PDA

View Full Version : секс за пръв път



amadorro
12-09-2009, 10:56
преди около 10 дена правих секс за пръв път . Първите 3 пъти бяха страшно болезнени макар че нямаше кръв. Започнахме да използваме един лубрикант (durex play ) всеки път ме болеше само докато влезе най-първия път но след това можех да си го правя без да го усещам ... сменихме лубриканта (durex cherry ) на следващия ден ме болеше доста ( може би от лубриканта или затова че предния ден го правих 2 пъти по 30 мин.) след това не го правихме 4 дена тъй като всеки ден го правехме ... днес прочетох на опаковката че може да се получат дразнения от самия лубрикант каквито имам макар че надали има причина да е от 2рия (който използвахме едва 3пъти) тъй като състава им е различен, но пък от 1 вия нямаше дразнение ... Въпросът ми е болката след първия път колко време трае... и дали е възможно това да е от нея или от лубриканта (който мисля да спра да използвам).. :(

Azgalor
12-09-2009, 10:59
Един съвет. Не го правете всеки ден засега,нека всичко да заздравее и тогава и използвайте лубрикант на водна основа :)

t0d1t0
12-09-2009, 11:17
Дайте си почивка бе мааааму стара... И някъде след 3-4 път ще почне да ти е по-лесно... Може и повече,при всяка е различно. Чакай да свикнеш малко... И вие толкова ли не може да чакате?! Егаси...

hoooodyhoooooo
12-09-2009, 11:25
хахах еми то е така в началото, счупиш ли си буркана и ти се доебава като на зайче :) Ама миличка, след като преди 10 дена ти се е скъсала девствената ципа, и още не е заздравяло, явно си много чувствителна, изчакай просто малко, води си лична хигиена и ще заздравее. После може да си се плющите на воля :D

anichka12345678
12-09-2009, 11:47
преди около 10 дена правих секс за пръв път . Първите 3 пъти бяха страшно болезнени макар че нямаше кръв. Започнахме да използваме един лубрикант (durex play ) всеки път ме болеше само докато влезе най-първия път но след това можех да си го правя без да го усещам ... сменихме лубриканта (durex cherry ) на следващия ден ме болеше доста ( може би от лубриканта или затова че предния ден го правих 2 пъти по 30 мин.) след това не го правихме 4 дена тъй като всеки ден го правехме ... днес прочетох на опаковката че може да се получат дразнения от самия лубрикант каквито имам макар че надали има причина да е от 2рия (който използвахме едва 3пъти) тъй като състава им е различен, но пък от 1 вия нямаше дразнение ... Въпросът ми е болката след първия път колко време трае... и дали е възможно това да е от нея или от лубриканта (който мисля да спра да използвам).. :(дайте си малко по чивка в началото е нормално да те боли ,ще свикнеш

anichka12345678
12-09-2009, 11:47
преди около 10 дена правих секс за пръв път . Първите 3 пъти бяха страшно болезнени макар че нямаше кръв. Започнахме да използваме един лубрикант (durex play ) всеки път ме болеше само докато влезе най-първия път но след това можех да си го правя без да го усещам ... сменихме лубриканта (durex cherry ) на следващия ден ме болеше доста ( може би от лубриканта или затова че предния ден го правих 2 пъти по 30 мин.) след това не го правихме 4 дена тъй като всеки ден го правехме ... днес прочетох на опаковката че може да се получат дразнения от самия лубрикант каквито имам макар че надали има причина да е от 2рия (който използвахме едва 3пъти) тъй като състава им е различен, но пък от 1 вия нямаше дразнение ... Въпросът ми е болката след първия път колко време трае... и дали е възможно това да е от нея или от лубриканта (който мисля да спра да използвам).. :(дайте си малко по чивка в началото е нормално да те боли ,ще свикнеш