PDA

View Full Version : Запознанство в..



BiboW
12-09-2009, 17:03
Как мога да сваля момиче в дискотека..? В петък мисля да ходя на диско, а си нямам приятелка и мисля тогава да пробвам, но незнам как.

BloomF
12-09-2009, 17:07
Покани я да денсате, почерпи я бира или там квот пие..... :D С предложенията може да ми е проличало, че съм още лапе, което не ходи по дискотеки :D

fc
12-09-2009, 17:08
"Здравей, от ей там ми изглеждаше сладка и за това ... здравей" И без повече комплименти, поне трябва да си ги заслужи

BiboW
12-09-2009, 17:11
Покани я да денсате, почерпи я бира или там квот пие..... Very Happy С предложенията може да ми е проличало, че съм още лапе, което не ходи по дискотеки.

Аз съм на 17 но не ходя на дискотеки :D незнам защо. Сигурно щото компанията не ходи.

--


"Здравей, от ей там ми изглеждаше сладка и за това ... здравей" И без повече комплименти, поне трябва да си ги заслужи

Мерси, но ако може още 2 - 3 редчета комплименти ще си златен/златна :)




--------------------------
други

aloveyou
12-09-2009, 17:26
Покани я да денсате, почерпи я бира или там квот пие..... :D С предложенията може да ми е проличало, че съм още лапе, което не ходи по дискотеки :D

valdesbg
12-09-2009, 17:26
Човеко, комплименти не ти трябват. Тя трябва да си заслужи.

Как да я свалиш - бъди забавен и интересен. Но не клоун. И као начало - бъди трезвен. А и има важна тема, но кой да чете.

Успех!

Valento
12-09-2009, 17:30
Просто бъди себеси !

sladur4etyYy
12-09-2009, 17:46
Покани я да денсате, почерпи я бира или там квот пие..... Very Happy С предложенията може да ми е проличало, че съм още лапе, което не ходи по дискотеки.

Аз съм на 17 но не ходя на дискотеки :D незнам защо. Сигурно щото компанията не ходи.

--


"Здравей, от ей там ми изглеждаше сладка и за това ... здравей" И без повече комплименти, поне трябва да си ги заслужи

Мерси, но ако може още 2 - 3 редчета комплименти ще си златен/златна :)






2-3 фермана с комплименти не искаш ли? отиваш при нея, падаш на колене, вадиш свитъка и почваш да рецитираш.

dakata123
12-09-2009, 18:21
Покани я да денсате, почерпи я бира или там квот пие..... Very Happy С предложенията може да ми е проличало, че съм още лапе, което не ходи по дискотеки.

Аз съм на 17 но не ходя на дискотеки :D незнам защо. Сигурно щото компанията не ходи.

--


"Здравей, от ей там ми изглеждаше сладка и за това ... здравей" И без повече комплименти, поне трябва да си ги заслужи

Мерси, но ако може още 2 - 3 редчета комплименти ще си златен/златна :)




--------------------------
други
Пич почвай да ходиш, аз съм на 13 и ходя пък ти на 17 не. Малко е смешно. Аз оня ден отидох 18:30 часа и в 20:00 останах сам и ко ми пука. Няма значение дали си с приятелите си или не.

infatuation
12-09-2009, 19:35
пхахах кво се прайш на оборотен бе, dakata.. ясна ми е на мене ваща дечкотека от 6 и 30..
отиваш при някоя мацка дето ти е хванала окото и я заговаряш,запознавате се.. като идеш при нея можеш да кажеш баналното,но и винаги проработващо.. "ти не учиш ли еди къде си.. " ако каже не.. кажи че явно си се препознал,но нищо не губите ако се запознаете.. ако пък по някаква случайност си налучкал кажи.. "а, ето от къде си ми позната" и после се запознай с нея и така ; )

anonymous546178
12-09-2009, 19:41
Пич почвай да ходиш, аз съм на 13 и ходя пък ти на 17 не. Малко е смешно. Аз оня ден отидох 18:30 часа и в 20:00 останах сам и ко ми пука. Няма значение дали си с приятелите си или не.

Това че си на 13 и се влачиш по дискотеките, не те прави пич. Гаааати тъпото племе, некви пишлемета на по 12-13 станали големите гъзета. Ае нема да говоря повече щото ще почвам да те меля за подписа и дрешките ти.




По темата, ако не си ходил на дискотека досега и се пробваш да се държиш "естествено" ще се провалиш много грубо. Повечето съвети тук ще те забутат мн навътре. Бъди себе си!

moneycomeme
12-09-2009, 19:44
Предложението на infatuation e много яко и подкрепям с две ръце...Изглежда непринудено и естествено.. :)

Linns
12-09-2009, 22:35
Заговори я .. сваляй я, но не бъди нахален.. направи и някой комплимент, танцувайте..

PsychologicalDisorder
12-09-2009, 22:40
чукайте се )

Linns
12-09-2009, 22:42
чукайте се )
В тоалетните :lol: :lol:

PsychologicalDisorder
12-09-2009, 22:43
може и на бара. :Р

Linns
12-09-2009, 22:44
Е за бара не знам, по принцип знам, че тоалетните са актуални за снимки и бързи раути ..

PsychologicalDisorder
12-09-2009, 22:46
ще те снимам, аре направи ми джуки :smt048

Linns
12-09-2009, 22:47
:twisted:

t0d1t0
12-09-2009, 23:00
Намерих ти камиончето в пясъчника.

BiboW
12-10-2009, 07:30
Мерси на всички. :)

alex4o
12-10-2009, 08:41
Човеко, комплименти не ти трябват. Тя трябва да си заслужи.

Как да я свалиш - бъди забавен и интересен. Но не клоун. И као начало - бъди трезвен. А и има важна тема, но кой да чете.

Успех!

Абсолютно съм съгласа!
Не ставай банален с комплименти,както valdesbg каза "бъди забавен и интересен,но не клоун" и още нещо НЕ се прави на интересен! :) Успех! :P

FromAutumToAshes
12-10-2009, 09:41
Като ти гледам аватара, май се досещам що нямаш :lol:

BiboW
12-10-2009, 09:48
Като ти гледам аватара, май се досещам що нямаш :lol:

Що нямам?

ArTanDra
12-10-2009, 10:22
Всяко нормално момиче в дискотека няма да те отрази.. идва ли са хубави момчета да ми досаждат, не мисля, че там е най-подходящото място човек да си намери половинката, ако някой твой познат познава някой от нейната компания и така да се запознаете.. може, но непознат да отиде и да досажда.. абсурд. Няма да те отразят, освен ако момичето не е с ограничен умствен капацитет или е от бранша..

ivankooo
12-10-2009, 11:07
Всяко нормално момиче в дискотека няма да те отрази.. идва ли са хубави момчета да ми досаждат, не мисля, че там е най-подходящото място човек да си намери половинката, ако някой твой познат познава някой от нейната компания и така да се запознаете.. може, но непознат да отиде и да досажда.. абсурд. Няма да те отразят, освен ако момичето не е с ограничен умствен капацитет или е от бранша..Нищо лошо не виждам сам да решиш да се запознаеш с някой/я не разчитай само на приятелите все пак става въпрос само за флирт и трябва да ти е забавно :wink:.А относно към тебе ArTanDra кой ти избира приятелите нали ти сама си се запознала с тях да не вземе някой от семейството ти да тръгне да те запознава???

Riva
12-10-2009, 11:18
Как мога да сваля момиче в дискотека..? В петък мисля да ходя на диско, а си нямам приятелка и мисля тогава да пробвам, но незнам как.
Отиваш в някоя от чалготеките,там на курабиите даже не им трябва да се каже нещо,обикновенно мн им се прави нещо след танците ИФ Ю НО УАТ АЙ МЕАН

ArTanDra
12-10-2009, 11:35
Всяко нормално момиче в дискотека няма да те отрази.. идва ли са хубави момчета да ми досаждат, не мисля, че там е най-подходящото място човек да си намери половинката, ако някой твой познат познава някой от нейната компания и така да се запознаете.. може, но непознат да отиде и да досажда.. абсурд. Няма да те отразят, освен ако момичето не е с ограничен умствен капацитет или е от бранша..Нищо лошо не виждам сам да решиш да се запознаеш с някой/я не разчитай само на приятелите все пак става въпрос само за флирт и трябва да ти е забавно :wink:.А относно към тебе ArTanDra кой ти избира приятелите нали ти сама си се запознала с тях да не вземе някой от семейството ти да тръгне да те запознава???

Аз приятелите ми да не съм ги търсила в дискотеките, докато си танцуват хората и да ги питам "Искаш ли да станем приятели" ?! Не виждам логиката, той говори да "свали" момиче в дискотека ..

golqmumnik
12-10-2009, 12:04
Като ти гледам аватара, май се досещам що нямаш :lol:

Що нямам?
Щото си тъп чекиджия,кажи в коя дискотека ше ходиш да дойда да гледам сеир 8)

DesireToFire
12-10-2009, 12:09
Пич почвай да ходиш, аз съм на 13 и ходя пък ти на 17 не. Малко е смешно. Аз оня ден отидох 18:30 часа и в 20:00 останах сам и ко ми пука. Няма значение дали си с приятелите си или не.
:razz: :lol: Малее колко сте смешни не е истина. Аз съм на 15, не ходя по дискотеки. Това значи че съм задръстена ли? Последния път отидох 5. клас с класа :lol: И не, не мисля и да ходя в бъдещите 1-2-5-10 години :Д. Просто има различни хора в различни вкусове. И колкото и странно да ти звучи на някои хора не им харесва това. Въпреки че аз попринцип много обичам да танцувам.

BiboW
12-10-2009, 16:13
Като ти гледам аватара, май се досещам що нямаш :lol:

Що нямам?
Щото си тъп чекиджия,кажи в коя дискотека ше ходиш да дойда да гледам сеир 8)

Благоевград, MultiSpace. Нещо против?

assd
12-10-2009, 16:30
баце, малък си още ама са щи кажа кво работи в дискотеките. заеби тия "кво да те черпя?" или "кааак сии?"

първо парата играе, затова ако имаш сепаре, поръчваш едно жони или квото има (може некой дом периньон във версай за 750так, ако имаш толкова), слагаш черние цайси да си затъмниш още повече ил иако не можеш да гледаш изпод вежди. слагаш ключовете от ферарито и поне 2 айфона на масата да се балансира, че да не се клати от баса на преслава. зимаш неколко маймуни със синджири и сядаш срещу дансинга централно, да се види че си тартора. заемаш поза "ти знаеш ли кой съм аз бе" и почва играта. те сами ще дойдат перхидролките, ама аз съм фен на църните.
като кажат "абе место има л иза нас", казваш 'има! да ми седнете на... сепарето" и избираш най-натоканата, щото калифорнията е двуместна. казваш и искаш ли ти покажем кончето, а после да ми пояздиш конския и си готов. водиш я в хотела (щото не требе да ти знае адреса де живееш) и я чукаш във всяка дупка до кръв.
на другата вечер пак така

ае и пши дали си се справил 8-)

p17bull95
12-10-2009, 16:34
баце, малък си още ама са щи кажа кво работи в дискотеките. заеби тия "кво да те черпя?" или "кааак сии?"

първо парата играе, затова ако имаш сепаре, поръчваш едно жони или квото има (може некой дом периньон във версай за 750так, ако имаш толкова), слагаш черние цайси да си затъмниш още повече ил иако не можеш да гледаш изпод вежди. слагаш ключовете от ферарито и поне 2 айфона на масата да се балансира, че да не се клати от баса на преслава. зимаш неколко маймуни със синджири и сядаш срещу дансинга централно, да се види че си тартора. заемаш поза "ти знаеш ли кой съм аз бе" и почва играта. те сами ще дойдат перхидролките, ама аз съм фен на църните.
като кажат "абе место има л иза нас", казваш 'има! да ми седнете на... сепарето" и избираш най-натоканата, щото калифорнията е двуместна. казваш и искаш ли ти покажем кончето, а после да ми пояздиш конския и си готов. водиш я в хотела (щото не требе да ти знае адреса де живееш) и я чукаш във всяка дупка до кръв.
на другата вечер пак така

ае и пши дали си се справил 8-)

Е тва е, заеби всички други простотии!!

DevilWish
12-10-2009, 16:41
Покани я да денсате, почерпи я бира или там квот пие..... :D С предложенията може да ми е проличало, че съм още лапе, което не ходи по дискотеки :D
Съгласна съм, въпреки, че се имаш за лапе и тн си прав/а ;)

Gerityyy08
12-11-2009, 20:20
Отиди при нея и я попитай дали иска да танцува с теб..Бъди мил...Опитай се да я очароваш с това което си :grin:

aniie
12-11-2009, 21:01
Бъди себе си : ) . . Има най-добър успех . . :)

daehuu
12-13-2009, 09:48
Значи човек скии ся.. Ще ти кажа как забих една студентка на 8-ми Дек. Значи беше много просто отиваш на диско ама. да има чалга. харесваш си мацка.. гледай да е свободна ... ако може да е с по-малко приятелки. Отиваш и почваш да денсаш до нея.. ама не много очевадно така.. полека лека.. се приближавай до нея.. без много думи.. ако може без никакви! Знаеш как е при чалгата ръцете ходят наляво на дясно... устните и те.. абе.. действията са по - важни.

fc
12-13-2009, 17:50
--


"Здравей, от ей там ми изглеждаше сладка и за това ... здравей" И без повече комплименти, поне трябва да си ги заслужи

Мерси, но ако може още 2 - 3 редчета комплименти ще си златен/златна :)




--------------------------
други
НИКАКВИ КОМПЛИМЕНТИ!!! Всеки и прави комплименти, ако ти почнеш да я обсипваш с комплименти дали ще изпъкнеш от групата загубеняци?