правя грешки). На твое място би ме било срам!

haritov
12-09-2009, 17:18
Аз по-лош правопис не бях виждала :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ти до кой клас си учил? С девет години съм по-малка от теб, а мога да пиша много по-грамотно (не казвам че не правя грешки). На твое място би ме било срам!

Градска тоа се гордее :)

gevitooo
12-09-2009, 17:26
Аз по-лош правопис не бях виждала :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ти до кой клас си учил? С девет години съм по-малка от теб, а мога да пиша много по-грамотно (не казвам че не правя грешки). На твое място би ме било срам!

Градска тоа се гордее :)
Хахахах...ами явно! Ама негова си работа, аз просто бях потресена, от това което прочетох :shock: :shock: :shock:

ScarletBite
12-09-2009, 17:30
Научи се да пишеш грамотно.Тогава може и да ти отговоря. :)

Shia
12-09-2009, 18:29
Отплеснахте се от темата,ама много... :shock:


Любовта също е сила,но никога не е 100% истинска.Влюбени и уязвими се,защото при всяка грешка на съркровището ни,макар и минимална,ни заболява отвътре,защото сме просто влюбени.
Измъчваме се,когато половинката я няма-пак боли.
Ако се скарате-боли те отвътре,ти не искаш това.

Хем е страсна,влудяваща,изпълващ а те с енергия и живот,но и коварна.Разбият ли ти сърцето изпадаш в дупка,дълбока черна дупка.
И ,когато никога не знаеш кога наистина си намерил БАШ любовта
може да те нараняват пак и пак,и пак.

justonegirlwithonehope
12-09-2009, 18:44
Чувствата са равни по сила, с разликата, че можеш да обичаш човек, когото си мразил, но никога не можеш да намразиш човека, когото си обичал :)

ScarletBite
12-09-2009, 19:00
Чувствата са равни по сила, с разликата, че можеш да обичаш човек, когото си мразил, но никога не можеш да намразиш човека, когото си обичал :)
Хайде не започвай с готовите фрази, става ли? :)
На бас, че можеш да намразиш този, когото си обичал. 8)

sunshinepp
12-09-2009, 19:08
хайде... да ви чуя мненията!

мен неме гледайте... аз несъм обичал още никоя! нямам мнение... искам ващо!

мислъ, че лубофтъ щоту кфот и дъ напраи бившия ми аз пак си гу обичъм :-) .. ни моа гу намраза бе да му съ нивиди! :-o :(

Shia
12-09-2009, 19:16
Тей ли?

assd
12-09-2009, 20:55
ти си луд бе, за 3 дена имаш стотици мнения

PurpleDream
12-09-2009, 21:23
М/у другото страшен правопис..


така е, аз се уплаших...

suckmycock
12-09-2009, 22:16
е добре... отсега нататък ще се старая! :?

suckmycock
12-09-2009, 22:17
но за съжаление така и неуспявам да намеря отговор на въпроса "кое е по силно чубство" :( :( :(

PsychologicalDisorder
12-09-2009, 22:31
пише се "чуВство", бе, селянин

първия път в заглавието помислих, че си го объркал по погрешка, 'щото нали "б" е близо до "в" на клавиатурата

ама ти така си го пишеш, значи...

Linns
12-09-2009, 22:33
Любовта е велико чувство ..

suckmycock
12-09-2009, 23:08
ясно че е чувствам-чувстваш и т.н. но секи го изрича-чубствам! и оттам така го и пиша.... и ако ще си правим забелешки за правописа... гражданино не се пише `щото а защото.... и аз пиша както говоря... но ти си този който прави забелешките...а в същото време и ти пишеш така! следователно и ти си селянин! :D

suckmycock
12-09-2009, 23:10
"Любовта е велико чувство .."
мила... темата е друга :) кое е по силното чибство от любовта и умразата! (разяснявам на тапаците знам че е с О ама така ми харесва и така го пиша за да ви е гадно!)

LadyDi
12-09-2009, 23:17
Любовта е по-силното чувство.
Много лесно е да мразиш нещо, особено, когато не го разбираш.
Но за да обичаш трябва да си проумял много неща, най-вече себе си.

Съвсем елементарно е да намразиш някого, който ти е казал нещо накриво.
Много повече сила и упоритост се изисква да обичаш някого, въпреки недостатъците му.

suckmycock
12-10-2009, 00:11
хей едно свястно мнение от теб.... невярвам направо.... :? благодаря за което.... но по това което си написала смея да отбележа че всеки мрази повече отколкото обича!

п.п. по улицата почти всеки псува! когато шофираме пак псуваме..в дискотеките също се псува и се бие! по клупове... на масата и по копони... когато гледаме мач.... навсякаде всеки използва умраза и реди нещо си.... следователно всеки мрази нещо! но любовта.... малко хора е изпитват и малко хора се отнасят с любов към заобикалящите ги! дори LadyDi и ти без да ме познаваш ме нападна... и изрази умраза към мен а аз небях ти казал и една думичка.... следователно и ти мразиш повече и по често отколкото обичаш!

УМРАЗАТА Е ПО СИЛНА! :) незнам защо...но е факт! все по често е срещам...а любовта е няма! :)

suckmycock
12-10-2009, 00:13
Много повече сила и упоритост се изисква да обичаш някого, въпреки недостатъците му.

ето защо споменах името ти! защото точно ти ме нареждаше за правописа и за какво ли не... а това са си недостатаци който аз си ги признавам и съм се премирил с тях! :) каква е поуката? ще те оставя ти сама да решиш как да се даржиш с мен... и сама да си е извадиш в случая!

suckmycock
12-10-2009, 00:16
аз пробвах с добро... пробвах и с лошо.... и с двете несе получи и неме разбра никои...а само ме наредихте за правописа ми! (знам че се пише Никой но аз си използвам винаги I и за И и за Й :) виновен съм че ненатискам копчето! )

suckmycock
12-10-2009, 00:26
И спря да се върти за миг Земята,
неспряла да крещи от самотата...
Заслушана в гласа на тъмнината
душа душа докосна непозната...

хубаво е.... аз бих го довършил!

suckmycock
12-10-2009, 02:20
Още щом излеза от вкъщи и ти искаш да ми звънеш
Виж чувствам се в капан, полудявам, това си е робство
Действията ти са безобразни, дай ми малко място, няма да се оправят нещата
И може би ще се караме и после сдобряваме с извинителни писма
И още с влизането си вкъщи сякаш сам на разпит
Къде си бил и с кого? Нямам място да дишам
Това ме кара да напусна
Изморих се от всичките ти номера
Подозрителна си към мен мислиш че те лъжа, скърбеше за мен без да ми вярваш
ако наистина ми вярваше щеше да е състрадателно
Питаше ме къде сам, това е толкова банално
Остави ми да си живея живота и ти живей твоя
Просто бъди тук за да ми помагаш и подкрепяш, затова си тук
а не за да ме стресираш и да добавяш само напрежение
Дома е мястото кадето отивам за да си почина а не да бъда подлаган на тестове
Съжалявам ако съм те оставил сама
Но нямаше как да се прибера вкъщи и затова се карахме по телефона
Не ми ли вярваш?
Звънеше вкъщи за да ми затвориш...мислиш ли че това има смисъл
Кажи ми какво ще ни коства да бъдем просто приятели
Време е всеки от нас да поме по собствения си път
имахме много хубави моменти но добрите неща изчезнаха
Нека да се разделим спокойно без излишни скандали
Опитай се да бъдеш зряла почти съм сигурен че може да се справиш
Казваше че съм твърде зает и те отбягвам
Но предполагам не си ме чула когато ти казах че ме е грижа за теб
но кавгите започнаха да се повтарят всяка вечер
исках да те прегърна силно, но вместо това ти искаше да ме нападнеш
Така че защо ме стресираш и вбесяваш
Вместо да ти разбивам надеждите по-добре не ме мрази
Казваш че ме обичаш, но ти лъжеш
Но разправиите те караха да плачеш
Изтрих сълзите, ела и ме прегърни
Обичам те както ти обичаш мен
Момиче ... не ми ли вярваш?
Затворих телефона
Не мога да понасям да крещиш
Може би трябва да сложим край, никой от нас не е щастлив
Знаеш че съм емоционален и ме използваш
Идваш тук плачейки само за да ме накараш да се чуствам виновен
Бяхме предназначени един за друг все още
Винаги си искала да бъдеш жертвата, но докъде ще стигнем така?
Просто ме остави да си събера нещата и си отивам
Сега вече аз си заминавам и ти започна да ме обиждаш
Не мога да понеса кавгите и страданието
Нямаше стая кадето да спя надявам се това да спре защото аз напускам
Може би следващият път ще бъдеш малко по-сигурна
и аз ще мога да ти дам повече когато си по зряла
но дотогава скъпа аз трябва да те оставя
Не е защото нямам нужда от теб, но ...доскоро!
Надявам се да разбираш защо го правя
Не е защото прибързахме
Но ... не ми ли вярваш?
:-# :smt022

LadyDi
12-10-2009, 05:30
И спря да се върти за миг Земята,
неспряла да крещи от самотата...
Заслушана в гласа на тъмнината
душа душа докосна непозната...

хубаво е.... аз бих го довършил!
Това е песен, няма нужда да го довършваш.

А по другите ти постове - аз ти направих забележка, а ти ме напсува. От там цялата история. Но да ти кажа, не те мразя. Недей да бъркаш безразличие с омраза, това е основна грешка.
Правописът ти е под всякаква критика и ти, вместо да си вземеш бележка, че всички са възмутени от начина ти на писане, бързаш да ни напсуваш по най-грозния и отвратителен възможен начин. Какво очакваше? Да си посипем главата с пепел и да започнем да ти се кланяме, заради прекрасния ти начин на живот? Ние не те мразим :) Дори не те познаваме, за да те мразим и ни е все тая как си изкарваш парите и какво правиш с живота си - това е личен избор. Но ние не натриваме в лицата на останалите как живеем, с кого и по колко пъти на ден шмъркаме. Въпреки правописа ти, ако ти беше показал нормално отношение към останалите, и те щяха да демонстрират същото. Това е форум, и въпреки че често обясняваме на някой колко е неграмотен, ние се стараем и да помагаме. Жалко е, че малко хора умеят да погледнат отвъд забележките. Това е дребнаво и дребно.

По останалите въпроси - примерът, който си дал, че всеки псува по улицата и по клубовете - това също не е омраза. Това е липса на елементарно възпитание.

За да мразиш нещо, трябва да го разбираш и да си наясно защо точно мразиш.
Същото е и с любовта. Но е много по-лесно да мразиш нещо, отколкото да го обичаш, колкото и да е смотано.
И именно защото твърдиш, че по-често човек мрази отколкото обича - точно за това смятам, че любовта е по-силно чувство, по-рядко и по-всепоглъщащо. Любовта изисква от теб влагане на сила, старание, упоритост и много, много търпение. С омразата е точно обратното - там просто пускаш емоцията на свобода. Лесно е и първоначалният гняв по-бързо минава. А с любовта - ако е истинска - колкото по-често освобождаваш емоцията си, толкова повече тя се задълбочава.

/offtopic: що ли се съмнявам, че някой ще прочете това :)

hamilcar
12-10-2009, 13:45
Прекратявам темата. Прекалено много flood, спорове, автора няма да го коментирам.