PDA

View Full Version : Живота ми е скапан



emityy92
12-09-2009, 18:07
тази година се преместих в ново даскало и нямам никжи приятели,всички са се раздели ли по двойки или некви групички и никой не ми обръща внимание все едно ме няма,се аз отивам и заговарям някой,не съм излизали с никой на кафе ала бала нищо.освен това нямам и по принцип никакви приятели от училище в къщи и обратното,просто всички излязоха боклуци,които ти забивът нож в гърба.кво да правя,чуствам се супер изолирана и самотна,някакво отчаяние,нямам желание за нищо освен да си седя на едно място....помогнете моляяяяяяяяяяяя

gab4i7o
12-09-2009, 18:18
кой клас си? :) 8) :-o

emityy92
12-09-2009, 18:22
10ти ма виж те аз не съм чак толкова отчаяна,но просто ми е некво гадно ей така,но по някой път ми писва и му тегля една майна и тва е...смисъл който иска да ми е приятел който не здраве да е ...но е гадно

PhantomAR
12-09-2009, 18:50
ами, просто е -- работи по върпоса, щом ти е гадно.
Опитвай постоянно да направиш приятели от класа ти и все някой по-човечен тип ще се отзове на твоята скрита тъга на самота.
Прави им услуги и някакви такива неща или просто, ако от класа ти са прекалено зле прави приятели от самото училище не само от класа ти.
Аз съм се местил супер много пъти по квартали и всеки път като съм се местил никой не знам и разни такива и още при първото ми местене като видях някакви на моята възраст започнах да ги заговарям с разни такива неща:
"Здрасти, как сте? Тук ли живеете? Искате ли да излизаме заедно" и подобие..
Всичко хора сме равни няма от какво да те е срам, нито ти си повече или по-малко от тях, нито те са повече или по-малко от теб.

УСПЕХ! =D>

А пък ако не си направиш приятели, аз ще дойда в класа ти. :---)
"Душата ми е беглец, а ти си нейната крепост." - Иво Гюмов.
"Самотен си, само ако си го помислиш." - Иво Гюмов.

П.п: аз съм Иво Гюмов. :)

gab4i7o
12-09-2009, 19:04
ами, просто е -- работи по върпоса, щом ти е гадно.
Опитвай постоянно да направиш приятели от класа ти и все някой по-човечен тип ще се отзове на твоята скрита тъга на самота.
Прави им услуги и някакви такива неща или просто, ако от класа ти са прекалено зле прави приятели от самото училище не само от класа ти.
Аз съм се местил супер много пъти по квартали и всеки път като съм се местил никой не знам и разни такива и още при първото ми местене като видях някакви на моята възраст започнах да ги заговарям с разни такива неща:
"Здрасти, как сте? Тук ли живеете? Искате ли да излизаме заедно" и подобие..
Всичко хора сме равни няма от какво да те е срам, нито ти си повече или по-малко от тях, нито те са повече или по-малко от теб.

УСПЕХ! =D>

А пък ако не си направиш приятели, аз ще дойда в класа ти. :---)
"Душата ми е беглец, а ти си нейната крепост." - Иво Гюмов.
"Самотен си, само ако си го помислиш." - Иво Гюмов.

П.п: аз съм Иво Гюмов. :)


човече ти си машина.
Четеш ми мислите и на сичкото отгоре пишеш по-бързо...

zlatnotopatee
01-29-2011, 17:06
Използвай интернет за това. Търси в тийнпроблем приятели от твоя град от фб от скайп.Направи тема за това: "ако има няккой от .. град да пише в тая тема " :))

elenka3
01-29-2011, 23:38
бъди по - общителна ..
житотът ти е е скапан .. всеки има трудни моменти ..
но така като гледам всички се справят..
новото училище ти дава въжможност за промяна..