PDA

View Full Version : постоянна ерекция...



thebestshaman
12-09-2009, 14:22
So... имам следния проблем , и тои е 4е по4ти винаги имам ерекция незнам на какво се дължи това но понякога е гадно някакви савети какво да правя?

ПС: напълно сериозен съм не се базикам не пишете тъпи коментари а по добре ми помогнете с каквото можете :)


ППС : @hoooodyhoooooo на 15 съм

Заглавията на темите трябва да са описателни!
Punisherrr

hoooodyhoooooo
12-09-2009, 14:33
Първо, на колко си години :) Ако си в пубертета, не се чуди, абсолютно нормално е, когато хормоните ти не знаят къде се намират :D Второто, което е - тази ерекция може да те издъни на доста места, така че свикни (по мой съвет, при мен действаше) да си държиш патката в боксерките нагоре, така и да ти стане, не си личи толкова. Трето - пий бром, в аптеките има, и да видим дали ще ти стане патката, има да й се молиш после :D

DarkBass
12-09-2009, 14:42
Като удъртееш ще се оправи :-D

t0d1t0
12-09-2009, 17:16
Човече на 15 всеки е така,а да не говорим,че после ще се чудиш как да я вдигнеш. :lol:

m1nik
12-09-2009, 17:23
Човече на 15 всеки е така,а да не говорим,че после ще се чудиш как да я вдигнеш. :lol:

:razz: :razz:

aloveyou
12-09-2009, 17:25
Човече на 15 всеки е така,а да не говорим,че после ще се чудиш как да я вдигнеш. :lol:

jimei
12-09-2009, 18:28
So... имам следния проблем , и тои е 4е по4ти винаги имам ерекция незнам на какво се дължи това но понякога е гадно някакви савети какво да правя?

ПС: напълно сериозен съм не се базикам не пишете тъпи коментари а по добре ми помогнете с каквото можете :)


ППС : @hoooodyhoooooo на 15 съм

Заглавията на темите трябва да са описателни!
Punisherrr

Кеф ти е, аз пък не мога да го дигна даже...

auraX
12-09-2009, 18:40
Първо, на колко си години :) Ако си в пубертета, не се чуди, абсолютно нормално е, когато хормоните ти не знаят къде се намират :D Второто, което е - тази ерекция може да те издъни на доста места, така че свикни (по мой съвет, при мен действаше) да си държиш патката в боксерките нагоре, така и да ти стане, не си личи толкова. Трето - пий бром, в аптеките има, и да видим дали ще ти стане патката, има да й се молиш после :D ми аз таи сам свикнал да го даржа нагоре ама пак си личи бе мамаму

п.с. на 13 сам :oops:

п.с.2 кво толкоз им харесвате на тия боксерки уе аз сам със слипове апак боксерките изобщо не ми са удобни :?

t0d1t0
12-09-2009, 19:05
п.с.2 кво толкоз им харесвате на тия боксерки уе аз сам със слипове апак боксерките изобщо не ми са удобни :?
като пораснеш ще разбереш 8)

sifon4o
12-09-2009, 19:11
пфф слиповете са супер гаднии :grin: ако не носа широки боксерки става лошо :D

slang
12-09-2009, 19:20
честа ерекция би трябвало да води до честа ръчна стимулация.това ще ти реши проблема :)

ти като си надървен,какво правиш? :)

hoooodyhoooooo
12-09-2009, 19:38
честа ерекция би трябвало да води до честа ръчна стимулация.това ще ти реши проблема :)

ти като си надървен,какво правиш? :)

то решение, решение, ама колко да е решение, като не можеш навсякъде да наложиш ратая... Накрая бягай до аптеката, вземи си бром, пиеш разтворен и няма да ти стане, ако ще Силвия Сейнт да ти млещи кавали...

anonymous546178
12-09-2009, 19:46
Ем брома не е качествено решение, всмисъл той че няма да го дигне няма ама не може секи ден да го пие. Просто промени начина на мислене и няма да е нонстоп дигнат

BlueFace
12-09-2009, 19:54
Първо, на колко си години :) Ако си в пубертета, не се чуди, абсолютно нормално е, когато хормоните ти не знаят къде се намират :D Второто, което е - тази ерекция може да те издъни на доста места, така че свикни (по мой съвет, при мен действаше) да си държиш патката в боксерките нагоре, така и да ти стане, не си личи толкова. Трето - пий бром, в аптеките има, и да видим дали ще ти стане патката, има да й се молиш после :D ми аз таи сам свикнал да го даржа нагоре ама пак си личи бе мамаму

п.с. на 13 сам :oops:

п.с.2 кво толкоз им харесвате на тия боксерки уе аз сам със слипове апак боксерките изобщо не ми са удобни :?

На боксерките им харесваме ,че са по широки и освободени :)

DopeStarsInc
12-09-2009, 21:15
Аз ходя с дълги блузи :D