PDA

View Full Version : помогнете ми!!!



marata8311
12-09-2009, 17:03
моляви помогнете!!!
обичам си много приятелката но майка и не знае че тя ходи с мен.а тя не ме харесва много.искам да и признаем но ме е страх че ще се оопита да ни раздели.как да пост1пя?

dimi93
12-09-2009, 22:25
Ами защо трябва да казвате на майка и след като не те харесва, по добре си мълчете и си живейте живота. Щом не те харесва сега тя няма да те хареса никога... тей че по ок изкчакай да се скарате и тъка да скъсате, от колкото да казвате на майка и, и тя да ви раздели...

CrAzYanDlaZy
12-10-2009, 07:47
Ами защо трябва да казвате на майка и след като не те харесва, по добре си мълчете и си живейте живота. Щом не те харесва сега тя няма да те хареса никога... тей че по ок изкчакай да се скарате и тъка да скъсате, от колкото да казвате на майка и, и тя да ви раздели...

ееем аз не съм мн съгласна с димиту ...
1] трябва взаимно да се харесвате и да държите на другия, а не само ти нея ...
2] така изобщо си губи смисъла да казвате на майка й

и не мога да разбера защо сте заедно след като тя не те хар :?

aloveyou
12-10-2009, 08:33
Ами защо трябва да казвате на майка и след като не те харесва, по добре си мълчете и си живейте живота. Щом не те харесва сега тя няма да те хареса никога... тей че по ок изкчакай да се скарате и тъка да скъсате, от колкото да казвате на майка и, и тя да ви раздели...

ееем аз не съм мн съгласна с димиту ...
1] трябва взаимно да се харесвате и да държите на другия, а не само ти нея ...
2] така изобщо си губи смисъла да казвате на майка й

и не мога да разбера защо сте заедно след като тя не те хар :?

Ама аз както разбрах,че майката на момичето - не харесва автора,а не приятелката му :-o

dewil
12-10-2009, 13:01
Не казвайте.. :?

cveteto96
12-10-2009, 14:24
да,наистина не казвайте,на майката на момичето

Bella5
12-10-2009, 17:36
Е,защо да не казват? Мисля,че щом са решили да кажат, така е добре.Майката на момичето рано или късно ще разбере.Според мен цаката е как ще поднесете новината.Също така много зависи и какъв тип родител е майката (дали е от готините :) ) .Просто се опитайте да предвидите как ще реагира родителското тяло. Но каквото и да говорим,ако наистина връзката ви е хубава,нищо не би ви попречило. ;)

viqnkababyy
12-10-2009, 19:47
Може би ди има причина, че майката не те харесва :?
Според мен нека да сподели с майка си момичето !